Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Candy14 06 lip 2013, 16:21
rotten soul, lubie Cie czytac wiec dobrze , ze przesiadujesz na forum :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lilith 06 lip 2013, 19:07
rotten soul, nom, jestem jedyną Czerwoną na forum :lol: Reszta to Panowie :D Ale za to Zielone są dosyć liczne :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

przez monk.2000 06 lip 2013, 19:21
Widzę, że się miło zrobiło. To też coś napiszę, a może ktoś też mnie pochwali, że dobrze że jestem :D

Od czasu kiedy zaczynałem budować swoje "ja" minęło już trochę czasu. To były głównie czasy liceum. Wizyty u psychologów, czytanie "życiowych" książek, oglądanie filmów dokumentalnych, poszerzanie horyzontów. Spędziłem trochę czasu na forum o podrywie. Tamto też miało specyficzną atmosferę. Dla żółtodzioba jak ja poruszane tam kwestie były nowością. Stąd też podchwyciłem takie tematy typu: jak osiągać swoje cele, czym jest pewność siebie. Trochę też dziabnąłem psychologii.

Potem znalazłem to forum, tutaj też z pewnością mógłbym uczyć się jak się zmienić, jak kształtować siebie. Ale mam poczucie, że mi to już niepotrzebne. Czego się miałem dowiedzieć już się dowiedziałem i przeżywam swego rodzaju przesyt treściami. Jednym słowem, zmęczyłem się myśleniem co tu polepszyć i co zmienić. Teraz staram się akceptować siebie jakim jestem, a pomaga mi w tym medytacja i specyficzna filozofia. Na forum siedzę dla zabicia czasu, dla towarzystwa, po to by pobyć wśród osób, które tak jak ja zmagają się z codziennością. Nowej wiedzy nie szukam. Może gdybym znalazł was jakieś 5-6 lat temu. Wtedy pewnie to byłby dla mnie nowy świat.

Ogólnie forum na plus :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 07 lip 2013, 16:16
Candy14,
Dzięki. Mam nadzieję, że równie przyjemnie będzie Ci, gdy mnie usłyszysz, choć bardzo prawdopodobne, że będę największym milczkiem w tak dużej grupie osób.
rotten soul

przez mała-mi 10 lip 2013, 10:40
Jestem tu nowa, więc za wiele nie mogę powiedzieć. Póki co forum bardzo mi sie podoba, widać ze mili ludzie tu przesiadują, którzy chętnie doradzą czy pogadają na luźne tematy :) Jest też duuużo interesujących wątków :) Myślę, że będzie mi sie tu dobrze pisało :o

przez lukk79 10 lip 2013, 19:50
wyszukiwarka jest nie najlepszej jakości, nie można powiązać autora wątku z szukanym wątkiem etc., ciężko znależć konkretny wpis mimo podania odpwoiednich słów
Pierwszy Romantyk Forum

przez rotten soul 10 lip 2013, 23:48
lukk79,
To chyba przypadłość wszystkich wyszukiwarek typowo forumowych. Google to to nie jest rzecz jasna.
rotten soul

przez lukk79 11 lip 2013, 00:43
rotten soul, a to możliwe, że forumowe takie są, dzięki.
Pierwszy Romantyk Forum

przez mała-mi 11 lip 2013, 09:46
lukk79 napisał(a):wyszukiwarka jest nie najlepszej jakości, nie można powiązać autora wątku z szukanym wątkiem etc., ciężko znależć konkretny wpis mimo podania odpwoiednich słów

No fakt, z wyszukiwarką tez to zauważyłam. Nie wiem czy na innych forach też tak jest, niemniej jednak jest to bardzo uciążliwe kiedy chce sie coś konkretnego znaleźć. :szukam:

przez Domino1 02 sie 2013, 10:42
Tak. Jestem zadwolony z forum. Myślę że każdy może znaleźć tu życzliwych ludzi z którymi może porozmawiać.

przez *Monika* 05 sie 2013, 21:27
Domino1 napisał(a):Tak. Jestem zadwolony z forum. Myślę że każdy może znaleźć tu życzliwych ludzi z którymi może porozmawiać.

Witaj na forum.

W takim razie i ja się cieszę, że tutejsza atmosfera sprzyja Tobie :D
Główny Moderator

przez Lord Cappuccino 06 sie 2013, 14:25
To forum musi by cholernie liberalne, bo właśnie sobie zdałem sprawę, że od dobrych paru miesięcy nie widziałem żadnego usera z ostrzeżeniem. :lol: Amfce nie liczę, bo ten od razu bany kasuje.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez *Monika* 06 sie 2013, 18:57
Dark Passenger, Mati, po prostu mamy zajefajnych userów, a i my nie czepiamy się z byle błahych powodów. Jesteśmy też zajefajni :mrgreen:
Niech żyje skromność :mrgreen:
Główny Moderator

przez Candy14 06 sie 2013, 19:49
Faktem jest ze bardzo malo trolli tu przebywa a pozostali userzy sa spoko. Nie ma kogo banowac :roll: :bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg