Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ostatnio wkurwiła trójka gówniarzy, może w wieku 7-13 lat. Naśmiewali się z dwójki niepełnosprawnych-kobiety i mężczyzny, zatrudnionych do zamiatania ulic. Jak przechodziłem to słyszałem wiązankę typu k... ch... s... p... Musiałem wykorzystać całe swoje pokłady samokontroli, żeby im nie wpierdolić i nie powyrywać nóg z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wkurwiła trójka gówniarzy, może w wieku 7-13 lat. Naśmiewali się z dwójki niepełnosprawnych-kobiety i mężczyzny, zatrudnionych do zamiatania ulic. Jak przechodziłem to słyszałem wiązankę typu k... ch... s... p... Musiałem wykorzystać całe swoje pokłady samokontroli, żeby im nie wpierdolić i nie powyrywać nóg z dupy.

 

z ką ja to znam. Myślą że im wszystko wolno. Oni są zwykłymi tchórzami bo w grupie łatwiej.

a jakby mu dać taką miotłę do zamiatania to by powiedział że ''mało płacą''.

Za dużo w dupie mają i tyle.

Tez takich obserwuję i normalnie szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, oj, ja bym nawet nie utrzymała kurwicy na wodzy na widok takich małych frajerów :evil: Sama mam niepełnosprawnego brata i wiem jakie to dla tych ludzi musiało być przykre. Ludziom wyśmiewającym się z niepełnosprawnych życzę, żeby posmakowali tego bólu jakim jest być albo mieć niepełnosprawnego w rodzinie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, takie reklamy co to wyskakują z boku ekranu, zaczynają śpiewać, tańczyć i nawoływać, albo takie, których w ogóle nie ma, dopiero jak próbujesz kliknąć na coś na stronie, to znikąd otwiera Ci się nowe okno. Rwa mać.

 

Michuj, ja miałam podobnie. Takie reklamy jak na forum są ok, człowiek na nie nie patrzy, mają swoje miejsce, a czasem nawet potrafią zainteresować (waniliowy słodzik, oł jea!). Ale widać też będę zmuszona do korzystania z ad blocków... Choć nie lubię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×