Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra wiem że praca -,-

ale mogliby to przełożyć sobie na później, teraz jeszcze walą młotkami czy czymś bo im się zachciało dachy zmieniać czy coś masakra.

 

w tamte wakacje sąsiad nade mną robił remont co mu zajęło chyba z pół roku, bo całe wakacje a potem jeszcze długi czas. a ja zamiast się cieszyć wolnym to od 8 codziennie musiałam wstawać i słuchać jak on sobie wierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snooki, "Dzień Świra", co? :D

 

Wkurza mnie że sobie w pracy pobrali masowo urlopy 4 osoby, nawet szef wyjechał gdzieś dzisiaj, i o ile zazwyczaj jest to okazja niemalże do otwarcia szampana i wystrzelenia konfetti to dziś zostałem w pracy sam z drukarzem i muszę ogarniać burdel całościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkurwiony na samego siebie ,że pomimo tego iz mam rację nie mam odwagi, zadzwonić to Prowadzącego kurs Prawka ,zeby się w końcu streszczał i troche to psyspieszył . Raz na tydzien dwie godziny to chyba jakaś zamuła.

Nie wiem czy potrafił bym mu to powiedziec grzecznie , bo jestem podminowany i niewiele brakuje . Amatorszczyzna z jego strony , jeeeejku.; Nosi mnie, oj nosi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu zacząłem palić faje, przedwczoraj spaliłem lufe zioła i chodziłem napruty dwa dni, do momenty gdy sie napierdoliłem, czego miałem już nie robić, dodatkowo onanizowałem się dzisiaj dwa razy. To jak puszka pandory, kostki domina walące się jeden po drugim, nie wiem w jakim momencie życia się znajduje, nie potrafię złapać grunt pod nogami. Moje słabości wracają jak bumerang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedziesz tu z tematem ;) Wspolnymi forumowymi siłami coś powinno się zdziałać.

 

zaspamuje watek :D

no ale po pierwsze muli mi- podczas otwierania np. folderu z pobranymi slychac jak ciezko pracuje, tnie sie, o internecie to w ogole nie wspomne jak zwalnia, ze wyskakuja nie wiadomo jakie okienka, mimo ze niby pisze mi ze blokuje wyskakujace okienka, no i co mnie najbardziej martwi- ostatnio ekran tak jakby nie laczy (gasnia- wlacza sie- gasnie- wlacza sie- chwile tak poszaleje, jak go zamkne to jest okej potem) i ostatnio tak coraz czesciej. w pazdzierniku mial wgrywany od nowa system (win7 starter jak byl od nowosci), ale to w ogole go nie przyspieszylo.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje to ze nie potrafie ogarnac swojego lapka! :evil: i nie znam nikogo kto by mi go ogarnal :roll:

ja nie mam worda bo hasło trza wibić a nie mam tego hasła, nawet te z neta nie pasują i nie ma mi kto tego zrobić,poza tym muszę oddać lapka do wyczyszczenia i naprawić bo płty nie chodzą i tak wzlekam bo to się równa dzień dwa bez dostępu do świata oczywiście tego wirtualnego

 

a tak w ogóle to wkurza mmnie sytuacja z sąsiadami kontra moje psiaki a ich bydlaki i uwięzienie w domu, jak wypuszczam to trzeba siedzieć i nasłuchiwać i tak jest przywiązana do moich pyrtów, a one w sumie ode mnie bo na podwórko bez mojej opiekieki nie wyjdą ale ja całymi ddniami nic nie robie tylko psiaki nadzoruje i dotrzymuje im towarzystwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×