Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mpConroe

Użytkownik
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 1. Moja mama właśnie powiedziała "JAK BĘDZIESZ CHCIAŁ "TO" ZROBIĆ TO MI POWIEDZ BO JA TEŻ MUSZĘ PLANOWAĆ" tak przerażającym głosem jaki tylko ona w pewnych momentach może wydobyć, chwilę wcześniej mówiąc: "Jak się stąd nie wyrwiemy to powiesimy się obydwoje". Zawiodłem się na niej.
 2. Wyborów w obecnej sytuacji w ogóle nie powinno być. Przecież nie ma jak prowadzić kampanii wyborczej.
 3. Super szybkie auto, wgniata w fotel - Honda Civic z 2018
 4. Masz jeszcze jakieś objawy? Na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie szhicofrenię?
 5. Byłem jako pasażer na tracku, ale jeszcze własnym autem nie jeździłem.
 6. Co tam u Was? Ja się jak zwykle nudzę. Wczoraj oglądałem filmiki o domach na YouTube i czas szybko zleciał. Oglądałem też wyścigi na torach w Norymberdze. Fajne, można zobaczyć jakie fury najlepiej się trzymają toru. Chciałbym się przejechać takim torem.
 7. mpConroe

  Pranie

  Może przekieruj jakoś tą nerwicę, np. na każdym z ubrań jest metka jak prać i uszereguj wg temperatury i koloru. Pierz tylko tak jak na metce i będzie wszystko okej. Zarazkami się nie przejmuj, bo nie tylko temperatura ale i proszek je zabijają.
 8. Współczuję tej olanzapiny... Tyje się po tym leku strasznie, w dodatku miałem skurczone mięśnie karku. W moim przypadku ten lek hamował tylko chorobę, ale jakby "zewnętrznie" a nie od podstaw. Dopiero leczenie Abilify i Ketrelem wyciągnęło mnie na prostą.
 9. Znowu jestem znudzony. Na prawdę nie wiem co ja mam robić... Kurs w college-u zaczyna się dopiero w sierpniu, a ja jeszcze muszę napisać Personal Statement do aplikacji tam... Martwię się tym jak i tym, że wkrótce skończy się kasa z pożyczki studenckiej i będę miał niski budżet miesięczny...
 10. Jak to się stało, że wpadliście w uzależnienie od benzodiazepin? Ja na szczęście jestem świadomy szkodliwego wpływu tych leków i ich nie biorę. Miałem tylko przez krótki czas Lorafen w szpitalu. Ale później już bez.
 11. mpConroe

  NOWE Czy masz?

  Nie, mam Panasonica Lumix G7, bardzo fajny. A Ty?
 12. mpConroe

  Czy masz?

  Tak Czy masz drukarkę?
 13. Nie pamiętam, możliwe. Masz lusterko do makijażu?
 14. mpConroe

  HIT czy KIT?

  Hit Wylegiwanie się na plaży?
×