Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nikt istotny

Użytkownik
 • Zawartość

  253
 • Rejestracja

 1. @Jurecki Jakoś po czwartej poszedłem spać. No i - zważywszy już na lata lecące - odsypiałem do dzisiaj. Ale warto było, bo... Chyba się zakochuję. Co do słońca... U mnie jest szaro, ale grzeje mnie słońce wewnętrzne. Przesyłam wszystkim herbaciane pozdrowienia.
 2. @Jurecki Coś się stało? Co u was, misie żelkowe? Mnie coś głowa boli, raczej z niewyspania - zarwałem znaczną część nocy, ale towarzystwo było wyborne i czas jakoś niepostrzeżenie płynął. Teraz piję herbatę i szkicuję rozdział pracy.
 3. @antylopa Tak, dziękuję.
 4. @Illi Nic, ale dziękuję za troskę. Przed chwilą miałem mały wypadek, niezamierzony, podczas gotowania - przez króciutką chwilę było nieco lżej.
 5. @Lilith Dzień dobry. @Wirginia Zachodnia Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Jeżeli mnie i dzisiaj bezsenność dopadnie to zapraszam na nocne ploteczki. @Heledore Całkiem dużo zostało.
 6. @Lilith Potrzeba, żeby choć na chwilę poczuć jakąkolwiek ulgę.
 7. nikt istotny

  Samotność

  @katrin123 Samotność moja jest jak kowana zbroja?
 8. Ja chcę, by myśl ma omdlała na chwilę [...].
 9. "Zasnąć! Może śnić?" Toż to dopiero luksus. Wybaczcie tę krotochwilę wisielczą, po prostu ostatnio nie śpię i albo mam natłok w głowie myśli, albo głupawka mnie ogarnia.
 10. nikt istotny

  Skojarzenia

  Chinina.
×