Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mpConroe

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nienawidzę tego leku. Niby mnie wyciągnął z ostrej psychozy, ale psychozy już nie ma, a ja przytyłem 20kg. Teraz jestem na diecie i nie jem w nocy, schudłem 5 kg w 3 tygodnie. Olanzapina niszczy metabolizm (spowalnia go), zawsze byłem szczupły. Teraz mam brzuch i czuję się gruby. Marzę by odstawić to gówno i zacząć w końcu czuć! Czuję się jak aktor, i to nie Oscarowy
 2. Mam dość, ten lek nie działa. Ostatnio miałem bardzo silny atak lęku i myśli samobójcze. Chyba zmienię lekarza, bo ten obecny nie chce mi zmienić leku. Nie zamierzam się męczyć z tą cholerną depresją przez resztę życia. Do lekarza chodzę od 2012 roku, od czasu gdy niedostałem się do wymarzonego liceum (2010), mam poczucie straconego czasu. Od dwóch lat studiuję za granicą i staram się ten czas nadrobić. Mam anhedonię, czyli brak odczuwania przyjemności, stany depresyjne, lęki, obniżenie nastroju, spadek chęci do życia, mam niską samoocenę i fobie społeczną. Na dokładkę, mam problemy z żołądkiem, prawdopodobnie na tle nerwowym (badania nic nie wykazały). Eh, już wystarczy . Chcę znowu zacząć czuć i wiedzieć, że jak sobie coś zaplanowałem to zrobię to a nie odłożę na kolejny dzień przez depresję :(.
 3. mpConroe

  Przełamywanie lęków

  Miałem ataki lęku i teraz boję się kilku rzeczy: czy uda mi się zaliczyć studia i college, czy będę miał w przyszłości pracę i wreszcie - czy znajdę w końcu druga połówkę bo mam dość tej samotni. Ataki lęku polegały na tym, że bałem sie czegoś, ale nie wiadomo czego. Irracjonalny lęk przed wszystkim.
 4. mpConroe

  SSRI-temat ogólny

  Po konsultacji z lekarzem, zwiekszono mi dawke Setaloftu z 0.5 do 1 tabletki dziennie. Miałem uczucie nieokreślonego lęku i, jak to lekarz określił, natręctwa. Docelowo, tj. po miesiącu mam brać 1.5 tabletki dziennie, czyli 75mg.
 5. a może zdarzy się coś dobrego , a może Ci sie polepszy , a może trafisz 6 w totka i Ci w wielu sprawach ulży . Dziękuję za życzliwość Ten rok będzie trudny - trzeci rok studiów w Pl, koniec kursu tu w collegu i zabieg na nos w połowie roku. Możliwe, że zrobię korektę laserową oczu. Mam tylko nadzieje, że nie zdarzy się znów coś co mnie zwali z nóg.
 6. Mówicie o sylwestrze, a dla mnie to kolejny dzień spędzony w domu a najbardziej się boję nadchodzącego roku - co tym razem?
 7. mpConroe

  Wkurza mnie:

  Nienawidzę swojego wyglądu. Czemu muszę cały czas coś w sobie poprawiać i nie ma efektu? Ćwiczyłem na siłowni i wszystko szlag trafił bo jak miałem zabieg laserowy na siatkówkę to musiałem przerwać siłownie (groziło mi stracenie wzroku). Teraz nie mieszkam u siebie i tu nie mam siłowni w pokoju ani w okolicy czegoś sensownego. Jakoś wcześniej nie miałem problemów z motywacją, a teraz to nawet na basen mi się nie chce iść. I jeszcze ponad pół roku zostało mi do zabiegu na nos, o którym marzę od czasów liceum...
 8. Robienie zdjęć na klifach i urwiskach, dawno już nie miałem aparatu w ręce tak poza domem :) . Co prawda zdjęcia jak zdjęcia, zawsze mogłyby być lepsze, ale przecież nie jestem Ą Ę fotografii .
 9. Przygnębiony i znudzony... Za tydzień wracam do kraju pozałatwiać parę spraw i już boję się, jak to wszystko będzie wyglądało. Jak to będą takie "wakacje" jak ostatnio to ja dziękuję!
 10. Cały czas się boję, że TO wróci. Nie ma niczego gorszego od tej choroby.
 11. I znowu mnie głowa boli, brr nawet paracetamol nie pomaga .
 12. 1. ramka na zdjęcie, którą dostałem od mamy <3 2. smaczna Wigilia 3. rozmowa z tatą i bratem na Skype kolejność powyższych przypadkowa 4. jutro też jest wolne
 13. A ja znowu wyszedłem kiepsko na zdjęciu z profilu jak ja nie znoszę patrzeć na siebie z boku
 14. Cieszę się ze Świąt bo wolne, ale muszę się zmobilizować i mimo to coś robić, przecież nie mogę przespać wszystkich wolnych dni . Jutro już Wigilia, mam nadzieje, że będzie smacznie... I będę mógł dorwać się w końcu do makowca i sernika dzisiaj zjadłem sushi więc jakaś równowaga dietetyczna jest
×