Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JERZY62 napisał:

@Mireadh trochę zakamuflowana, ładnie wyglądasz. Chyba masz nie dłubie bląd włosy. Na kolorach włosów to ja się nie za bardzo znam.

Nie dłubie :P a włosy mam krótkie. Pierwotnie były płomiennie rude, ale farba szybko się spiera.

@Carica Milica piękne włosy ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2018 o 13:45, Liber8 napisał:

@Carica Milica, księżno Europy Wschodniej :classic_smile: słowiańskie ziemie kiedyś przejdą pod Twoje panowanie :classic_smile:

Nie wiem jaki komplement napisać, ładna jak zawsze :classic_smile: A zaczekaj do 30, wiadomo, że młodniejesz z wiekiem, po trzydziestce będzie ogień 😎

@Reghum, kurła, wyglądasz zajebiście, wygoliłbym na Twoim miejscu skronie i zrobił się na marines 😎

Teraz byłem u fryzjera i wyglądam znów inaczej, może zapostuję jak będę miał chwilę.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Liber8 napisał:

@Mireadh za młoda, za chuda, za ładna :D (to jest x3 komplement jak by co, tyle że nieudolny trochę)

Odnalazła się moja zaginiona córka :mrgreen: :pirate:

Zawsze mówię, że mnie podmienili w szpitalu! Czyżbyśmy odnaleźli się po latach? ;)

Dziękuję, drodzy Panowie, za komplementy i dobre słowa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mireadh napisał:

Czyżbyśmy odnaleźli się po latach?

Możliwe :D Każdy ojciec kocha swoją córkę miłością ojcowską, bacznie obserwuje z kim się zadaje, tak żeby się jej nic nie stało, najczęściej chodzi w koszulce :D

 

500_500_productGfx_732e8cb49b4ab634bdd3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anemon Popsułbym zabawę innym chłopakom  i wygrał konkurs, nie lubię niczego psuć :D 

@Carica Milica dzięki :mrgreen: każda fanka jest na wagę złota, ostatnio moje notowania spadły, chcą mnie we wronach ćwiartować, ucinać palce i inne cenne rzeczy :D 

 

ile się zapuszcza taki warkocz? ile lat? Hmm a może ma tylko górę, a warkocz dopięty? 

ragnar-lothbrok.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karalajna

Cytat

Boże jacy Wy wszyscy ładni jesteście

Dziękujemy za komplement, przyjmujemy Cię do grona ładnych ludzi. Karalajna kolejny ładny człowiek :classic_smile: Jesteśmy jedną z najładniejszych społeczności w internecie i jest to fakt niezaprzeczalny. Wędkarze, piwosze, chuligani, astromaniacy, fani kolibrów i gołębiarze, zostawiamy ich wszystkich w tyle i ich daremne fora. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×