Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć widziałam ze dawno nikogo tu nie było, ale może ktoś tu jednak zajrzy.  Jestem dosyć niesmialala jezeli chodzi o nawiązywanie kontaktow z ludźmi, ale jak już się z kimś spotkań to nie mam problemu z utrzymywaniem rozmowy. Problem mam taki ze we Wrocławiu mieszkam aktualnie na stałe, a nie mam ani jednej znajomej, ani możliwości na poznanie kogokolwiek. Choć bardzo bym chciała porozmawiać z kimś na żywo, bo mija trzeci tydzień odkąd nie zamieniłam z nikim słowa i trochę dziczeję, a czuje ze z użytkownikami tego forum byłabym w stanie się trochę bardziej otworzyć niż przed osoba poznana np w pracy, czy na jodze, a jednak brakuje mi mówienia o rzeczach trochę bardziej istotnych niż jaka dziś pogoda. Jestem tez osoba empatyczną i lubię posłuchać innych, doceniam to gdy są w stanie zwierzyć mi się z czegoś i chcę pomoc udzielając informacji, lubię wyjść na kawę czy herbatę i naprawdę czuje się bardzo samotna, nie wiem jak to zakończyć… czy byłby ktoś chętny na spotkanie, rozmowę, kiedykolwiek, gdziekolwiek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław się kłania... Depresja ... Myśli "s", uzależnienie itp.. obecnie bez środków farmaceutycznych.. 

U mnie za młodu to otoczenie praktycznie cały czas imprezy ( tyle ,że bez dragów ) starałem się stronic od tego... I życie mnie ładnie zweryfikowało... Tzn sam to zrobiłem. Towarzystwo wyszło ładnie na ludzi ( mają rodziny itp ) a ja zostałem sam..

 Fck IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2022 o 14:06, kulfon888 napisał(a):

hej czy był ktos z was w tej klinice Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Psychicznego Klinika Psychiatrii USK we Wroclawiu na ulicy Pasteura?  Prosze o pomoc z gory dziekuje

Jeśli autora jeszcze interesuje odpowiedz to - byłem. Jeśli są jakieś b.szczegolowe pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×