Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lilith

Administrator
 • Zawartość

  52055
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

3975 wyświetleń profilu
 1. Ja zapatrujecie się na karę śmierci? Czy jest ona swoistym utylizowaniem zła? Czy jest to niecywilizowana forma postępowania z ludźmi?
 2. Lilith

  Kobiecy orgazm

  Jak to wytłumaczyć na gruncie ewolucji i doboru naturalnego? Jakieś teorie na ten temat?
 3. Lilith

  Aktualne nastawienie do siebie,innych i świata.

  Do siebie:ok. Do innych: pozytywne. Do świata: dzięki za słońce.
 4. Lilith

  Co dzieje się w relacji superwizyjnej?

  Myślę, że opis przypadku jak najbardziej jest podawany na sesji z superwizorem. Oczywiście bez danych personalnych. Inaczej, co takiemu terapeucie po superwizji? Świat przeżyć terapeuty, emocji i wsparcia to za mało. Mnie jednak ciekawi, kto nadzoruje pracę superwizora?
 5. Pytanie do ateistów na Forum: dlaczego negujecie wiarę? Ciekawi mnie to. Przeczytałam sporo wypowiedzi odnośnie religii, ale chciałabym, żeby w tym wątku potoczyła się rzeczowa dyskusja bez docinków. Jestem ciekawa argumentów zarówno ateistów - jak i osób wierzących. Co odpowiedzą ateistom na argumenty negujące wiarę?
 6. Lilith

  Jak powstało życie?

  Które teorie są Wam najbliższe? Co myślicie na temat teorii ewolucji? A jak podchodzicie do tematu z perspektywy stworzenia życia przez Boga?
 7. Lilith

  Czy staniemy się intelektualnymi amebami?

  Podchodzisz do tematu od innej strony. Nie brałam nigdy takiej opcji pod uwagę. Zawsze zrzucałam wszystko na powszechne ogłupianie. Ale ta teoria jest ciekawa.
 8. Lilith

  Okazywanie uczuć

  Z nikim nigdy nie dzieliłeś się problemami?
 9. Lilith

  Samotne matki

  I co kłamstwo Ci da?
 10. Przyznam, że mnie takie uprzejmości dość mocno peszą i za nimi nie przepadam. Nie lubię też wyrażać tego w stosunku do innych. Zawsze wydaje mi się to takie sztuczne i wymuszone...
 11. Lilith

  Ważne i ważniejsze - z czego zrezygnować?

  @Carica Milicai w tym jest pies pogrzebany. Znany schemat - tylko jak go zmienić?
 12. Lilith

  Tendencyjność pamięciowa

  To zależy. Jeśli dotyczy to śmierci bliskiej osoby, to z czasem wszystkie wspomnienia blakną. Zostaje tylko ogólny zarys. Mam na myśli oczywiście przypadek, kiedy ta osoba nie była przyczyną bądź częścią traumy. Były po prostu "złe" wspomnienia, które wywaliło się z pamięci. A zatem w takim wypadku - zwyczajnie zapominamy, przeżywamy żałobę i idziemy dalej. Co z tymi, które są kawałkami traumy tak jak np. narkomania kogoś z rodziny, przemoc i tak dalej? Tego nie da się wywalić, ponieważ tkwi zbyt głęboko. I wówczas usiłując zapomnieć, bo przecież o zmarłych nie mówi się źle - kręcimy na siebie bat, ponieważ czy chcemy, czy nie - te wspomnienia i tak prędzej czy później Nas zaatakują. Nie da się od nich uciec, zapomnieć, odpuścić i iść dalej.
 13. Lilith

  Ważne i ważniejsze - z czego zrezygnować?

  @Duża Midlaczego? Przez brak czasu? @uprisinga co, kiedy uda Ci się je spełnić? Co później? @Carica Milica wszystkiego niestety nie da się zrobić. Jak bierzesz na siebie zbyt wiele, to zostajesz potem z frustracją, poczuciem bycia beznadziejną, bo nie udało się wszystkiego zrobić i depresją. Nie mędrkuję teraz - mówię z własnego doświadczenia. A jeśli z czegoś rezygnujecie, to jak jest Wam z tym?
 14. Lilith

  Samookaleczenia.

  @el33a jak z ciągnięciem do autoagresji?
 15. Lilith

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Hej Wam Witam z łóżka Co słychać? Jak początek dnia?
×