Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 03 lut 2015, 17:56
sprobuj acc pic rano a na noc wez ten Sulfarinol :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez evvelinka 03 lut 2015, 19:23
A ja jutro odbieram wyniki cineMRI i też się boję. Okaże się czy z przepływem płynu mózgowo- rdzeniowego wszystko ok i czy mam tego arnolda chiari.

Od kilku dni na niczym się nie mogę skupić oprócz czytania durnych książek. Problemy rodzinne przyprawiają mnie o zawrót głowy, ale przynajmniej nie myślę o chorobach :/

przez D@ri@nk@ 03 lut 2015, 21:08
A mnie dzisiaj dopadła ta cholera :evil: Wzięłam pół tabletki Afobamu i czekam aż zadziała :roll:
Szef wymyślił spotkanie firmowe i odpada mi cały dzień pracy. Od poniedziałku mam urlop i żeby spokojnie na niego pójść musze do wszystkich klientów dojechać bo w przyszłym tygodniu mnie nie będzie. A że to setki kilometrów to jeden dzień w plecy od razu mnie wyprowadził z równowagi. Nie wiem jak tego dokonam :roll: Tak się zestresowałam że od razu wewnętrzny niepokój, drżenie kończyn, bóle, zawroty głowy i mdłości - wszystko na raz :evil: Wiem że Afobam zaraz pomoże ale nie chciałam go brać a muszę :(
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 03 lut 2015, 22:21
evvelinka, daj znac odrazu jak beda wyniki- wierze, ze wszystko bedzie dobrze i bedziesz chociaz na jakis czas spokojniejsza;)

D@ri@nk@, wspolczuje- i jednoczesnie podziwiam, ze jestes w stanie tyle robic mimo tej wstretnej nerwicy ...
Ja tez doraznie ratuje sie Cloranxenem- chociaz staram sie tylko w wyjatkowych sytucjach....dobrze, ze chociaz to troche pomaga......

przez nefretis 03 lut 2015, 22:35
D@ri@nk@ - nie wkurzaj się, i tak wspaniale pokonujesz wszystkie trudności, jesteś optymistką i przezwyciężyłaś sporo.
No niestety my nerwicowi ludzie mamy w sobie wiele wrażliwości stąd czasami łatwo nas wyprowadzić z równowagi rzeczami, które zwykłego śmiertelnika tylko trochę wnerwiłyby.
Wzięłaś tabletkę i jest OK, po to je masz by Ci pomagały i żeby zapewnić sobie komfort w takich właśnie sytuacjach.

Ja mam Sedam, w razie W. i Pramolan, i nie raz brałam doraźnie.

przez D@ri@nk@ 03 lut 2015, 22:52
Dzięki dziewczyny za pocieszenie i miłe słowa :smile: Juz jest lepiej, niecała godzinka i wszystko minęło :D
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Mili89 04 lut 2015, 00:01
czasem tak sie boimy tych lekow, a ile ulgi potrafia dac kiedy mamy atak :roll:
ja dzis wzielam Cloranxen, proprananol a puls mam 85 ;/
naprawde moze tak byc przez przeziebienie ? :roll:

przez muffinka25 04 lut 2015, 00:21
Hej...dzisiaj cały dzień się schizuje że diagnoza zapalenia gardła jest błędna. ...i ze pewnie to coś gorszego. W nocy obudzilam się z dreszczami ale w sumie zaraz przeszło i usnelam. Dziś bolała mnie chwilami w różnych miejscach, bolała mnie lewa ręka w lokciu albo między łokciem a dłonią. Oczywiście odczuwam też w klatce jakieś kilkusekundowe lekkie pobolewanie po lewej stronie nad piersią bliżej mostka albo po srodku piersi tez blizej mostka...strasznie się tego boję :( zaraz pojawia się myśl że zaraz mnie scisnie i koniec nastąpi. ......
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez evvelinka 04 lut 2015, 17:00
Wyniki cineMRI prawidłowe.. przepływ płynu mózgowo-rdzeniowgo w porządku, położenie migdałków prawidłowe, czyli nie mam arnolda chiari.. zostaje zatem tylko jamistość rdzenia, to się chyba nazywa idiopatyczna. Kupiłam dziś bilety na premierę 50 twarzy greya to się trochę rozerwę chociaż mój chłopak jest wściekły, że go na to ciągnę, ale z drugiej strony on nie ma litości katując mnie gwiezdnymi wojnami.

Mój brat przyprawia mnie o zawrót głowy. Myślę sobie teraz, że duży wpływ na moje samopoczucie i pobyt w szpitalu oprócz tych dolegliwości związanych z czuciem w nodze i brzuchu miał też i silny stres z nim związany. Wpakował się w niezłe gówno, a ja nie umiem mu pomóc i kompletnie nie wiem co się dzieje i co zrobić.

przez pralinka1 04 lut 2015, 18:46
evvelinka - bardzo się cieszę z Twoich DOBRYCH wyników. Gratuluję, nareszcie jakaś pozytywna wiadomość. A za ile kupiłaś te bilety, może i ja się skuszę ...
U mnie nieciekawie, mam problemy rodzinne i mega dół. Nie mogę spać, codziennie płaczę. Myślę, myślę, myślę i nie widzę wyjścia ...

przez evvelinka 04 lut 2015, 18:54
Kupiłam na allegro po raz pierwszy kody po 17zł za sztukę, czyli za 2 bilety w sumie ok. 35zł zamiast 62 bo tyle kosztuje bilet w weekend :) Kod wymienia się w kasie na bilet.

Też mam problemy rodzinne pralinka, znowu się denerwuję z powodu brata i też nie widzę wyjścia. Dręczy mnie to wszystko na maksa. Czuję się jak w jakimś filmie.

przez pralinka1 04 lut 2015, 20:15
evvelinka jakbys chciała się kiedyś wyżalić, pogadać to jestem do dyspozycji - moje gg 32719956. Jeśli jestem to odpisuje, jeśli się nie odzywam to znaczy, że na moim kompie siedzi mąż.

-- 04 lut 2015, 19:16 --

W wolnej chwili chętnie pogadam

przez Mili89 04 lut 2015, 20:17
muffinka25, zaufaj lekarzowi, lada dzien poczujesz sie lepiej, nie nakrecaj sie, chociaz wiem co czujesz, bo kiedys tez sobie wkrecalam rozne choroby, ktorych objawem jest bol gardla... :roll: :roll:
evvelinka, ciesze sie z wynikow, od poczatku wiedzialam, ze beda dobre :) a skad Ci sie wziela ta jamistosc Kochana ? :roll:

ja dzis dalej zakatarzona, ale puls bez proprananolu ciagle 70-80 az dziwne :shock: :)

wlasnie dziewczyny jak chcecie sie wymienic FB czy gg to piszcie na priv do mnie :)

przez evvelinka 04 lut 2015, 20:17
A skype masz?

Sortuj wg