Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, zarr napisał(a):

Póki co czuję się dobrze mimo nie wyspania (codziennie budzę się o 5-6).

Spokojnego dnia.

Ja nie spałam przed wczoraj męczyłam się może przez dwie kawy rano i po południu. Wczoraj jedna wypiłam nawet spałam choć się budziłam bo gorąco. Masakra. Dobrze się czuje choć nie wiem czego rodzice chcą.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ravv napisał(a):

@kabe1789, widać, że otwarta jesteś na kontakt i bezpośrednia, ale ludzie bywają wredni. Wiązanie swojej twarzy z chorobą w internecie jest dosyć ryzykowne. Google też nie zapomina. 🙂

? Chodzi o zdjęcie z grzybami? 😞wiem że ludzie są wredni a jednak rodzina chce żebym była otwarta ufna ale ja wiem, że gdziekolwiek pójdę to ludzie mnie zranią, nie wiem czemu. Od zawsze tak mam np szkoła, studia. Ja powodzian ludzi co mają mnóstwo znajomych, imprez nie życzę im źle ale może się okazać że ci przyjaciele ich zdradza, oszukują itd. Póki mają interes to są mili, ja się stałam jak oni bo mnie do tego zmusili tym złem. Teraz muszę naprawić wszystko.

 

 

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabe1789, tak, z grzybami, które wyświetla się w temacie. Co innego kiedy wrzucasz zdjecie na fb, jakiś portal randkowy, a co innego gdzie w twoich postach opisujesz co czujesz, z czym masz problem, na co chorujesz. Ktoś może to powiązać i wykorzystać.

Nie mam na tym punkcie paranoi, ale zauważyłem, że kobity często niefrasobliwie pochodzą do tematu własnej prywatności w internecie, chociaż w realu nie chodzą z tymi informacjami wypisanymi na czole.

Oczywiście nie ma co aż tak zrażać się do ludzi, ale trzeba być przezornym, żeby nie mieć później problemu. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno "skacowany". Dawno tak się nie czułem, ale czego nie załatwi klonazepam (nie polecam - lepsza woda, jakieś elektrolity, odpoczynek i wymordowanie tego stanu naturalnie). Podsumowując jestem zezłomowany chyba na resztę dzisiejszego dnia i tak wiem, że dopiero dzisiaj piątek, ale życie różnie się układa 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Fobic napisał(a):

Mocno "skacowany". Dawno tak się nie czułem, ale czego nie załatwi klonazepam (nie polecam - lepsza woda, jakieś elektrolity, odpoczynek i wymordowanie tego stanu naturalnie). Podsumowując jestem zezłomowany chyba na resztę dzisiejszego dnia i tak wiem, że dopiero dzisiaj piątek, ale życie różnie się układa 😅

😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś czuję się jak przysłowiowy wyłuskany słonecznik. Wstałam rano  z uśmiechem i entuzjazmem na cały dzień, a teraz rozwala mi głowę z bólu i z każdą godziną mi się pogarsza i mimo, że niedługo wychodzę z pracy i zaplanowane mam spotkanie z przyjaciółmi wieczorem, to wolałabym zostać w domu pod kocykiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko. Sama do końca nie wiem dlaczego 😮‍💨

5 godzin temu, Fobic napisał(a):

Mocno "skacowany". Dawno tak się nie czułem, ale czego nie załatwi klonazepam (nie polecam - lepsza woda, jakieś elektrolity, odpoczynek i wymordowanie tego stanu naturalnie). Podsumowując jestem zezłomowany chyba na resztę dzisiejszego dnia i tak wiem, że dopiero dzisiaj piątek, ale życie różnie się układa 😅

Proszę mi tutaj się nie złomować na cały dzień bo potrzebuje wsparcia na pv😮‍💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czuję się tak, jak wtedy kiedy nadchodziła psychoza, bardzo się obawiam jej nawrotu. Psychiatra dopiero w przyszłym tygodniu, bede musial niestety o tym wspomniec, pewnie dostane jakies neuroleptyki na kiju, eh.. Już szło coraz lepiej i znowu jestem w czarnej dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
9 minut temu, DziwnyTyp napisał(a):

Dzisiaj czuję się tak, jak wtedy kiedy nadchodziła psychoza, bardzo się obawiam jej nawrotu.

 

Też się tego obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×