Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pralinka1 05 lut 2015, 23:41
Chyba już nigdy nie będę normalna.

przez nefretis 05 lut 2015, 23:46
Pralinka, bardzo przytulam i współczuję:(
Wiem co czujesz, moja mama straciła dziecko (mojego brata) także wiem jaka to trauma. Do tego lęk o swoje zycie masz uzasadniony.
Wiesz ja tez za sobą mam traumę, o której nigdy tu nie pisałam, jeden ksiądz mi powiedział, ze to jest przyczyną lęku o własne życie.
Aaaa, szkoda słów.
Chciałabyś wziąc leki? Może spróbuj, musimy jakoś żyć, ostatnio słyszałam dobry tekst że dla człowieka najgorszą karą jest to, że posiada pamięć.

przez D@ri@nk@ 05 lut 2015, 23:49
pralinka1, współczuje przeżyć :( Mam nadzieje ze jednak uda ci sie z tego wyjść. Psychoterapia rzeczywiście chyba lepsza od leków dla ciebie...
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 05 lut 2015, 23:51
pralinka1 napisał(a):Chyba już nigdy nie będę normalna.

dokładnie te słowa powiedziałam dzis na wizycie u psychiatry:)
Pralinka, będę Ci wysyłać pozytywne fluidy pomodlę się o pocieszenie dla Ciebie.
Nie wiem co powiedzieć... każdy z nas ma jakies rany w sercu, musimy sobie pomagać, życie jest jedno, mamy przeciez rodziny, życie toczy się nadal pomimo naszych tragedii.

przez pralinka1 06 lut 2015, 00:01
Dziewczyny dziękuję Wam z całego serca za to, że jesteście. Są dni, że mi się żyć odechciewa. Całe szczęście, że mam jeszcze w miarę małe dziecko bo nie wiem co bym zrobiła ... Zdarza się, że całymi dniami nie mam kontaktu z nikim oprócz moich dzieci. Mój mąż to straszny mruk, poza tym dużo pracuje.
Jesteście dla mnie bardzo ważne. NAPRAWDE

przez Mili89 06 lut 2015, 00:12
pralinka1, jesli po drinkach Ci przeszlo -to pewnie jest to z nerwow, sprobuj wziasc jakas tabletke na uspokojenie albo dwie ziolowe i zobacz czy bedzie podobny efekt...:)
a podczas cieplej kapieli tez czujesz ten bol ?
mialas kiedys hemoroidy ?
po to tu jestesmy- kazdy z nas ma podobne schizy wiec latwiej nam zrozumiec, doradzic i pocieszyc- szkoda, ze samych siebie nie umiemy tak zapewniac ;)

mnie kiedys tak bolalo, ale to chyba promieniowalo od kobiecych narzodow, przed okresem mialam takie dziwne uczucie...

nefretis, wczoraj puls byl 74 az bylam w szoku- nie wiem czy jest to spowodowane tym, ze wzielam poprzedniego dnia Aspargin...dzis juz 80-85, wzielam proprananol... przeziebiona jestem strasznie rzucilo mi sie na zatoki i chyba bede zmuszona brac antybiotyk :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Agusiab1 06 lut 2015, 07:01
Wczoraj byłam u neurologa - pani powiedziała ze nie widzi żadnych nieprawidłowości i wg niej jestem zdrowa, zaleciła wiecej ruchu i ćwiczenia. Dzis mam laryngologa bo mam problem z zatoka szczekową , mam nadzieje ze na to cos poradzi. Od 4 dni czuje sie całkiem niezle i szczerze chciałabym sie tak czuć ciagle, mam nadzieje zd leki zaczęły działać i ze ja zmieniłam moze troche swoje myślenie.

przez malenstwo31 06 lut 2015, 09:43
nefretis napisał(a):
pralinka1 napisał(a):Chyba już nigdy nie będę normalna.

dokładnie te słowa powiedziałam dzis na wizycie u psychiatry:)
Pralinka, będę Ci wysyłać pozytywne fluidy pomodlę się o pocieszenie dla Ciebie.
Nie wiem co powiedzieć... każdy z nas ma jakies rany w sercu, musimy sobie pomagać, życie jest jedno, mamy przeciez rodziny, życie toczy się nadal pomimo naszych tragedii.

ładnie to napisałaś.. tak jest prawda

-- 06 lut 2015, 09:45 --

D@ri@nk@, jak się dziś czujesz? lepiej coś?
pralinka1, wspólczuję przeżyć, i masz prawo mieć lęki a przy tym wszystkim jesteś bardzo dzielna.zobaczysz wyjdziemy z tej wrednej choroby :) jestesmy tu żeby się wspierać.

-- 06 lut 2015, 09:48 --

Agusiab1, ja też mam problemy z zatokami przynosowoymi i szczękowymi. Teraz dostalam Klabax. jak zrobiłam RTG to widać było Moim okiem laika ze mam jakieś jajka. Lekarz powiedział ,że to własnie chore zatoki:)
Mili89, ja już bym nie sprawdzała tego pulsu, Tak jak już Ci kiedyś pisałam. Ja normalnie mam 85-95 a na siłowni jak chodziłamto miałam grubo ponad 100. Taki mój urok może Twój też??:)

przez Agusiab1 06 lut 2015, 12:05
Maleństwo31 ja mam zatokę wypełniona płynem z całkowita utratą powietrzności zatoki, No cóż czas sie za to wziąć bo moze przez to mi tak w głowie szumi

przez malenstwo31 06 lut 2015, 12:48
Agusiab1, od zatok to możesz mieć nawet zapalenie nerwu trójdzielnegoo. Jak nie chciałam ostatnio antybiotyku to mnie lekarz nastraszył tym.

przez Agusiab1 06 lut 2015, 13:23
No rtg zatok i tympanometria, pani dr twierdzi ze to przewlekłe zapalenie zatoki, oby

przez Krwiozercza_Mysz 06 lut 2015, 13:34
Witam

Ja mam od 4 miechów przewlekłe zapalenie zatok i takie zapalenie zazwyczaj tworzy się przez wadę jak krzywa przegroda lub przerośnięte małżowiny, polipy. Nie da się tego wyleczyć lekami, trzeba przejść zabieg niestety.

-- 06 lut 2015, 13:35 --

Dobry laryngolog z endoskopem w przypadku zatok jest bezcenny.
Krwiozercza_Mysz

przez malenstwo31 06 lut 2015, 15:24
Krwiozercza_Mysz, i Agusiab1, a miałyście aż tak jaby trochę nabrzmiałe pod okiem od zatok???

przez Agusiab1 06 lut 2015, 15:59
Ja poza chronicznym katarem nie mam żadnych objawów zreszta to tez mi wyszło przez przypadek na RM

Sortuj wg