Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Aneczak

Użytkownik
 • Zawartość

  220
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Kuba hugo, są, w każdym większym mieście. DDA oparte na 12 krokach Anonimowych. Alkoholików. Można też dostać skorzystać z terapii dla DDA.
 2. caramel rose, Myślę, że zakochałaś się w swoich fantazjach na ich temat. Przecież nier wiesz jakimi są ludźmi, co lubią a czego nie.
 3. Aneczak

  GKRPA; ojciec alkoholik

  Jestem w Al-Anon od ładnych paru lat i nie spotkałam się taką sytuacją aby osoba potrzebująca pomocy nie została wpuszczona do środka. W mojej grupie raz w miesiącu jest otwarty a reszta zamknięta, ale nie przed potencjalną alanonką.
 4. Aneczak

  GKRPA; ojciec alkoholik

  Na spotkania Al-Anon możesz iść w każdym momencie, nie musisz czekać na otwarty miting. Otwarte mitingi są po to aby mogli w nich uczestniczyć ozdoby z AA lub inni.
 5. Ja też nie lubię, choć nie raz już tak miałam, że po takiej przerwie coś ważnego wypływało na wierzch. Są też dobre strony dla mnie.
 6. Myślę, że nasz problem leży właśnie w dzieciństwie. Z tego co piszesz widzę dużo cech DDA, poczytaj o tym.
 7. Aneczak

  Witam wszystkich

  Witaj ciepło
 8. Aneczak

  Witam, poszukuje pomocy

  Z mojego doświadczenia wiem, że nie warto czekać z terapią. Masz dopiero 24 lata, wszystko przed Tobą, szkód czasu, sama z tego nie wyjdziesz, żadne forum Ci tak nie pomoże jak terapia. Ja mam 44 lata, związek z alkoholikiem, już co prawda zakończony no ale. Wychowała mnie matka, która powinna leczyć się,a tego nie robiła. Szkoda czasu na złudne myślenie, sama sobie poradzę.
 9. Aneczak

  Witam

  Cześć Aniu
 10. Na to pytanie już sobie odpowiedziałeś. Powodzenia
 11. Współczuję Ci. Nie chciałabym przeżywać tego co"domyślam się" czujesz . Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Przecież jesteś w procesie, co dalej z Tobą?
×