Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, w sumie ja kiedyś tak miałam, że lubiłam dużo, dużo starszych, teraz już powoli przekonuję się, że to fatalny 'pomysł', by zakochiwać się w dużo starszych :/

Niestety to, że ja zrozumiałam, że z takim nie znajdę szczęścia, nie uczyniło, że takim przestałam się podobać.

Nie działa to w obie strony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, a ja nie fascynowałam się nimi nigdy... to oni byli zawsze. I nie rozumiem czemu. Choć może to przez moje pragnienie nauki poprzez znajomość, wzbudzenie poczucia bycia potrzebnym czy inne pierdoły.

Ale to oni mnie zaczepiają i się angażują, a potem mają problemy, że jestem durną gówniarą.

 

-- 29 lip 2013, 22:32 --

 

Albo nadal wierzą, że jestem inna niż wszystkie i starsza niż mówi to moja legitymacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wpadnę w furię bo pies mi się pieści i nie daj4e4 pisaćftrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat tylko esi3ę33 pieśqci a jak nie to piszę.ea rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr o tak. @Dzień męczący a sen nie nadchodzi.11111111111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie moja słaba psychika, niekiedy wolałabym być prostaczką, niemającą problemów ze sobą, dzień upływałby na narzekaniu na kogoś, zamiast na siebie. poza tym nie lubie u siebie słabości charakteru i wrażliwości :( te cechy są przereklamowane, nie oszukujmy się każdy woli silną osobe a nie maśloka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie moja słaba psychika, niekiedy wolałabym być prostaczką, niemającą problemów ze sobą, dzień upływałby na narzekaniu na kogoś, zamiast na siebie. poza tym nie lubie u siebie słabości charakteru i wrażliwości te cechy są przereklamowane, nie oszukujmy się każdy woli silną osobe a nie maśloka

 

Ludzie, którzy mają całkowicie puste łby, zawsze żyją najdłużej – […]. – Niczym się nie martwią, ciśnienie krwi mają w normie i nie grozi im, że wykorkują na serce albo wylew.

 

Maślok to osoba nadwrażliwa? Jeśli tak, to wolę wrażliwców niż kamienie, które generalnie o nic nie dbają, wszystko mają w nosie i nijak można u nich dopatrywać się zrozumienia. Słabość charakteru jest akurat do przepracowania. Można być silnym, ale jednocześnie wrażliwym na wiele różnych aspektów i to by była dla mnie najbardziej poszukiwana kompilacja. Przyzwyczaiłam się do swojej wrażliwości, pozwala na wiele rzeczy popatrzeć z innej perspektywy. Może też powinnaś ciut bardziej pozytywnie na ten zbiór cech patrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza ladywind, avek... jest przerażajacy... ;) a tak serio... też tam takie myśli...

 

Ja od dzieciństwa słyszę, że jestem słaba... i fizycznie (?) i psychicznie i do niczego w życiu nie dojdę...

 

A i wkurza mnie jeszcze to, że pierdołami się przejmuję. Staram się z tym walczyć... takie jeden pisze mi, że mam się wyluzować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a co Ty myślałeś? :P Co nie zmienia faktu że mecz obejrze.

 

Wkurzyły mnie dzisiaj programy muzyczne w których cały czas leci to samo gówno. Zwłaszcza to polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×