Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

wkuuporr

Użytkownik
 • Zawartość

  1168
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wkuuporr

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czuję się dobrze. Spoczywam teraz w legowisku. Buszuje po internecie. Jestem najedzony. Nastrój dopisuje, jest śmiech, są rozmowy, jest miło i przyjemnie.
 2. wkuuporr

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czuję się dobrze. Spoczywam teraz w legowisku i słucham muzyki. Nikt dzisiaj nie zadzwonił, nie wiem czemu. Zawsze byłem soldinym pracownikiem, jednym z najlepszych w każdej firmie, zawsze chwalony. Niestety moje problemy uniemożliwiły mi zrobienie kariery gdziekolwiek. W ostatniej pracy się nie powiodło, bo przez te kilka miesięcy nie byłem w niej chyba ani razu na trzeźwo. Wszyscy wiedzieli, że nagrzany chodze, łącznie z kierownictwem i szefową, śmiali się z tego. MIeli na to wyje*ane, bo dobrze pracowałem, miałem wyniki, a dla nich najważniejszy jest hajs, a nie stan mego zdrowia. Z kierownikiem tym menelem nawet wonsy paliłem. Niech przyejżdżają windykatorzy i komornicy. Wysyłajcie mi te swoje listyi tak ich nie czytam tylko od razu wyrzucam. Niech listonosz zostawia swoje awiza, i tak nie odbiorę żadnego poleconego. Mam was wszystkich głęboko w dupie. Możecie mnie nawet zamknąć, przynajmniej będę jakieś towarzystwo, jedzenie i darmową opiekę zdrowotną.
 3. wkuuporr

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Świetny lek, ale rozkręca się wiele miesięcy. Obecnie biorę 150 mg/dz i to jeszcze nie koniec. Zamierzam większą dawkę wrzucać do pieca, ale na razie mnie nie stać. Jest to najlepszy lek jaki brałem, paro może Wenli opakowanie czyścić. Co do libido to nie mam żadnych problemów, pała staje tak jak powinna, trzeba troszkę dłużej popracować, ale to akurat zaleta.
 4. wkuuporr

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czuję się dobrze. Był poranny konik, ale od jutra przestaję już jeździć. Niedługo idę na trening. Nikt do mnie nie dzwoni, nie trzeba. Zresztą już nawet nie wiem czy odebrałbym telefon, raczej nie. To nie ja potrzebuję ich, tylko oni mnie.
 5. wkuuporr

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czuję się dobrze. Nikt nie zadzwonił. Jestem już załatwiony.
 6. wkuuporr

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czuję się dobrze, ale kur*a mać nikt jeszcze nie dzwonił. Myślałem, że od rana zaczną tak walić, że telefon wybuchnie, a tutaj zero. Czy już nie ma frajerów w moim mieście? Nikt mnie nie chce? Jestem nieaktracyjny? Był jeden telefon, ja odbieram podeskcytowany, a tu się okazało, że dzwonił jakiś kutas z kancelarii prawa gospodarczego, rozłączyłem go. Otrzymałem też dzisiaj dwa smsy, które mają osłodzić mi dzień.
 7. wkuuporr

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czuję się dobrze. Telefon już trzymam na kolankach, dzisiaj będą dzwonić. Czuję to. Moje aplikacje otrzymało kilkanaście starannie wyselekcjonowanych miejscowych firm. Teraz czekam na to kto zadzwoni jako pierwszy, kto okaże się najbardziej zdesperowany. Kto okaże się na tyle odważny, aby mnie zatrudnić. A z odwagą przeważnie idzie w parze również głupota. Posiadanie takiej osoby jak ja w firmie to prawdziwa egzotyka. Z dzikimi zwierzętami nie każdy umie się obchodzić.
×