Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Heledore

Moderator
 • Zawartość

  2302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @lukrowana współczuję Rozmawiałaś z lekarzem o tym strachu? Tak, to już maksymalna dawka. Jak nie pomoże, to lekarz zapowiedział zmianę. Mnie esci przymulał nieco tylko na samym początku, jak byłam na 5mg przez kilka dni. Później wręcz przeciwnie- powodował wyostrzenie mojego postrzegania świata, myślenia. Unicestwiał mgłę, którą nakłada na mnie depresja za każdym razem, zrywał czarną woalkę przez którą patrzyłam na świat. I w sumie przez ponad pół roku, od momentu dobrania kwetiapiny było całkiem nieźle. Bez większych dołów, choć zdarzały się gorsze dni (jak każdemu). Aż do ostatniego miesiąca, kiedy się posypało wszystko.
 2. Heledore

  Spamowa wyspa

  Dzień dobry, kochani. Co u Was słychać? @acherontia-styx super 🙂 A skąd pomysł na zmianę specjalizacji? @mirunia śliczne czereśnie . U mnie dzisiaj też. W wersji śniadaniowej, do kawki 🙂 U mnie dużo zmian. Trochę mi się posypało, ale z pomocą mojego lekarza liczę na to, że uda mi się z powrotem posklejać. Kończę magisterkę (i w wielkich bólach staram się pisać pracę). A dziś chwila wytchnienia od upałów i oczekiwanie na jutrzejszy mecz 🙂 Miłego dnia.
 3. Heledore

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Po chwilowej uldze powrót do bolesnego stanu sprzed. @Arhol współczuję.
 4. @shira123 wiesz, może jednak na dobre wyszłoby Ci wyprowadzenie się? Nabranie dystansu do toksycznej matki, ułożenie sobie życia po swojemu? Fajny pomysł z pracą. Na stałe, czy tylko wakacyjnie? Ulga niestety okazała się jednodniowa. Wiem, że nowa dawka potrzebuje czasu, żeby się rozkręcić. Nie zmienia to tylko faktu, że czuję się źle, że właściwie mogłabym cały dzień przepłakać. Ta świadomość nie ułatwia mi przejścia przez to, przeczekania do odpowiedniego momentu.
 5. @shira123 gratulacje 🙂 i przykro mi że mama Cię tak potraktowała. Jak sobie z tym radzisz? @redquin grunt, że efekt pozytywny 😉 Ja w sumie przy wprowadzaniu esci miałam mniejszy apetyt. Może tym razem też tak będzie? U mnie powiało optymizmem dzisiaj. W końcu ulga. Nie chcę zapeszać, ale oby to trwało jak najdłużej 🙂
 6. Heledore

  Czy to schizofrenia?

  @DankaNatka moim zdaniem powinnaś to jakoś zacząć leczyć. Pójść do lekarza, który Ci pomoże. Bo widać, że naprawdę źle Ci z tym wszystkim.
 7. Heledore

  Witam

  @malgosia1989 witaj 🙂 Mam nadzieję, że się zadomowisz
 8. Heledore

  Czy to schizofrenia?

  @DankaNatka ale oprócz konsultacji coś więcej z tego wynikło? Jakieś leki? Terapia?
 9. Heledore

  Życzenia urodzinowe

  @elo wszystkiego naj!
 10. Heledore

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  @kia_ sportage wpadłam w dołek, z którego od kilku tygodniu nie mogę się wydostać. Trochę więc w rozsypce jestem... Jak tam Ci dzień w ogóle minął?
 11. Heledore

  Witam

  Hej 🙂 @Werka90, @jula12 - rozgośćcie się
 12. Heledore

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Hej. Druga kawa na tapecie. Staram się jakkolwiek zmusić do pracy, ale mi to nie idzie. Podobnie jak powstrzymywanie łez w pracy. Oby do wieczora.
 13. Wchodzę jutro na 20mg. Ahoj przygodo. Oby tylko drgnęło...
 14. Heledore

  Czy to schizofrenia?

  @DankaNatka wiesz, nikt z nas nie jest lekarzem, więc żadne z nas, niestety, nie odpowie Ci na pytanie w tytule wątku. Powinnaś w każdym razie swoje wątpliwości rozwiać ze swoim lekarzem. Trzymam kciuki!
 15. @New-Tenuis podwyższył mi dzisiaj dawkę escitalopramu na 20mg. Także zobaczymy co dalej. Przy kwetiapinie zostaliśmy jak do tej pory. 200 mg SR i 25mg zwykłej na sen. @shira123 może rzadko pacjenci z nim rozmawiają o nim samym. I może się chłopak speszył. Ja w sumie też nie potrafiłabym rozmawiać o czymś takim z moim lekarzem, prędzej padłabym ze śmiechu. Nie widzę sensu takiego gdybania.
×