Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

czyli czego, deader? :P

Ot choćby dzisiaj czytałem sobie newsy gierkowe i zorientowałem się że już niedługo na rynku wylądują konsole nowej generacji, i czuję straszną chęć żeby sobie jakąś kupić, co, biorąc pod uwagę fakt że ostatnio gry mnie interesują w bardzo małym stopniu jest zwyczajnie bezsensowne... Wydać 2,5 kafla na sprzęt którego się nie będzie używać - paranoja :D

 

Albo - jadę na forumowy zlot, ktoś wyczaił że mają tam paintball w okolicy i można kupić granaty dymne między innymi - i już w myślach kalkuluję czy kupić tylko jeden do użycia w zabawie, czy dwa - trzy żeby przywieźć do domu, żeby... stały na półce?? No bo nie mam w planach wyjazdów na manifestacje ani inne zadymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrki jakie odprawia się w związku z ustawą o uboju rytualnym :evil: "Ludzie o innych wyznaniach muszą mieć w demokratycznym państwie oraz w pluralistycznym społeczeństwie prawo kontynuowania swoich wielowiekowych tradycji" jęczą debile którzy chcą kupić sobie poparcie podobnych im debili, ślepi na długofalowe następstwa pewnych decyzji. Wkurza mnie kult politycznej poprawności!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary który myśli że nic nie robie tylko przy lapku siedzie i nie rozumie nic. Siedze na słuchawkach a on kurde na mnie pstryka. Jeszcze tekst po tym jak mu zwróciłem uwage żeby tak nie robił "bo co?". Niech się cieszy że mam dobry humor i jakoś ostatnio nie chce się denerwować bo by w lampe zarobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie was zrozumiec bo tez jestem samotnikiem ale mam chyba nature kameleona bo potrafie sie dostosowac bez wiekszego bolu do kazdej sytuacji i nie nudze sie z ludzmi

Ja też kiedyś miałem, teraz mam wrażenie że to we mnie zanika i trochę mnie to przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×