Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Duchota to jedno, ale wczoraj do szału doprowadzała mnie bestia, która robiła bzz nad moją głową. Zataczała koła, już myślę sobie "siadaj, jedz, jak się nażresz to idź i zdychaj", ale jak na złość komar nie chciał wylądować.

Rzecz jasna, bestia znikała po każdorazowym zapaleniu światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchota to jedno, ale wczoraj do szału doprowadzała mnie bestia, która robiła bzz nad moją głową. Zataczała koła, już myślę sobie "siadaj, jedz, jak się nażresz to idź i zdychaj", ale jak na złość komar nie chciał wylądować.

Rzecz jasna, bestia znikała po każdorazowym zapaleniu światła.

te sku.............. już nawet spreja na robale się nie boją :evil:

 

mnie wkurzają ludzie cały czas ktoś pier...li że nic się nie uda i zdrowiej tu ku...wa :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że brzydkiburak i Rockalone2k, oraz Rojo zarabiają po 20 koła na miesiąc za granie i mówienie do mikrofonu, czyli za rozrywkę tak naprawdę. Zaś brzydkiburak odnosi się do innych z abominacją i nawet był na Stadionie Narodowym. Skąd oni mają tyle pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się nie da nie czytać. Można omijać np. szerokim łukiem "Jęczarnię", ale niektórzy na całym forum epatują swoim malkontenctwem. A wszystkim dać ignora się nie da. :P

Niby tak, nie tylko "jęczarnia" jest "jękliwa". Ale tak jak ja omijam z zasady wszelkie tematy o samotności czy seksie, żeby swoich myśli na głupie tory nie zaprowadzić, tak sporo tematów można "zidentyfikować" po tytule i z miejsca skategoryzować tabliczką "UWAGA NIE WCHODZIĆ".

 

No, ale to może dlatego że ja jestem inny jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec, który nie ma za grosz rozumu czy wyobraźni. Nagadał jakiemuś facetowi ze wsi pierdół na naszych sąsiadów, ten im to powtórzył i się na nas obrazili. Zresztą to nic nowego, przez jego pieprzenie połowa rodziny ma nas w głębokim poważaniu, a ja mam zawsze przesrane w szkole. Ale on w tym swojej winy oczywiście nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec, przeszkadza mu, że nie interesuję się seksem, debil.

Mój mnie się nigdy o sprawy seksu nie dopytywał, tylko matka się pytała parę razy czy aby giejem nie jestem.

Mój ojciec bardzo nie przepada za jakimikolwiek skrzywieniami seksualnymi. O moich na szczęście póki co za bardzo nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ja kiedyś uciekałem od tematów o zjawiskach paranormalnych, religii oraz scenach eskalacji przemocy. Teraz fobia słabnie, bardziej decyduje wybór.

Dla mnie to nie kwestia fobii, po prostu, omijam zazwyczaj temat "samotnosć", bo nikogo nie mam więc po co mam czytać i się jeszcze bardziej dobijać?

 

-- 05 sie 2013, 17:48 --

 

Kupiłem Mentosy Enigma i prawdziwa enigmą jest dla mnie czym różnią się od zwykłych :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak kultury na drogach. Dzisiaj się już prawie napierdzielałem z gościem na parkingu lidla. Powiedział że się jeszcze spotkamy jak będzie mniej ludzi. Jestem za bo nie wie jakie narzędzia woże w bagażniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, hahaha :D a co wozisz? :D

rozumiem Cię, kiedyś jechałam do pracy rowerem to fiu... mi tak wyjechał że zeskoczyłam z roweru i z pompką do niego biegłam to zwiał :D

Gdybym nie skręciła to by centralnie mnie przejechał dupek jeden. Zero wyobraźni :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×