Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lilith

Administrator
 • Zawartość

  56258
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

9452 wyświetleń profilu
 1. Hej Wam ;) Witam z pracy. Co słychać w niedzielny poranek? U mnie humor całkiem znośny tylko zmęczona jestem. Jakość mojego snu jest porażająca.
 2. Ludzie będą się bać. Mimo wszystko. Echo będzie się długo jeszcze odbijać.
 3. Wiem. Po prostu próbuję się czegoś uczepić, żeby nie zacząć lecieć w dół. Tak naprawdę zakładamy, że gości będziemy mieć najprędzej w grudniu...
 4. Widzisz...ja się ostatnio spróbowałam zbuntować i zostałam zbesztana, bo reszta mówiła tylko między sobą, ale nie miała odwagi powiedzieć tego górze. I wyszło na to, że tylko ja mam jakieś "ale". Gdybyśmy się wszyscy zbuntowali, to byłaby jakaś szansa. A tak? Sama to ja sobie mogę najwyżej pokiwać palcem w bucie i liczyć na jak najszybszą stabilizację, żeby znów dostawać normalną wypłatę. Właśnie to poczucie niesprawiedliwości i wykorzystania oraz to, że nie możesz sama nic zrobić jest w tym wszystkim najgorsze.
 5. Momentami mam wrażenie, że się duszę, że nie mogę oddychać. Tak bardzo bym chciała nie mieszkać sama. Rozpaczliwie potrzebuję ciepła drugiego człowieka. Kotki go niestety nie zastąpią, choć swoją rolę również spełniają. Zakopuję się w książkach, w filmach, w wygodnych rzeczach. Ułatwia to wiele spraw i mimo wszystko stanowi część mojego utrzymywania się na powierzchni. Idąc do sklepu mijam ludzi w maseczkach, w rękawiczkach. Przeraża mnie ten obraz. Rozpaczliwie potrzebuję słońca, ciepła na twarzy, możliwości wyjścia na podwórko przed dom i wypicia kawy na schodach.
 6. Lilith

  Księga myśli i refleksji

  A jest coś, z czym nie jesteśmy w czarnej dupie?
 7. No My pracujemy nadal. Tylko wygląda na to, że charytatywnie...
 8. Brałam kiedyś taki zestaw - wenla+trittico. I po 3 tygodniach dostałam skierowanie do kliniki, bo nie mogłam ani jeść, ani spać...
 9. Lilith

  Księga myśli i refleksji

  Zastanawiam się, ilu ludzi się załamie przez obecną sytuację i to, co będzie się działo później...
 10. Lilith

  Samookaleczenia.

  Moja mama i brat również są w grupie ryzyka, więc wiem, co czujesz. Ostatnio często o tym myślę i łapię się na tym, że kiedy dzwoni, to zastanawiam się czy to nie będzie jedna z ostatnich rozmów z Nią. Odganiam później od siebie te myśli, ale niepokój pozostaje. Mimo, że miałyśmy wzloty i upadki w kontakcie, to jednak się martwię.
 11. U mnie dalej kiepsko. Mam problem z zasypianiem. Jakość snu jest znośna jak już zasnę.
 12. Fajnie, że humor w porządku Daj spokój. Nawet mi się pisać nie chce. W skrócie napiszę tylko, że tak jak podejrzewałam - z wypłatą jest dno. Kazali pisać wnioski o postojowe i chcą wypłacić po prostu różnicę. A na postojowe jest tysiące wniosków, więc ciekawe, kiedy te pieniądze zobaczymy. A wisienką na torcie jest fakt, że osoby, które siedzą w domach będą potraktowane dokładnie tak ja My, którzy w marcu wyrobiliśmy po prawie 200 godzin. Rzygać mi się chce na to wszystko.
×