Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Niebanalna strategia podrywu :D Nie wiadomo czy od takiej uciekać czy docenić zaangażowanie :D 

TU, TU, TU! Nie są to niecne zamiary wobec użytkowników płci męskiej?  🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SarkastyczneSerce napisał:

Wiesz, gwałt na facecie to się nazywa seks niespodzianka ;)
Nie mówiłem, że to są Twoje zamiary 🙂
Jak są to zapraszam na priv :D:D:D

Przestań, bo Nas wreszcie ,,zbanują" 🙂 ,,Na tym forum nie ma wolnej miłości, są stosunki małżeńskie oraz akty nierządne, Casanova tu u nas nie gości"...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karalajna napisał:

Przestań, bo Nas wreszcie ,,zbanują"

już złożyłem wniosek i czekam na rozpatrzenie! oby był permanentny dżizus pomóż!  :uklon: nawet się do ciebie pomodlę! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Boże jacy Wy wszyscy ładni jesteście 🙂 Wiem, że to absurdalne, ale człowiek sobie wyobraża, że na nerwicy siedzą jakieś monstra."

 mocno schrzanione monstra ,udające swoje własne kaftany bezpieczeństwa , lekomani , narkomani , fetyszyści ,onaniści ,obżartuchy i flejtuchy  syf , syf ,sam syf ,,, wykastrować ich !!! nakarmić muchomorami sromotnikowymi i wysłać na wieczne wakacje do Nibylandii .

 Takiego wała !

+Z dala od świata, który znamy, na odległym Oceanie Snów leży wyspa zwana Nibylandią. To magiczne miejsce, gdzie słychać śpiew syren, zabawy Wróżek, a dzieci nigdy nie dorastają. Przygody są tam codziennością i nie ma rzeczy niemożliwych.+

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arahja7 przyjemny uśmiech :D świetnie wyglądasz 🙂  a te parę kilo nadwagi to na rowerku zrzucisz, zresztą już i teraz możesz bić się o tytuł miss 2019 samą buźką :great:

@Purpurowy :D buty wporzo, spodnie wporzo, kolorystycznie mi nie pasuje biała góra do czarnego dołu. Często sam tak chodzę, więc bez sensu pieprzę :D A stylizacja brody? Sam nie wiem, chyba bym ją zmniejszył trochę :D

 

PS.

A tu macie w gratisie 2 moje foty, ale bez głowy jestem, więc do wątku ludzie z forum nie pasuje

https://www.nerwica.com/topic/42152-kto-pojedzie-za-darmo-autobusem-elegant-czy-biedak/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Liber8 napisał:

przyjemny uśmiech :D świetnie wyglądasz 🙂  a te parę kilo nadwagi to na rowerku zrzucisz, zresztą już i teraz możesz bić się o tytuł miss 2019 samą buźką

Dziękuję 😆 Bardzo mi miło^^ a pojeździłabym na rowerku! Tylko dziś już śniegi spadły... Widziałam, że Ty sporo z rowerem szalałeś w lato? :) Bardzo dobrze Ci z broda i takim irokezem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anemon @SarkastyczneSerce niezależnie czy to wspomnienia z wakacji, czy wczorajszego dnia, nic się nie zmieniło - nadal jesteście piękni i młodzi 😍 Pani ambasador (USA) Wam zazdrości piękna i młodości :D 

 

Jej pesel zaczyna się od 4, a więc nie jest już młodą kobietą :classic_ninja: (nie wypomina się wieku kobiecie, gdzie moje maniery? :classic_ninja:)

 W XXI w. lepiej jest dysponować peselem zaczynającym się od 8, 9, albo 7 :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×