Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 22 wrz 2010, 12:01
19_latek, też się nad tym zastanawiam, ja mam czasem ogromne różnice w dniach a nawet seriach dni, ale potrafię cały dzień zdychać, a potem wieczorem obłąkańczo się śmiać i śpiewać.
Nie mam pojęcia, ale ja biorę tegretol i mam podejrzenie dwubiegunówki, więc się nie powinnam odzywać...
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez eufrozyna 22 wrz 2010, 14:51
Też mam masakryczne huśtawki, z czarnej dziury w euforie i na odwrót... Najczęściej dzieje się to bez konkretnej przyczyny.

Wczoraj zaliczyłam wizytę u psychologa, która zepsuła mi mój świetny, euforyczny wręcz nastrój. Do domu wróciłam wypluta, z myślami samobójczymi i autodestrukcyjnymi rozkręconymi na maksa. A dzisiaj ciąg dalszy, ryczenie po kątach i warczenie na wszystkich.

Do tego dobiła mnie dzisiaj moja starsza siostra. Powiedziała, żebym się wreszcie wzięła za życie, poczułam się jakbym wmawiała sobie to wszystko. Była strasznie zdziwiona, że w ośrodku zaproponowali mi 3-miesięczną terapię na oddziale dziennym. Z drugiej strony nie dziwię się, nie wie dokładnie o wszystkim a ja nie chcę jej zamartwiać bo jest daleko i nic nie może zrobić. Powiedziałam jej tylko, że tak na dobrą sprawę nie zna powagi sytuacji. Nienawidzę jej z całego serca. Przez nią czuję się jak życiowy nieudacznik i skończony debil. Do tego nawet nie raczyła zapytać jak taka terapia wygląda itd. Dla niej ważniejsza jest rozmowa o pogodzie i o tym czy wychodzę na jakieś imprezy. Co za po pierdolona rodzina. No rzygać się chce. :roll:
eufrozyna

przez wovacuum 22 wrz 2010, 15:02
No-jak padlo forum,to wzielam siè za naukè :D i nawet siè nauczylam czegos tam....
U mnie pièkna pogoda-24° i wieje wiatr.Juto cièzki dzien-szkola i praca w dwoch miejscach :roll: kaszel mèczy mnie dalej,to juz ponad dwa tygodnie-ten antybiotyk chyba na mnie nie dziala.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 22 wrz 2010, 15:24
chojrakowa,
Jak tak czytam o CHAD to sie boje ze mam ja :D . Wg tego co pisze na stronach teraz bylbym w etapie mani, mam chec nawiazywania nowych znajomosci, wieksza pewnosc siebie, mniejszy krytycyzm itp. A rok temu mialem depresje przez okolo 1,5 miesiaca.
Ale wole wiecej juz nie czytac o tym tylko poczekac na opinie psychiatry i psychologa bo znowu bede sie nakrecal...
19_latek

przez Paranoja 22 wrz 2010, 15:47
u mnie fajnie. W pracy zrobiłam to co miałam zrobic w zeszłym roku :lol: no ale depresję miałam, więc rozumiecie :lol:

w ogóle zajebiście się czuję. Taka szczęśliwa.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez puszekokruszek 22 wrz 2010, 17:53
praca, praca, praca :mrgreen: narazie jest cudownie, po prawie 4 latach wyrwałam sie z domu, mam kontakt z ludzmi, jest ok.
Mam wrazenie, że zaczynam się "uodparniać"na wenlafaksynkę, czasem mnie dopada melancholia przechodząca w "dół", na szczęście narazie nie sa to stany depresyjne. I oby tak zostało.
Na forum zupełnie nie mam czasu, brakuje mi was ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 18:34
U mnie nawet ok... to co miałem załatwić to pozałatwiałem... tylko palenia dalej nie daje rady rzucić :(
Misiek_NL

przez fobia 22 wrz 2010, 19:05
całkiem nieźle - byłam u rodzinnej, zaszczepiłam się na grypsko, dostałam skierowanie na badanie krwi i receptę na zomiren :) od razu mi się humor poprawił ;) :lol:

przez wovacuum 22 wrz 2010, 19:22
fobia, myslalam ,ze juz masz spokoj z nerwiczkà??chyba juz dluzszy czas nie bralas lekow prawda?
wovacuum

przez chojrakowa 22 wrz 2010, 19:58
19_latek, ty się boisz, a co ja mam powiedzieć?
U ciebie też podejrzewają?

Byłam u terapeutki, drapania ran ciąg dalszy, jeszcze tylko dwie takie wizyty, chryste... Potem spacer z Roberrrto, no i to by był jedyny miły akcent dnia dzisiejszego - ale był :D
Jak forum padło to myślałam, że ja tez zaraz padnę, ale nie ma tego złego - wzięłam się za rysowanie.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez shadow_no 22 wrz 2010, 20:03
Jak forum padło to myślałam, że ja tez zaraz padnę, ale nie ma tego złego - wzięłam się za rysowanie.

Shad spał i nikt go nie obudził, że forum leży. Dlatego dopiero jak wstałem to udało mi się go postawić. Sorry.
A rysunek wrzuć do nowego subforum! :-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 20:06
Ja jak forum padło to wyszłem z domu... ;)
Misiek_NL

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 20:10
niemądry, Całkiem nie dawno ;)
Misiek_NL

przez wovacuum 22 wrz 2010, 20:10
Krwiopij, jakà pizzè bèdziesz jesc?mniam-narobilas mi smaka.. 8)
wovacuum

Sortuj wg