Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z samego rana;)

 

Rina: Pewnie, że jestem! Dziękuję za porady, ze specjalistami pewnie będę się próbował kontaktować. To znaczy wiesz wszystkie możliwości Kardiologiczne wykluczone, kiedyś leżałem 3 dni w szpitalu z powodu częstych wizyt na pogotowiu i zrobili mi najważniejsze badania bez konkretnych odpowiedzi tzn. EKG, Prześwietlenie Płuc, Holtera, szczegółowe morfologie. Dopiero badanie EEG u neurologa ukazało jakieś zaburzenia i to w okresie kiedy czułem się całkiem dobrze. Pani Doktor wprost powiedziała, że wygląda to na ciężką nerwicę. Za twoją poradą kupiłem też wczoraj butelkę kwasów Omega 3 i Magnez z B6. Dzięki;) Co do tych lotów samolotem to dla mnie był by to po prostu za duży stres, boje się że nakręcił bym się przez zmiany ciśnienia i mogło by być niedobrze. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy;) Ja trafiłem trochę niefortunnie do fabryki z ciągłymi nadgodzinami, gdzie każdy chodzi przemęczony i ogólnie zestresowany i właśnie tutaj powróciła do mnie nerwica. Dziś miałem iść do pracy na over-time ale dosłownie przed chwilą zrezygnowałem. 6 godzin snu i 10 godzin pracy + 4 na dojazd, na pewno by mi nie posłużyły. Mam nadzieje, że wypocznę.

 

A z tymi frontami atmosferycznymi to w miejscu gdzie mieszkam mam cały czas problemy, raz pada, raz świeci słońce, zimno ciepło. Po prostu masakra.

 

Pozdrawiam wszystkich! Trzymajcie się;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bóle kości, mięśni stawów, problemy z wchodzeniem po schodach (rozklekotane nogi) i podnoszeniem kończyn (nagłe ,,wyłączenie się" bicepsa albo tricepsa) są objawami nerwicy to ja jestem Leonardo da Vinci. Już nawet nie mam sił by dociekać co jest na rzeczy.

 

BTW bóle stawów i więzadeł pojawiły się już przed wakacjami kiedy nawet nie myślałem o nerwicy tylko o przeciążeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z samego rana;)

 

Rina: Pewnie, że jestem! Dziękuję za porady, ze specjalistami pewnie będę się próbował kontaktować. To znaczy wiesz wszystkie możliwości Kardiologiczne wykluczone, kiedyś leżałem 3 dni w szpitalu z powodu częstych wizyt na pogotowiu i zrobili mi najważniejsze badania bez konkretnych odpowiedzi tzn. EKG, Prześwietlenie Płuc, Holtera, szczegółowe morfologie. Dopiero badanie EEG u neurologa ukazało jakieś zaburzenia i to w okresie kiedy czułem się całkiem dobrze. Pani Doktor wprost powiedziała, że wygląda to na ciężką nerwicę. Za twoją poradą kupiłem też wczoraj butelkę kwasów Omega 3 i Magnez z B6. Dzięki;) Co do tych lotów samolotem to dla mnie był by to po prostu za duży stres, boje się że nakręcił bym się przez zmiany ciśnienia i mogło by być niedobrze. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy;) Ja trafiłem trochę niefortunnie do fabryki z ciągłymi nadgodzinami, gdzie każdy chodzi przemęczony i ogólnie zestresowany i właśnie tutaj powróciła do mnie nerwica. Dziś miałem iść do pracy na over-time ale dosłownie przed chwilą zrezygnowałem. 6 godzin snu i 10 godzin pracy + 4 na dojazd, na pewno by mi nie posłużyły. Mam nadzieje, że wypocznę.

 

A z tymi frontami atmosferycznymi to w miejscu gdzie mieszkam mam cały czas problemy, raz pada, raz świeci słońce, zimno ciepło. Po prostu masakra.

 

Pozdrawiam wszystkich! Trzymajcie się;)

 

Witaj Sid92:)

W takim razie nic Ci nie dolega oprocz "naszej kochanej" nerwicy...Wiesz, czasem tak mam jej dosyc ,ze mysle sobie ,ze wolalabym jakas konkretna chorabe zamiast tego dziadostwa...

Dobrze,ze kupiles suplementy,zawsze jakies wsparcie dla organizmu.Ja tez akurat dzis zakupilam,ale takie bardziej pod katem wzmocnienia wlosow itp.,bo przez te stresy mi troche wypadac zaczely....

Fajnie,ze dzis wypoczywasz,przeciez nie da sie tak na okreta i jeszcze dojezdzac taki kawal drogi.Pamietaaj,kasa naprawde nie jest najwazniejsza,szanuj zdrowie...Ja wczoraj bylam na 2 rozmowach.Pierwsza w sprawie fotomodelinguu(musze zrobic portfolio,inaczej ani rusz),ale to bardziej jako mozliwosc zarobienia dodatkoej kasy.Druga w hotelu(pokojowka),niestety bardzo mnie zirytowal caly przebieg tej rozmowy i to jak mnie potraktowal moj rozmowca.Zaluje,ze mu odpowiednio nie wygarnelam,naprawde :evil: Nic,szukam dalej...Zlozylam tez aplikacje do szpitala jako hosstessa(juz kiedys pracowalam na tym stanowisku) i mam cicha nadzieje,ze mnie przyjma.

A Ty nie myslales o poszukaniu pracy nieco blizej miejsca zamieszkania?Wiem jak potrafia meczyc takie dojazdy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzał "Szpiega" i wrócił grzecznie do domu. Dumny jest, że nigdzie się dziś nie szlajał. Pieprzyć gorączki sobotnich nocy. Yeah!

 

ps. co ja robię w dziale "nerwica lękowa"? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×