Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sukces to wizyta tu na forum, natręctwa nie są już tak silne, nie kłębią się tak w głowie i chyba wszystko idzie ku dobremu, może nie trzeba będzie terapii. Zawsze jak mnie najdą złe myśli, zaglądam na forum i czuję się lepiej. Fajnie że was znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 2 rok na studiach :great: Wygrałam tę walkę...

Druga szkoła też zaliczona. Mogę odebrać świadectwo.

 

-- 28 cze 2014, 12:39 --

 

Vett, brawo, wiedziałam :uklon::uklon:

 

-- 28 cze 2014, 18:10 --

 

Vett, powieś sobie te świadectwo nad łóżkiem, za każdym razem, kiedy będzie Ci źle - może ono poprawi Ci humor... Bo powinno. Ma wielką wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałam maturę :) co prawda wyniki nie są wprost proporcjonalne do ilości nauki, ale zawsze... polski p 69 %, polski r 88 %, matematyka 30 % (tak, a myślałam, że nie zdałam xD), angielski p 96 %, angielski r 63 %, historia r 60 % (najlepszy wynik z całej szkoły, historyk dzwonił z gratulacjami).

Złożyłam papiery na studia.

Od kilku dni mam małe kotki, wszystkie są śliczne.

Rozluźniłam do minimum relacje, które były dla mnie toksyczne. Nie potrzebuję przyjaciółek doprowadzających mnie do płaczu. NIE POTRZEBUJĘ.

Uczę się francuskiego trzeci tydzień. Chyba się w nim zakochałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shantipriya, miałam do ciebie pisać smsa i kompletnie zapomniałam. Super ci maturka poszła, gratki :D Mi trochę gorzej, ale też jestem zadowolona. Matę (72%) napisałam najlepiej w klasie i lepiej niż niektórzy z klasy z rozszerzenia :D A co do języka to ja też się uczę, ale hiszpańskiego. Na razie ogarniam wymowę z neta a później poszukam jakieś książki do nauki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:)Nigdy w życiu tego nie robiłem,bo zawsze byłem krytyczny wobec swojej osoby,nie cieszyłem sie z moich sukcesów,bo wydawało mi sie że to normalna kolej rzeczy,za to porażki "celebrowałem" rozpamiętywałem co utwierdzało mnie jaki to jestem do dupy..:)(wersja mojej mamy i braciszka:()Ale właśnie dzisiaj to zrobie pochwale sie moimi małymi sukcesami w walce z moją nerwicą lękową(lęk przed czerwienieniem się).Wiem ze moze dla innych to żadna przypadłość ale mi odbierała chęć do życia,każde zaczerwienie szczególnie przed znajomymi doprowadzało u mnie

frustracje,myśli jaki to jestem ciotowaty i co ludzie sobie teraz o mnie pomyślą.W koću po 3 latach męki,letargu w jakim żyłem zacząłem sukcesywnie z tym walczyć, byłem pare razy u psychologa,wszystko to wiąże ze sie z niską samoocena,z brakiem wiary w siebie i nie akceptowaniem swojej dolegliwości.Dużo czytam ksiązek,artykułów o NLP na ten temat,prowadze zapiski i odkąd wziąlem sie za siebie i swoje niskie poczucie wartości czyli od grudnia 2013 widze duży progress,nie buracze sie już przy kazdej rozmowie ze znajomym,nie uciekam wzrokiem i dobrze mi z tym.Fajnie jest porównywać konkretne sytuacje sprzed roku a teraz i widzieć w nich postęp.Pewnie że jescze dużo pracy przedemną bo zdarza się jeszcze strzelić buraka,ale jak to mówią coco jumbo i do przodu:)pozdrawiam wszystkich bo to też troche Wasza zasługa zakładając tu konto dużo sie dzięki Wam dowiedzialem.Powodzenia w osiąganiu sukcesów,bo każdy je osiąga tylko nie każdy sie potrafi z nich cieszyć:)

ps.jak by ktoś chciał jakieś materiały ksiązki itp.służe pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudding36, jedna babka powiedziała, że skłonność do czerwienienia zależy od cery, nie wiem ile w tym prawdy.

Faktycznie jest to dla ludzi dość krepujące, ale ona mówiła, że też tak kiedyś miała ale przeszło :D .

Także nie wiem, ponoć z wiekiem przechodzi... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×