Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92, mówiłam Ci, że jak potrzebujesz pogadać to pisz. ;)

 

Hmmm... Ja stałam się już chyba tak aspołeczna, że nie lubię wręcz przebywać z ludźmi. Jak z kimś jestem to zastanawiam się, kiedy w końcu będę sama. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , bylem 4 lata w związku . moja narzeczona ,mnie zdradziła . dalej sobie mieszka ze mna i beszczelnie sie z nim spotyka to tak boli juz nie mam sił

 

Jaja sobie robisz? Chyba nie piszesz poważnie :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam szczęścia do kobiet ale cóż takie życie najpierw ta samotność była dla mnie zbawieniem bo bez związków życie wydawało mi się takie spokojne no i miałem przyjaciół więc nie czułem się wogóle samotny ale potem szybko się przekonałem w jakie g... wdepnąłem. Wszyscy mnie olali a ja nadal jestem zrażony nie tyle samymi kobietami co wiązaniu się z nimi. Jeśli mam to odbudować to już na pewno nie z tymi ludźmi których znałem. Uważają że to co ja robię ze swoim życiem nie jest normalne ich żony/dziewczyny z reguły mnie nie cierpią używają przy tym stwierdzeń a"la gej,cham czy inne stwierdzenia związane z moimi przekonaniami. Czuję się całkowicie inny widzę to za każdym rogiem i strasznie mnie wk....ia to że nawet nie mam z kim wyjść na kawę,do kina czy choćby na bilard. Z kobietami jeszcze bywa to że za swojego młodego życia byłem już 4 razy zdradzany( z tego 2 razy w walentynki) dzięki temu pobiłem 2 rekordy wśród wszystkich ludzi jakich znam. Już od paru lat chcę to zmienić i pomimo że zauważam że życie coraz bardziej mi się układa to akurat z tym mi nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem najgorsze jest to że nie wiadomo czy możemy czuć się naprawdę samotni czy tylko nasz umysł kolejny raz nas oszukuje i jest to jeden z elementów "choroby"...

Też tak macie? Często się na tym łapie że jestem świadom że to tylko taki stan, dół który można wyjaśnić - w takich chwilach czuje się jakbym się wynurzał na powierzchnie zaczerpnąć oddechu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , bylem 4 lata w związku . moja narzeczona ,mnie zdradziła . dalej sobie mieszka ze mna i beszczelnie sie z nim spotyka to tak boli juz nie mam sił

 

Jaja sobie robisz? Chyba nie piszesz poważnie :time:

ja na jego miejscu tak bym właśnie zrobił, o ile to mój dom by był oczywiście

zero skrupułów bym miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , bylem 4 lata w związku . moja narzeczona ,mnie zdradziła . dalej sobie mieszka ze mna i beszczelnie sie z nim spotyka to tak boli juz nie mam sił

 

Jaja sobie robisz? Chyba nie piszesz poważnie :time:

ja na jego miejscu tak bym właśnie zrobił, o ile to mój dom by był oczywiście

zero skrupułów bym miał

Agree.

Dla mnie zdrada to największe skur.... z możliwych. A jeśli to Twoja narzeczona to już jest nie do opisania. Jeśli to Twoje mieszkanie to ją po prostu wypie***l, jeśli jest od niej to się wyprowadź (o ile masz gdzie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja się dzisiaj nasluchalam o zdradach z opowiadam mojej przyjaciółki o swoich znajomych . I tak zarówno baby jak i chopy jadą równo po bandzie

Może pojade po bandzie też...ale kierwa o co kaman ludziom czasem,aż tak ich ch*je/c*py swędzą?

charaktery partnerów,ale to co,oczy w dupie,hormony i hooj,wyidealizowanie 2 strony?

O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jedna dziewczyna jest dopiero rok raptem po ślubie a cyklicznie zdradza męża z wolnym facetem . On też wie że ma męża . Wiesz co jest najlepsze ? Mówi nieraz do męża żeby ją podwiozl pod blok bo idzie rzekomo do lekarza a naprawdę jedzie na 3 piętro bzykac się z kochankiem :lol:

 

Odpowiadając na Twoje pytanie sądzę że przyczyn może być wiele. Być może nie czują się zaspokojeni w zwiazkach ,czegoś im brakuje , być może ich to kręci takie skoki w bok , dużo też jest seksoholikow ewidentnie uzależnionych od seksu , no i nie brakuje też takich co ich jak to napisales uje /ipy swedza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna dziewczyna jest dopiero rok raptem po ślubie a cyklicznie zdradza męża z wolnym facetem . On też wie że ma męża . Wiesz co jest najlepsze ? Mówi nieraz do męża żeby ją podwiozl pod blok bo idzie rzekomo do lekarza a naprawdę jedzie na 3 piętro bzykac się z kochankiem

Czyli typ ma dysmózgowie,a latawica ma fun bo znalazła młota D:

ogólnie....czasem to ja mam się za świra i młota,ale to jest poza skalą :mrgreen:

Odpowiadając na Twoje pytanie sądzę że przyczyn może być wiele. Być może nie czują się zaspokojeni w zwiazkach ,czegoś im brakuje , być może ich to kręci takie skoki w bok , dużo też jest seksoholikow ewidentnie uzależnionych od seksu , no i nie brakuje też takich co ich jak to napisales uje /ipy swedza

To może pierw...nie wiem, powinno próbować się dogadać z 2 stroną,nie od razu curwić na boku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jedna dziewczyna jest dopiero rok raptem po ślubie a cyklicznie zdradza męża z wolnym facetem . On też wie że ma męża . Wiesz co jest najlepsze ? Mówi nieraz do męża żeby ją podwiozl pod blok bo idzie rzekomo do lekarza a naprawdę jedzie na 3 piętro bzykac się z kochankiem :lol:

 

Co się stanie jak koleś kiedyś się dowie co jest grane? Ja osobiście na dzień dobry chyba bym jej wpiernicz spuścił (dodam od razu, że nigdy nie podniosłem ręki na kobietę i teoretycznie nie mam takiego zamiaru, ale w takiej sytuacji emocje chyba wymknęły by się spod kontroli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna
Kestrel, jedna dziewczyna jest dopiero rok raptem po ślubie a cyklicznie zdradza męża z wolnym facetem . On też wie że ma męża . Wiesz co jest najlepsze ? Mówi nieraz do męża żeby ją podwiozl pod blok bo idzie rzekomo do lekarza a naprawdę jedzie na 3 piętro bzykac się z kochankiem :lol:

 

Tacy ludzie nie zasługują by być z kimkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×