Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna rozmowa z rodzicami na temat dresiarzy. Do nich naprawdę nie dociera że tacy młodociani przestępcy nie mają prawa żyć. No nic, mam nadzieję że jak najszybciej nastanie "Dzień Sznura" i wszyscy młodociani bandyci zostaną masowo zabici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin za duzo agresji jest w Tobie

Nie prawda. Za dużo agresji jest w tych młodocianych bandytach, dlatego nie mają prawa żyć. Jeśli rozpoczną się czystki mające na celu oczyszczenie świata z elementu przestępczego, sam się chętnie do nich przyłączę. Chodzi mi tylko o sprawiedliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a jak tam branie rispoleptu? Ja ide do lekarza 29 lipca to moze mi cos przepisze

Biorę już tydzień. Dzisiaj wieczorem mam podwoić dawkę. Ja jutro idę do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozpoczną się czystki mające na celu oczyszczenie świata z elementu przestępczego, sam się chętnie do nich przyłączę. Chodzi mi tylko o sprawiedliwość.

Jakby do tego doszło to zaklepuję kałacha i się zaciągam w szeregi sprawiedliwych :D

Zapraszam. Mało sprawiedliwych zostało, więc każda pomoc mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż dostałem skierowanie do wompu (wojewódzki ośrodek medycyny pracy) na badania psychotechniczne cczy niema przeciwskazan do kierowania pojazdami . Zaliczyłem wszystko pozytywnie psychiatra powiedziala , że tez niema przeiwskazan . Dzisiaj mi kazała pani z wompu jeszcze isc jutro do pychologa i psychiatry swojego ktory mnie prowadzi po opinie . przyjmuje 0,25 mg kvetiapiny przed snem .. Miał ktoś podobne kłopoty , moze mi ktoś doradzic jak obronić swoje prawo jazdy ?? bez niego moje żyie sie zmieni na gorsze niedam sobie rady w życiu wejde w większe problemy psychiczne , dodam , ze teraz jest dobrze brałem dawke 250 mg a teraz t jest tylko 25mg :/ brak mi słow boje sie jak niewiem . Mogę stracić ppracę i zrujnować życie przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, widze powrót do starego nicku ;) Skąd taka a nie inna decyzja?

Myślę że stary nick jest lepiej rozpoznawalny. No i nie kojarzy się z Breivikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem na srOnecie wypowiedź pani Szumilas, szefowej MEN, ostrzegającą nauczycieli żeby szykowali się do zmiany zawodu ze względu na nadchodzący niż demograficzny i generalną tendencję spadkową jeśli chodzi o narodziny nowych obywateli.

 

Nożeszkrrrwa co to za kraj jest po****ny, plan na "załatwienie problemu z malejącym przyrostem naturalnym" = "pozwalniać nauczycieli"!!! Ludzi którzy ileś lat swojego życia wydarli na to żeby uczyć, kształtować kolejne pokolenia, teraz "zachęca się" do dokształcania się w innych kierunkach i przekwalifikowywanie na "asystenta społecznego lub pracownika żłobku". Super, czekam na kolejny genialny pomysł - zachęcanie wykładowców na uniwersytetach do przyjmowania posad w gimnazjum, a nauczycieli nauczania początkowego do uczenia w kolejnych, wyrastających jak grzyby po deszczu, prywatnych uczelni "wyższych" dających papier świadczący o wyedukowaniu w skomplikowanych i zdecydowanie społecznie przydatnych umiejętnościach jak np. kulturoznawstwo lub leczenie za pomocą przepływu energii przez czakry.

 

Japierdzielę. Czasem mam wrażenie że jestem jedyny normalny w tym kraju. A ponoć jedną z definicji szaleństwa jest: "jednoosobowa mniejszość". Może ja jestem szalony?? Bo zamiast wprowadzać po***ne pomysły w stylu przekwalifikowania iluś tysięcy ludzi do nowych zawodów, często po tym jak przepracowali X lat w zawodzie który sobie wybrali, to bym próbował robić coś z tym żeby było WIĘCEJ DZIECI a nie MNIEJ NAUCZYCIELI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodociani przestępcy - parszywe bandziory. Śmierć - to jedyne na co zasługują. Nie na żadną resocjalizację która nic nie da, ale na śmierć i to nie koniecznie szybką i bezbolesną. Jakim prawem oni żyją na tym świecie? Dlaczego mam się bać idąc ulicą? Koniec. Teraz to oni będą bali się mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×