Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Harry Haller

Użytkownik
 • Zawartość

  432
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

267 wyświetleń profilu
 1. Harry Haller

  ZLOT 2018 - LISTA

  Zlot wiosna ( Poznań ) - organizator Carica Milica Termin ( do ustalenia ) Lista chętnych: 1. shira123 2. Lilith ( bardzo wstępnie, bo muszę znać dokładny termin, żeby zorganizować wolne ) 3. na_leśnik (jak koleżanka wyżej, bydzie wolne bydzie zlot) 4. Powietrzny Kowal ? 5. paramparam (też potrzebuję znać termin, żeby ogarnąć wolne; ale tak, czy siak- na 95% jestem) 6. New-Tenuis 7. praga (jeżeli uda mi się zorganizować urlop, sugeruję bliżej weekendu) 8. kazashi {jeśli nic się nie zmieni to będę na 99%} 9. Harry Haller .... Zlot lato ( Śląsk ) - organizator *Monika* Termin ( do ustalenia ) Lista chętnych: 1. tahela 2. Lilith ( bardzo wstępnie, bo muszę znać dokładny termin, żeby zorganizować wolne ) 3. na_leśnik (tak samo) 4. Powietrzny Kowal ? 5. New-Tenuis 6. Teksas 7. Gerg7 (50%) 8. Harry Haller
 2. Fatalnie. Niby od pewnego czasu nie najgorzej funkcjonowałem, a teraz czuję, że wszystko znowu wraca z wielką siłą. Nie ma to, jak od lat chorować na depresję i na dokładkę ulec wypadkowi. Czuję, że z dnia na dzień coraz bardziej się rozsypuję i kompletnie nie wiem, czy w ogóle chcę jeszcze walczyć. Być może dalsza walka jest już po prostu ponad moje siły.
 3. Harry Haller

  FREAKZLOT 2016!

  Lista na 18-21 sierpnia: 1. New-Tenuis 2. Halenore 3. Lord Kapucyn 100% 4. Kiya 70% 5. na_leśnik 70% Lista na 11-14 sierpnia: 1. Halenore 2. Lord Kapucyn 70% 3. Kiya 90% 4. Harry Haller Wstępnie 11-14. 08. Z prostej przyczyny - 15 sierpnia jest dniem wolnym (poniedziałek) i wydłuża weekend, a skraca tydzień pracy. Po długim weekendzie nikt mi urlopu nie da, więc ten 18... średnio pasuje. Ewentualnie podjadę sobie na dwa dni :)
 4. Harry Haller

  Letni zlot 2016

  Wydaje mi się, czy zostały już tylko dwa ewentualne "letnie" terminy - 26-29.05 (raczej już przespany) oraz 12-15.08?
 5. Póki co, spożywanie w Polsce alkoholu nie jest zabronione. Sam za nim nie przepadam, ale nikomu tego nie bronię. Każdy pije co chce, niekoniecznie alkohol i nic mi do tego. A narzucanie innym swojego widzimisię, raczej zdrowe dla duszy, psychiki i atmosfery nie jest.
 6. Harry Haller

  [Toruń]

  Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
 7. Dzięki za spotkanie. Miło było was poznać.
 8. To tak jak ja. Ale być może za dwa tygodnie uda mi się w końcu do Poznania wpaść.
 9. Trochę lepiej. Tylko odrobinę, ale musi wystarczyć. Cały weekend ładowałem baterie i jakoś się przeturlam przez kolejny tydzień. Oby. Najgorsze jest jednak to, że już niemal w niczym nie widzę sensu.
 10. Harry Haller

  [Toruń]

  hmmmm, a nie wiem...a dlaczego?? Też się nad tym zastanawiam. Na dodatek, leży bardziej w centrum niż na północy.
×