Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

@wkuuporr spoko z Ciebie koleś, jak zrzucę 5 kg jeżdżąc na rowerku, to może dorobię się tak samo fajnie wyrzeźbionego brzucha :D 

@Mireadh włosy zasłaniają Ci oko, to uciążliwe :mrgreen: lepiej zapuścić dłuższe i spiąć z tyłu. Z kucykiem byłoby lepiej. Ogólny wygląd bardzo fajny :D 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkuuporr dobrze ze wiecej zdjec nie wrzucał, bo jest jakby coraz mniej ubrany

mireadh - prezentuje zdrowe ząbki, cos jak reklama kociej karmy (to komplement)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurpoor ,

 

 już wiemy jak wyglądają Ci przez których małe dzieci nie mają nic na kaszel, bo w Aptekach, już  wszystko wykupione i wyjedzone przez takich Jegomości :classic_wink:.

 Jak w każdej aptece będzie  wywieszoneTwoje zdjęcie ,Thiocodinowy list gończy to się nie zdziw .

 Pozdrawiam serdecznie !

 

 

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aylen90 napisał:

Dzięki.

U Ciebie też fajnie ,fryzjer się postarał 😉

Nie, kochana, ja wielbię swojego fryzjera bo jest taki jak ja - nie bawi się tylko robi.

- jak tniemy?

- tu i tu tyle mm, tu tyle, ścięte tu i tu, przejedź nożyczkami tutaj (tymi co tną tylko część włosów, nie znam nazwy, degaż coś tam?)

- ok, lecimy.

I po 7-8 minutach jestem już przy kasie.

Kobiety lubią gdy się je długo obcina, faceci gdy szybko i dobrze. I dziś dostałem rabat 33% na wszystkie strzyżenia w przyszłości. Dumny jestem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aylen90

 ładna dziewczyna i wzrok bardzo przeszywający .

 

 

"""@SarkastyczneSerce @zdrajca @Karalajna i jeszcze dwóch innych, to zbanowane trolle z innego forum.ws, które chcą jedynie wprowadzić zamęt, nic więcej. w razie wątpliwości pytajcieadministratora.-""""

---prosze jaśniej w dupę jeża .!!!!!!!! Jak już zzacząłeś to skończ , nie będe się pytał Adminów , bo mnie wysmieją .,

 Może to wysłannicy z matplanety , i wszyscy trzej to jedna osoba ,albo rodzina  i ktoś tu ma schizofrenie .

 Ja pierdoolę !!!!

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Aylen90

 ładna dziewczyna i wzrok bardzo przeszywający .

 

 

"""@SarkastyczneSerce @zdrajca @Karalajna i jeszcze dwóch innych, to zbanowane trolle z innego forum.ws, które chcą jedynie wprowadzić zamęt, nic więcej. w razie wątpliwości pytajcieadministratora.-""""

---prosze jaśniej w dupę jeża .!!!!!!!! Jak już zzacząłeś to skończ , nie będe się pytał Adminów , bo mnie wysmieją .,

 Może to wysłannicy z matplanety , i wszyscy trzej to jedna osoba ,albo rodzina  i ktoś tu ma schizofrenie .

 Ja pierdoolę !!!!

 

Dziękuję bardzo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteście super, ale chciałam tylko napisać @Carica Milica, że masz wyjątkową buźkę i czaderskie włosy ;) Ostatnio, jadąc autobusem, widziałam dziewczynę z włosami do łopatki, odrost rudo-brązowy, a reszta włosów rudo-mleczna (nie potrafię określić tego koloru bardziej precyzyjnie). Nie miałam odwagi spytać, jak to robi, kiedyś nie miałam takich oporów. Ja wiele lat miałam czerwone. Dobrych kilka lat temu pani na studiach mówiła do mnie "pani w płomiennych włosach" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×