Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Heledore

Administrator
 • Zawartość

  5690
 • Rejestracja

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @DawidJ skoro medyczna marihuana jednak nie pomaga Ci na wszystko, to może warto byłoby rozważyć lekką modyfikację leczenia?
 2. Heledore

  Rozmowy o wadze

  Niby wiem, ale mimo wszystko mnie to nadal boli. Jak oglądam zdjęcia z czasów przedlekowych, to mi się smutno wręcz robi. Wiem, że powinnam w końcu dać sobie spokój, ale nie potrafię. Też uważam na to, co jem, chociaż rzeczywiście ostatnio zarzuciłam ćwiczenia, bo najzwyczajniej w świecie jak wracam do domu to już nie mam na nie siły.
 3. @DawidJ ależ proszę Cię bardzo Objawy, które opisujesz jak najbardziej mogą występować przy nerwicy. Czy chodzisz do lekarza, żeby jakoś temu zaradzić?
 4. Hahahahahah piękne podejście. Myślę, że jakbym prowadziła rachunki to też by to tak wyglądało
 5. To ja wczoraj miałam takie zajęcia Co jakiś czas tylko sprawdzałam, czy nikt nie wymaga interakcji z "widownią", ale nie wymagał. Także całe zajęcia przebimbałam
 6. Dzień dobry Co tam słychać w wielkim świecie?
 7. Heledore

  Czy to objawy depresji?

  @neverminddd witaj na forum. To, co opisujesz może wyglądać na depresję. Jednak nikt z nas nie powie Ci tego na pewno- nie jesteś my lekarzami. Najlepiej byłoby rozważyć wizytę u specjalisty, który dalej Cię pokieruje i Ci po prostu pomoże. Myślałaś o tym?
 8. Heledore

  Wkurza mnie:

  Pisanie pracy przeglądowej
 9. Siedzę na nudnych zajęciach. Dzięki temu w końcu mam czas na przejrzenie forum
 10. Jestem niezmiernie zmęczona. Mój mózg nie chce ze mną współpracować...
 11. Heledore

  Czy nauka zagraża wierze?

  Może, ale czy w dzisiejszych czasach,kiedy nowinki naukowe nas wręcz otaczają i są rozgłaszane w każdy możliwy sposób, czy jest to jeszcze możliwe? Czy jest to jeszcze takie proste?
×