Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitalny detoks od alko. Pytania.


Takiten

Rekomendowane odpowiedzi

Byl ktos? Przymierzam sie juz od miesiaca i zebrac sie nie moge. Boje sie jak to wygladaw praktyce. Bylem juz kilka razy w szpitalu, ale po kilku miesiacach siedzenia w domu znowu zrobilem sie totalnie aspoleczny i zapieram sie rekoma i nogami zeby tam nie isc.

Duzo osob w sali?

Mozna palic w kiblu?

Ludzie to same lumpy ktorzy zebraja o fajki czy roznie bywa?

Przyjecie jest w miare szybkie i czy od razu sie mna zajma czy kaza mi sie telepac przez caly dzien do przyjscia lekarza?

Doprowadzilem sie do tragicznego stanu przez ostatnie kilka miesiecy, watroba placze kazdego dnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy są miejsca jak niema to czekasz, na wejściu dmuchasz musisz mieć zero zero zero. W kiblu się nie pali jest palarnia zazwyczaj. Zdarzają się lumpy z ulicy przywiezione przez policje czy karetkę. Sala zależy są np 8 osobowe ale i 2 czy 3 osobowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2024 o 14:10, Takiten napisał(a):

Byl ktos? Przymierzam sie juz od miesiaca i zebrac sie nie moge. Boje sie jak to wygladaw praktyce. Bylem juz kilka razy w szpitalu, ale po kilku miesiacach siedzenia w domu znowu zrobilem sie totalnie aspoleczny i zapieram sie rekoma i nogami zeby tam nie isc.

Duzo osob w sali?

Mozna palic w kiblu?

Ludzie to same lumpy ktorzy zebraja o fajki czy roznie bywa?

Przyjecie jest w miare szybkie i czy od razu sie mna zajma czy kaza mi sie telepac przez caly dzien do przyjscia lekarza?

Doprowadzilem sie do tragicznego stanu przez ostatnie kilka miesiecy, watroba placze kazdego dnia. 

Hejka. Ja byłem w Bolesławcu. Polecam. Wszystko tak jak pisał kolega Kraszu tyle, że do 0,3 promila wpuszczają, zrobią wywiad, pobiorą krew i na 10 dni będziesz bezpieczny. Fajnych normalnych ludzi można poznać. Codziennie wykład tylko 1 bodajże 2 godzinny o uzależnieniach, 3 posiłki dziennie, wlewy dożylne, tabsy na uspokojenie, nie możesz mieć komórki oddasz do depozytu, w środku bardziej tak jak w szkole byłbyś. Luzik nie ma co się bać. Jeszcze wcześniej zadzwoń do nich to powiedzą co ze sobą zabrać, np. papier toaletowy musisz mieć swój.

Edytowane przez Łuki1398

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×