Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Lili7, z młotka by dostał. Jakbym przestawił mu atuto to by była moja wina bo jechałem lewym pasem ale każdy tak jeździ te 50m bo po co stać w korku a on tylko obejrzał się w lewo i wyjechał. Ja nie lubie rowerzystów. :P Ale tych co potrafią w pewnym momencie z chodnika wjechać na ulice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, ja mam prawko i jak jadę autem to nienawidzę rowerzystów, każdych :mrgreen:

ale zdarza mi się jeździć rowerem, tyle że jeżdzę z głową i nie wyjeżdżam nikomu bo wiem jak to wkurza.

Ale fakt jest taki że Polacy jeżdżą jak chcą, nie patrząc na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się obudziłem, dajmy na to 70% obywateli wierzy w te Pudelki wszystkie. Chyba zacznę czytać te gazety, żeby lepiej się odnajdywać w tym świecie. Jak poznam o czym myślą ludzie, to łatwiej będę mógł ich zrozumieć. A zrozumienie łagodzi negatywne emocje. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili7, też nie lubię rowerzystów, powinni jeździć chodnikami. a najbardziej mnie wkurza jak już uda mi się takiego wyprzedzić to staje na światłach i on mnie znów wyprzedza, muszę jechać za nim i kombinować jak wyprzedzić kiedy pas z lewej zajęty. chamstwo na drodze o tyle. niech spadają na chodniki albo na ścieżki rowerowe. blokuje taki cały pas i ludzi wkur*ia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili7, też nie lubię rowerzystów, powinni jeździć chodnikami. a najbardziej mnie wkurza jak już uda mi się takiego wyprzedzić to staje na światłach i on mnie znów wyprzedza, muszę jechać za nim i kombinować jak wyprzedzić kiedy pas z lewej zajęty. chamstwo na drodze o tyle. niech spadają na chodniki albo na ścieżki rowerowe. blokuje taki cały pas i ludzi wkur*ia.

Ja jestem rowerzystą i przepisy drogowe mi są obojętne( prawde mówiąc nawet ich nie znam), ale póki co wypadku żadnego nie spowodowałęm a wymijanie aut z obojętnie której strony jest cool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, chujowe realia. Byle tylko posadzić tyłek przed tv i policytować ile się wydało na samochód/pralkę/wesele :silence: to jest prawdziwe wariactwo a mnie ktoś śmie powiedzieć, że ze mną nie jest w porządku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

To są główne tematy rozmów ludzi z którymi pracuję. Czasami mam ochotę nażygać im do talerza (bo na stołówce tego głównie wysłuchuję), żeby się w końcu zamknęli. Ze zgrozą czekam na ich relacje z urlopów przedstawione w postaci szczegółowych kosztorysów :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=3AsJt1IiDok][/videoyoutube]

Oto jak gimbusiarnia schłyku lat 80 bierze się za politykę.

 

Tak bym dał 5+/10.

Ale że jest Prince odbierający nagrodę to ocena wzrasta do 8/10 :D

 

Czy mnie to wkurza? Ciężko mi coś powiedzieć. Oględnie mówiąc piosenka siląca się na wizjonerstwo, o elektrycznym pokoleniu. Takie elektryczne, że ludzie mylą Waty, Volty i Ampery. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, ludzkie kalkulatory. Najważniejsze kto wydał więcej, kto pił droższego drinka i ile nawiózł ze strefy bezcłowej :shock: Dla mnie to chwalenie zawsze było wiochą, ale najwyraźniej teraz to jest wyznacznikiem zajebistości. Ale nie spotkałam się żeby np. któraś z byłych współpracownic pochwaliła się przeczytaniem dobrej książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, ludzkie kalkulatory. Najważniejsze kto wydał więcej, kto pił droższego drinka i ile nawiózł ze strefy bezcłowej :shock: Dla mnie to chwalenie zawsze było wiochą, ale najwyraźniej teraz to jest wyznacznikiem zajebistości. Ale nie spotkałam się żeby np. któraś z byłych współpracownic pochwaliła się przeczytaniem dobrej książki.

Na pewno czytali tą książkę http://www.empik.com/teoria-klasy-prozniaczej-veblen-thorstein,prod1210550,ksiazka-p i wiedzą jak się imponuje innym ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, tez tego nie znosze taka teraz głupia mentalność staram się zamykać uszy na takie gadki a własnie ksiazka?kto teraz czyta ksiazki?ja uwielbiam np.jakbym zaczeła dyskujse uznali by mnie za świra :P ale po orawdzie nim jestem także ...serio szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×