Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

Przykro mi z powodu taty. Ja mam rodziców, dziadkowie zmarli, ciocie i wujkowie. Parę z nich żyje i kuzyni dalsi. Ja nie chodzę na msze bo ze schizofrenia różne rzeczy słyszę nie zawsze to co powinnam więc się boje i mogę coś źle rozumieć z wiary i to jest źle i ryzykowne a poza tym mam dużo nerwów w sobie i ost jak byłam, źle się czułam chciałam płakać i wyjąć wkurzało mnie też wstawanie, siadanie co kiedyś było z tym okej 😥rodzice nic nie mówią czemu nie chodzę, jakoś to rozumieją. Mama jeździ modli się trochę w domu w kościele i tak jestem katoliczką choroba to utrudnia.

Rozumiem🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Michu95 napisał(a):

Kolejny dzień z kryzysem i sprzeczkamI

Z ojcem który nie umie się zachować

Bo nic nie umie docenić.

Ja się źle czułam bo nie wiem czego rodzina oczekuje ode mnie pracy czy odpoczynku. Różne mają nastroje a mi ciężko być sobą czuć się swobodnie. Tata też bywa uszczypliwy nie wiem czemu bo siedziałam sobie na leżaku z książka. Dziś kosiłam trawę trochę i zboże lądowałam do worków z siostrą. Czasem też nie kumam ojca ale cóż. Piwo mi dał bo chciałam przy tej pracy. Ale mało co dostałam na obiad i to mnie lekko wkurzyło. Nie robiłam awantury. Pod nosem coś sobie burczalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko bo mam "dyskontynuację" AD i około miesiąc boli mnie brzuch i spowolniona motoryka jelit, są tez w nocy te słynne kolorowe sny to sie trochę oderwę od rzeczywistości. Tez bym pozbierał grzyby albo na ryby poszedł ale to na razie tylko we snie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, modelarz napisał(a):

Kiepsko bo mam "dyskontynuację" AD i około miesiąc boli mnie brzuch i spowolniona motoryka jelit, są tez w nocy te słynne kolorowe sny to sie trochę oderwę od rzeczywistości. Tez bym pozbierał grzyby albo na ryby poszedł ale to na razie tylko we snie pozdrawiam

Współczuję 😢😢co to za choroba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dziś gdy ludzie wmawiali mi coś czego nie mówiłam. I upierają się że tak powiedziałam. Wkurza to. Czemu mieszają mi w głowie? Dziś tak siostrzeniec zrobil. Cały czas powtarzał i na nic tłumaczenie że się myli. Poszłam sobie bo ileż można. Kto by to zniósł? Unikam takich rzeczy bo jak widzę że nie ma szans na wygraną wolę być sama po co mam o głupotę się wkurzać na siłę kogoś przekonywać, szkoda czasu....ktoś powie że uciekam ale jak oni by się czuli.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×