Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Tyrr

Użytkownik
 • Zawartość

  2692
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Tyrr

  W jakie gry gracie, co lubicie?

  Oj nie zgodze się z Tobą - seria Dark Souls to jedna z najlepszych serii gier ever! Jedna z nielicznych gier, w których "narrator" nie ciągnie za palec i nie pokazuje jak małemu dziecku co ma dalej zrobić. Gra, która karze ze błędy i swoją głupotę (jak przypuszczam nie raz doszło do sytuacji, w której przeciwnik miał z 3%hp i rzuciłeś się na niego na ślepo bo przedcież wystarczy jeden hit? Nope, not gonna happen musisz być czujny 24/7 i o to w tej grze chodzi). Skróty pomiędzy lokacjami samemu można odblokować tylko trzeba czasem się trochę naszukać. Odnośnie cierpliwości - trójka jest najłatwiejsza z całej serii, zagraj w 1 to zobaczysz co to cierpliwość Gra wymagająca ale równie satysfakcjonująca.
 2. Ostatnimi dniami (chociaż może lepiej napisać tygodniami) czuje się tak, jakbym miał zaraz zasnąć na stojąco... do tego jakieś dziwne drgania nerwowe/dreszcze/uczucie mrowienia itp, chciałem to zrzucić na zbyt mały poziom magnezu we krwi i zrobiłem sobie dzisiaj badania i niestety to nie to. Poziom w prawdzie jest mały ale jednak w normie. Ehh.. szkoda, bo myślałem że wystarczy kupić jakieś tabletki z magnezem i po krzyku, a tu kupa..
 3. czy tam pobudza hormony, które ją tworzą - nie istotne. I dlatego napisałem PODOBNO Oczywiście są też inne - bardziej naukowe teorie dlaczego tak się dzieje.
 4. PODOBNO jest to wpływ witaminy D na organizm, a -również podobno- słońce ją w jakiś tam sposób dostarcza naszemu organizmowi.
 5. Jakie wyniki? Czego? Ciekawi mnie to :)
 6. Jeszcze jedno pytanie - od jakiegoś czasu dzień w dzień gdzieś tak właśnie od 12:00 bierze mnie spanie i to w takim stopniu, że mógł bym usnąć na stojąco. Zazwyczaj wieczorem przechodzi.. mam to powiązać z jakimiś dolegliwościami psychicznymi czy po prostu do rodzinnego się wybrać? Leków nie biorę już od ponad pół roku jak co.
 7. Źle, wręcz tragicznie - myślami jestem u lekarza chociaż wybraniałem się przed tym już X miesięcy, ale chyba nadchodzi powrót do leków Tylko jeszcze pytanie czy dzisiaj przyjmuje w ogóle..
 8. Ostatnio schodząc do piwnicy patrzę... a na flocie (materiał grzewczy, dla tych co nie znajoo... taki czarny piasek) siedzi sobie malutki kotek, cały czarny także ledwo co było go tam widać Miał może z tydzień, wystawiłem go na zewnątrz i od razu matka przybiegła po niego (od sąsiada kot). Kobita foto zrobiła to może później wrzuce
 9. Pytanie (chociaż nie wiem czy to w ogóle tutaj powinno paść a nie na ogólnym bo nie jestem pewny czy chad mnie dotyczy i jaki to ma ewentualnie związek z tym) - czy jak coś Was zdenerwuje - nawet w teoretycznie lekkim stopniu - czujecie się jakby was miało rozsadzić od środka? Do tego taki dziwny ucisk w klatce?
 10. Tyrr

  W jakie gry gracie, co lubicie?

  Dark Soulsy (3 w drodze ), Bloodborne, czasem jakieś strzelanki, czasem LoL. Tego co już ukończyłem to nawet nie wypisuję bo jest tego w cholere.
 11. Właśnie o tym pisze, cholera mnie czasem bierze patrząc na to z kim mi przyszło grać daną grę rankingową
 12. Chyba jestem uzależniony od LoLa Wk..... mnie to community strasznie, granie gier rankingowych to już w ogóle wkurw (tym bardziej jak ktoś gra "na poważnie" - by wygrać), ale gra sama w sobie, ilość postaci/umiejętności/możliwości sprawia, że i tak z chęcią wracam i gram.
 13. Tyrr

  Na co masz ochotę?

  Oj też bym się wybrał do Wrocka Kto wie... może podsunąłeś mi pomysł na weekend z kobitą
×