Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, jak będziemy płynąć , to ludzie na brzegu pomyślą , że się jakiś statek tonie , bo tyle dymu będzie :mrgreen:

tahela, też będę wiosłował , papieros w buzi , a dym będę wydmuchiwał nosem i uszami od wysiłku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, to obowiązkowo musi być , słyszałem , że najbardziej przydatną rzeczą na morzu , dla piratów był rum :mrgreen:

 

Lece powoli , dziękuje wam za przyjemnie spędzony wieczór , dobranoc :papa::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie sąsiadka która jest wredną babą,do wszystkiego wciska sie i non stop lata ze skargami do adm na mnie i mojego faceta....znowu przyszło pismo że mamy przestac trzaskac drzwiami bo bedziemy musieli sprzedać mieszkanie.Wkurza mnie to ze tej sąsiadce przeszkadzały koty i ptaki i adm musiał zabezpieczyć blok żeby kotki nie wchodziły do piwnic i ptaki nie siadały w takich małych daszkach.Wkurza mnie to ze nic nie da się z tą baba zrobic:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przez chwilę w domu to moja kochana mądra mamusia sobie piwko kupiła.Zabrałam jej pół bo tyle zostało.Szklanka jej w zupełności wystarczy,a i ja się z chęcią napiję a potem wyrzygam bo przecież piwo to puste kalorie :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda , komunikacja miejska , wietnamczycy ( akurat dużo ich w Warszawie ) , problemy z żołądkiem , nierówne drogi , sąsiedzi... a poza tym spoko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, wdzięczny jestem, że Koleżanka chce doprowadzić do iluminacji Infamisa ale Infamis stracił pewną szansę i na uświadomienie jest już za późno. Musiałaby Koleżanka cofnąć czas. A może Koleżanka zagina czas i przestrzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×