Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Rude jest piękne ❤️ W ogóle Ciebie też miło widzieć 🙂
Ja marzę o różowych, wiem, że będę dziwnie wyglądać (mam ciepły odcień skóry), ale i tak jestem już na tyle charakterystyczna, że mogłabym mieć równie dobrze żółte. Jak zrobiłam sobie z 8 lat temu pierwszy raz czerwone włosy to pierwszy raz w życiu poczułam, że wyglądam tak, jak chcę wyglądać i powinnam się z takimi urodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt

Trey Azagthoth i spółka są nieźle pierdolnięci :classic_biggrin:

Bo patrząc od strony muzyka trzeba być pierdolniętym aby takie riffy tworzyć , a co najważniejsze "czuć"

Kiedyś próbowałem ( bębniarz) grać z kolesiem, ktory w podobny sposob był wykręcony i podobnymi riffami sypał jak z rękawa. I co najdziwniejsze nie miał najmniejszych kłopotów z ich zapamiętywaniem zaraz po stworzeniu :classic_biggrin: Po kilku próbach i ograniu jednego kawałka  wymiękłem. 

Ale doświadczenie było zacne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wkuuporr Tak z ciekawości co robi na tym forum koleś taki jak ty? Wyglądasz na w miarę ogarniętego. Przypominasz mi trochę rafonixa (przepraszam jeżeli cię uraziłem) i jednego z moich znajomych.

Myślałem że te forum to bardziej domena introwertyków i ludzi odizolowanych od rzeczywistości w mniejszym lub większym stopniu, a ty na takiego nie wyglądasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 20:57, wkuuporr napisał:

@Reghum, pozory mylą.

Nah, wiem. Teraz sobie uświadamiam jak moje samopoczucie i aktualny światopogląd się zmienił przez pół roku. Schizofrenia odeszła (w miarę) zapomnienie ale jest całkowicie inaczej.

Ciekawe czy jak będę mieć kolejny epizod będzie wyglądał on tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2018 o 17:49, alone05 napisał:

tymczasem ja jestem brzydka i nieśmiała, jestem z tego dumna, wolę być brzydka i mądra niż piękna i głupia.

nie jestes brzydka, tylko po zdjeciach widac ze brak ci pewnosci siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×