Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 12 mar 2014, 21:18
Dziewczyny,a z ta gula mialyscie tak jakby was np apaszka dusila, ale na szyi nic nie bylo..... i uczucie tej guli bylo takie realne.... ze kreiclyscie np glowa i ona jakby sie w sordku ruszala razem z ruchem glwy/szyi ??
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez platek rozy 12 mar 2014, 21:19
księżniczka, tak ja nawet polknac jedzenia nie moglam :shock: bo mialam wrazenie ze ona tam siedzi i mi blokuje
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez aga9115 12 mar 2014, 21:20
księżniczka, jejku jaki opis :D nie no ruszającej się nie miałam :D teraz taką jakby czuję, bo o niej pomyślałam :D

platek rozy, mnie mama zaciagała na pływalnię jak miałam 6 lat i musiałam uczyć się pływać :D ale przynajmniej teraz mam radochę, bo lubię pluskać się na głębokości :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 12 mar 2014, 21:21
aga9115, na kregoslup basen jak najbardziej sie nada to przynajmniej bedziesz miala cos ku radosci i z pozytkiem :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez aga9115 12 mar 2014, 21:24
platek rozy, no właśnie. Teraz w ciąży niestety musiałam zrezygnować z basenu (lekarz zabronił, bo bakterie itp.) i jeszcze te dolegliwości ze strony kręgosłupa się nasiliły :( więc czekam aż urodzę i jka się ogarnę, to wskoczę do basenu i chyba z niego nie wyjdę :D

przez platek rozy 12 mar 2014, 21:30
aga9115, bo ciaza dla chorwego kregoslupa to wysilek nie lada:) ale urodzisz i na spokojnie sobie pojdziesz a teraz moze takie plastry naklejac? one chyba nie zawieraja nic poza jakims tam weglem ?:****

przez Kn24 12 mar 2014, 21:32
księżniczka, z tym hashimoto to niezla jazda byla bo od jakiegos czasu bardzo zle sie czulam najpierw mialam dziwne ataki leku nagle sie pojawialy niewiadom skad i to byl straszny lek taki non stop poza tym objawy grypowe takie ale bez goraczki lamania w kosciach bole miesni i stawow czulam sie strasznie a wszystkie badania jakie robilam wychodzily dobrze a ja serio ledwo zylam w dodatku spuchlam na buzi powieki mi tez spuchly dusilo mnie w gardle mialam strasznie sucha skora i oczy normalnie czerwone jak u wampira i suche bezsenne noce czulam sie jak wrak a badanie hormonow robilam i byly w normie !! i jakos tak sobie zylam pare miesiecy i akurat zaszlam w ciaze 1 a przy tym czesto sa poronienia itd ale u mnie na szcescie bylo wszystko dobrze tyle ze w ciazy nie czulam sie zbyt dobrze mialam skoki tetna az do 160 pomyslcie sobie leze sobie spokojnie w lozku w 8 miesiacu ciazy a tu nagle serducho mi zaczelo walic strasznie a lekarz w szpitalu mowi ze NERWICA ciekawe...potem wyszlo ze to od hashimoto, ale do diagnozy doszlam sama po porodzie wyladowalam na oddziale neurologi bo mialam takie objawy ze podejrzewali ze mam SM spedzilam tam 3 dni na roznych badaniach i nic mi nie wykryli i wypisali do domu i powiedzieli ze jestem zdrowa jak ryba. To byla tragedia moi rodzice moj maz kazdy mi wmawial wtedy hipochondrie bo wszystkie wyniki byly dobre powiem Wam ze sama zaczelam wierzyc ze totalnie juz swiruje ale poszperalam troche w necie i znalazlam informacje ze hormony mogo byc w normie ale wazne sa przeciwciala i zrobilam na wlasny koszt przeciwciala i wyszly bardzo wysokie !! przynajmniej moglam machac papierkiem przed oczami rodzinie i lekarzom ktorzy wmawiali mi ze mam chora glowe. Owszem zgodze sie jestem nerwowa mam sklonnosc do przesady paniki itd ale to co sie wtedy ze mna dzialo znam siebie wiedzialam ze cos sie dzieje...jakos po unormowaniu hormonow wiekszosc takich ostrych lekow zniknelo bezpowrotnie teraz juz wiem jak sobie z tym radzic :) lecze sie w koncu juz ponad 5 rok a teraz znow sie pojawily problemy i nie wiem czy to nerwy czy kolejna choroba mam nadizeje ze to SLA to moj wymysl i przesada tymbardziej ze neurolodzy mnei badali...wiem tez ze troche panikuje...a chcialam dodac ze potem leczac sie zaszlam w ciaze po raz 2 i w tej 2 ciazy czulam sie super :) moglam gory przenosic :) jedyne co mnie przeraza troche to to ze lekarze tak latwo wmawiaja nam od razu nerwice a czasem sa to po prostu zwykle niedobory witamin bardzo czesto albo wlasnie tarczyca a czasem faktycznie nerwica bo ja tez wiem ze nerwice mam :)
Ostatnio edytowano 12 mar 2014, 21:33 przez Kn24, łącznie edytowano 1 raz
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez księżniczka 12 mar 2014, 21:33
dziewczyny, ja na kregoslup tez na basen chodze :PP pozniej na nasepny dzine tka nogi dziwnie mrowia xD hahahaha
boje sie tej guli :( < chlip>
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez aga9115 12 mar 2014, 21:33
platek rozy, te plastry nie dają mi zbyt wiele :( próbowałam i nic. Jedynie takie proszki do rozpuszczania w wodzie przeciwbólowe albo ćwiczenia :(

przez Kn24 12 mar 2014, 21:35
księżniczka, wlasnie tez rozwazam jezdzenie na basen 2 razy w tygodniu mysle ze na pewno mi to dobrze zrobi :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez platek rozy 12 mar 2014, 21:36
księżniczka, eee minie tylko o niej nie mysl, ja wiem ze trudno ale ja tak mialam jak sie zajelam czyms innym to ona przeszla i nie mam jej poki co a juz z5 miesiecy ja mialam , teraz z a to mam same neghatywne mysli ze nie wyjde z choroby , kutfa :D jak nie urok to sraka :D

przez aga9115 12 mar 2014, 21:36
księżniczka, ja bym odpuściła tą gulę, przestań o niej myśleć, ale już !! :D

przez platek rozy 12 mar 2014, 21:37
aga9115, ja mam jeszcze taka lampe do grzania na podczerwien , ale chyba tez nie mzona w ciazy :(

przez aga9115 12 mar 2014, 21:40
platek rozy, na szczęście już niecały miesiąc do rozwiązania, więc wytrzymam ;) a o lampach akurat to nie słyszałam. Bardziej mnie dobija moje kolano, które chyba obciążone zbytnio nie funkcjonuje dobrze. Ani kucnąc, ani nic, a o wchodzeiu po schodach to w ogóle szkoda gadać.

Sortuj wg