Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mpConroe

Użytkownik
 • Zawartość

  286
 • Rejestracja

 1. Nie wiem, miałem kilka niezobowiązujących sesji z psychologiem w Polsce i w UK. Ciężko stwierdzić czy mi to pomogło. Napewno nie zaszkodziło. Zastanawiam się nad podjęciem psychoterapii by przepracować to czego doświadczałem w szkole. Jakiej muzyki słuchasz?
 2. Przyszedł liquid CBD do mojego vape’a, słucham teraz muzyki.
 3. No już po czasie, ale na przyszłość - najlepiej odczekac tak z godzinkę, dwie. Aż lek depresyjny przejdzie “dalej” i częściowo się wchłonie.
 4. mpConroe

  CBD

  Kupiłem to: https://www.cbdoil.co.uk/cbd-e-liquid/black-jack-cbd-e-liquid-10ml-by-evolved-cbd-vape-series/ Wersję 500mg dzisiaj doszło. Zobaczymy czy coś da. Narazie wlalem kilka kropel do vapea i czuje się trochę mniej lękliwie.
 5. @frajer123 jesteś tam?
 6. Znowu Twixy w nocy, ale tylko 3 pojedyncze (jeden wafelek) w odstępie co 2H. Tej nocy mam nadzieje ze zjem tylko Bombaj mix (suszony makaron z orzechami). Zastanawiam się czy iść dzisiaj na spacer. Na pewno książkę poczytam.
 7. Ja zamówiłem to: https://www.amazon.co.uk/HAIRBURST-Hair-Growth-Vitamins-Supplement/dp/B00VW9QJYE/ref=pd_ybh_a_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=XSK791N7MDS7JH108VPB
 8. Do siebie: chcę być bogatszy! Do innych: kiedy wreszcie zobaczę się ze znajomymi? Do świata: chrzanić SARS-COV-2!
 9. Może pójdź na jakaś terapie? Teraz można iść online tylko musisz się zdecydować na któryś z tych nurtów: poznawczo-behawioralna, psychodynamiczna, Gestalt.
 10. Lepiej. Spałem do 7 rano a nie tak jak wczoraj do 4tej. Jeszcze nie wiem co dziś będę robił. Chyba poczytam książkę o ekonomii.
 11. mpConroe

  Skojarzenia

  Zapisz
 12. Wczoraj spacer 6.9 km w 1.5h. Dzisiaj - zobaczymy, narazie jest 5:44 w UK i jest jeszcze chłodno.
 13. Jest 6:20 w Polsce. Jest tu ktoś?
 14. Byłem na spacerze nad morzem. 1.5h marszu i 6.9 km przebytego dystansu.
×