Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

wanker

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 1. Wenla to mój drugi lek po odstawieniu wortioksetyny. Zero skutków ubocznych, ładnie weszła, dała poczucie, że jest mi już bliżej do tej ciągłej linii, bez gór lub dołów. Więcej spokoju, normalności. Obecnie 225mg, ponad miesiąc na wenli.
 2. Tak mówił mój psychiatra. Z tym, ze ja brałam to na wiecznego "wkurwa", natomiast znajomy na smutki. Jak minie faza to będzie faktyczne działanie (czyli pozbycie się guli w gardle w przypadku smutków, lęku - jesli jest, wkurwa, jeśli non stop chodzimy mocno poirytowani). Tak mówią lekarze. Natomiast ja Ci nie odpowiem, jak to jest, gdy własnie wygasa ta opcja rekreacyjna, bo biorę tyle, aby ona była, albo nie biorę wcale (takie mam czasookresy - tydzień z pregabaliną na miesiąc bez/dwa tygodnie z pregabaliną na miesiąc-dwa bez...). Docelowo nie chcę jej brac, bo aż tak nie potrzebuję i chciałabym nad moim wkurwem popracować bez tego typu leku (tylko z wenlą), ale chyba się nie doczekam terapii na nfz (czekam, jestem zapisana w kolejce).
 3. Minie. To normalne, wzrośnie Ci tolerancja i nie będzie tej fazki (pregabalina ma potencjał rekreacyjny).
 4. Wiesz, tez ciezko mi powiedziec, bo w czasie jak wchodziła mi wenla, to brałam duzo pregabaliny (tak do grama na przestrzeni dnia, średnio ~800mg), żeby mieć halo. No i teraz znów biorę, więc ciężko już stwierdzić jakie ja mam samopoczucie przez co.
 5. Ja brtalam przez pierwszy tydzien 75, pozniej 150 i teraz 225. Według wskazan lekarza. Zastanawiam sie co by bylo jakby 300 brac.
 6. Ja w ogóle nie miałam skutków ubocznych po wenli. I weszła w najlepszym mozliwym momencie. Dała mi spokój i stonowanie, nie powiem, że postawę stoicką, ale prawie - wobec bardzo trudnych sytuacji.
 7. Próbowałyście? Próbowaliście? Jak rezultaty? Jestem ciekawa wszelkich opinii, próbowałam również doszukać się info w artykułach na google scholar, odnośnie możliwych interakcji z lekami, ale nic szczególnego nie znalazłam.
 8. Mi nic nie poprawił, tzn. ok, musze przyznać - nie mam wyrzutów sumienia, a zawsze mnie nękały. Wyłączyły się kompletnie, więc coś tam działał. Poza tym nic.
 9. wanker

  Cześć

  Jak leci? Skąd jesteś? Leczysz się?
 10. Kurde, biorę co wieczór agomelatynę 25mg i bierze mnie spanie po niej (właśnie na spanie mi przepisał i na "podkrecenie" dziennego antydepresantu).
 11. Ja również odstawiam, po prawie pół roku. Raczej marne efekty...
×