Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

moja mama pieknie robila na drutach-wychowywala mnie samotnie ale zawsze byla dzielna i mialam wszytsko co trzeba

ale moje sweterki robily furore w przedszkolu,zawsze grupka dzieci mnie obskakiwala i sprawdzala co mam na sobie

mama robila mi np slonia na swetrze co mial odstajaca trabe i uszy i pieknie to odstawalo od swetra i inne zwierzaki co prawie,,wychodzily,,na zewnatrz

miala talent

 

nawet mamy innych dzieci prosily moja mame zeby im dzieciom robila,,,;-)

te sweterki byly cudne

mialy w sobie milosc i to cos,,,,

 

 

chcialam jak mama sie nauczyc...ale lewe rece mam

szkoda...

bo naprawde mozna stworzyc cuda...

 

 

ja na wieczor sylwestrowy kupilam sobie winko a szampana mam od pacjenta;-) i wypije samotnie

 

....

 

-- 31 gru 2013, 18:12 --

 

Candy14

wiec wiesz jak to jest po rozstaniu zostac ten dzien...niby zwyczajny,,,,glupi sylwester,,,a jednak troche smutno...jest byc po prostu samotnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Niee... ja jedne życzenia dostałam... no ale co z tego, jak nikt nie pomyśli, czy nie chciałabym spotkać się, wyjść gdzieś? A ja się narzucać nie chcę, by na mnie potem krzywo patrzono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synsa, o mnie dalsza rodzina zawsze pamięta i były chłopak, chociaż to mało pocieszające. :D Do północy jeszcze daleko, więc może ktoś się jeszcze odezwie. I żeby nie było Ci smutno to ja Ci życzę Szczęśliwego Nowego Roku (lepszego od mijającego). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sama w domu, tzn z córeczką - trzy latka. Robimy bal. Mamy cekinowe sukienki i przyszykowane przekąski. Zaraz będziemy dmuchać balony.

Też nie dostałam od nikogo życzeń. Jest mi smutno, bo jakoś tak chciałam w tym roku gdzieś pójść,ale nie wyszło. Pół dnia dziś przeryczałam, ale teraz mi już lepiej. Wzięłam się w garść:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojanati, masz za to z pewnością prześliczną córeczkę, więc trzymaj się dzielnie - dla niej. ;)

Żeby to tak się dało dla kogoś trzymać jeszcze.

Nie można udawać, że jest się szczęśliwym, kiedy tkwi się na dnie rozpaczy. No, ale robię co mogę żeby wydostać się z tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Vett, aktualnie robię sobie przerwę od grania w Simsy słuchając muzyki. Ale za chwilę do nich wracam, bo jakoś nudzi mnie słuchanie muzyki. :? A później się najem.

 

Ty też siedzisz w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, jak co roku. ;) W ogóle to Ci zazdroszczę nieco, bo moja jedyna gra, czyli simsy znudziła mi się totalnie i nawet nią nie mam jak zająć czasu :lol:

I też mnie muzyka nudzi. Niby sobie zgrałam super playlistę, a przełączam co chwilę, wszystko mnie drażni, to chyba przez tę samotność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×