Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

No ale Wiola ma trochę racji, bo niektórzy nie mają nic w profilach wpisane a podają nr gg i nawet nie wiadomo o czym ta osoba chce rozmawiać ;)

 

No to ja będę prekursorem (ale takim prawdziwym, nie to co Mad_Scientist ;)

 

Wrocław, 24 lata, nerwica lękowa, płeć męęęęska ;) GG na PW ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja :)

 

26 lat, Olsztyn a niebawem Warszawa, jeszcze nie mam diagnozy Swego czasu szwędałam się po psychologach/terapeutach... ale pieprznęłam wszystko :PP, Dalej coś mi doskwiera, miałam potrzebę wyszukania takiego forum jak to, więc bardzo chętnie również z kimś porozmawiam :)

 

7070750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie już tu pisałem, ale tym razem może uzupełnię informacje.

Mam 15 lat, jestem z Łochowa (około godzina jazdy pociągiem na wschód od Warszawy). Generalnie mam problemy z samooceną, ogólną samotnością i jeszcze niedawno miałem depresję, ostatnio psychiatra stwierdziła, że już jej nie mam, jednak sam ją jeszcze trochę czuję. Jeśli ktoś chciałby po prostu porozmawiać, to zapraszam na 11821846

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Widzę, że wiele osób szuka kogoś do rozmowy w tym temacie. Cóż, ja w chwili obecnej radzę sobie całkiem nieźle z moją samooceną i problemami. Na tyle nieźle, że postanowiłem sam zaoferować się tutaj jako kompan do rozmowy. Jeżeli więc potrzebujesz z kimś pogadać i (wydaje mi się, że taki jest cel) poprawić sobie humor chociaż odrobinę - pisz na GG 807896. Nie chodzi o to, że mam za dużo wolnego czasu - chodzi o to, że wiem jak sam czułem się, gdy nie miałem do kogo się odezwać. Dlatego teraz, gdy jest ze mną lepiej, pomyślałem, że może chociaż komuś ulżę na serduchu.

 

PS: Zadań domowych nie pomagam odrobić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat 28, człek płci męskiej, różne problemy, wiele z nich pokonanych, a inne w trakcie pokonywania. Z chęcią poznam przyjaciółkę, a z czasem, gdyby zamieniło się to na coś więcej, to byłoby już całkiem super. ;) Co tu dużo mówić: szukam kogoś, kto zaakceptuje i pokocha mnie takiego, jaki jestem. Ze swojej strony oczywiście mogę zaoferować to samo. ;) Jak ktoś ma ochotę napisać, to zapraszam na PW. Skąd jestem? Jaki mam nr GG? To napiszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×