Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Karalajna

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Karalajna

  Samotność

  Ok, ale ktoś z naszego forum musi jednak sprawdzić empirycznie czy to prawda, że ryba po grecku ze Stokrotki to najlepszy środek przeczyszczający 🙂 Ja głosuję na @KotJaroslawa, bo On bierze tyle sertraliny, że mu nic już nie może zaszkodzić. Dobranoc.
 2. Karalajna

  Samotność

  On mnie chyba naprawdę z życzliwości ostrzegł przed tą rybą po grecku. No nie wiem, może znalazłby się jakiś ochotnik, który kupi w Stokrotce rybę po grecku i podzieli się potem swoimi doświadczeniami?
 3. Karalajna

  Samotność

  No przynajmniej na tym forum wszyscy Cię lubimy 🙂 Dla mnie to Ty jesteś taki anty Facebook 🙂
 4. Karalajna

  Samotność

  Ja coś tak czułam, że Ty lubisz dziewczyny trudne do zdobycia 😜 Problemy z związkach, ciąg dalszy: Ja np. nie lubię, jak w sklepie ktoś brudnymi łapami grzebie w bułkach, gdy obok wiszą rękawiczki. Czy mam prawo za to skreślać faceta? Nie, bo to jakaś absurdalna błahostka, a i mnie daleko do ideału. Czy skreślam? TAK 🙂 Co do rozmów z ludźmi, to dzisiaj zaczepił mnie facet po 60-tce z takim tekstem: ,,Czy wie Pani jaki jest najlepszy środek przeczyszczający? Ryba po grecku ze Stokrotki". Nawet się nie zdenerwowałam, że oto w środku ciężkiej nerwicy obcy ludzie na ulicy ciągle do mnie coś mówią. Pomyślałam jedynie, że mam pomysł na prezenty świąteczne dla ludzi z pracy 🙂
 5. Karalajna

  Samotność

  Może my damy trochę wsparcia:-) Pewnie nie wiem co mówię, ale ja bym chciała nie mieć emocji. Byłabym świetna w swojej pracy, osiągałabym same sukcesy, byłabym po prostu idealna......
 6. Karalajna

  Samotność

  @KotJaroslawaNaprawdę bierzesz 400 mg sertraliny? Myślałam, że maksymalna dopuszczana dawka to 200 mg?
 7. Karalajna

  Samotność

  Kiedyś Maleńczuk powiedział, że uwielbia feministki, bo jak się feministka zakocha, to potrafi u faceta spać na wycieraczce przed drzwiami. Więc myślę, że u @SarkastyczneSercejest taki brak emocji, że jakby się zakochał, to by spał na wycieraczce 😜
 8. Karalajna

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @wkuuporrWiem, że Twój post był na serio, ale było w nim tyle prawdy życiowej i humoru. Był jak komedie Barei, które uwielbiam. Dzisiaj czuję się kiepsko, ale przypomniałam sobie pewne zdarzenie i trochę się pośmiałam. Otóż mój ojciec, schizofrenik miesiąc temu leżał w szpitalu na neurologii. Ponieważ nie było miejsca w innych salach, położyli go na sali intensywnego nadzoru. Obok niego umieścili pewną Boga winną staruszkę po udarze i podłączyli ją do tych wszystkich urządzeń (puls, tętno itd. itp.). Każdy kto widział te urządzenia wie, że one systematycznie głośno pikają. No a mój ojciec hipochondryk, bezsenność, w nocy wymagana absolutna cisza, stopery w uszach. Dodam, że jest osobą niechodzącą, bo ma chorobę mięśni. Więc ten człowiek, nie wiem jakim cudem, zdołał się w nocy wyswobodzić z łóżka, doczołgać????!! do tej staruszki i wyłączył te urządzenia poprzez wyrwanie gniazdek z kontaktu 🙂 Oczywiście został złapany przez pielęgniarki, które podniosły straszny raban i oskarżyły go o zamach na życie i zdrowie pacjentki, chciały nawet wzywać policję. Każdy, kto był w szpitalu wie, że pielęgniarki mają niską wrażliwość na problemy emocjonalne pacjentów. No a mój ojciec na tej ziemi, pod tym łóżkiem starowinki tłumaczy, że mu te urządzenia głośno pikały......Oczywiście został wypisany ze szpitala w trybie przyspieszonym 🙂 To by było na tyle moich historii....
 9. Karalajna

  Samotność

  Po co to piszesz, skoro sam w to nie wierzysz ? Ale Cię dzisiaj wzięli wszyscy w obroty, Ty moje biedne zimne Serce, ach! 🙂 Nie jesteś jedynym, który nie miał za najlepszych rodziców, myślę że akurat na tym forum takich ludzi mnóstwo.
 10. Karalajna

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czy można do Ciebie chodzić na psychoterapię? Śmiałam się dobre pół godziny, to najlepszy tekst jaki dzisiaj czytałam. Boże, jak ja lubię to forum.
 11. Karalajna

  Samotność

  @SarkastyczneSercepowiem Ci komplement, ale niezamierzony, bo jestem na Ciebie obrażona 🙂 A więc Twoim problemem jest wysoki iloraz inteligencji. Nudzisz się, ludzie Cię nudzą, kobiety Cię nudzą. Chciałbyś coś, ale nie wiesz co. Chciałbyś spotkać ludzi, którzy Cię czymś zaskoczą, ale jesteś ciągle rozczarowany. Inteligencja to Twoje przekleństwo hehehe, a nie brak emocji.
 12. Karalajna

  Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

  Cholera, a mnie przepisała psychiatra XANAX i czuję się po nim fantastycznie, chciałabym brać go nadal. Nie rozumiem jednego. Wynaleźli leki (benzo), które są skuteczne w leczeniu lęków, a jednocześnie nie można ich brać, bo uzależniają? Po tym co tu czytam wątpię, abym się nie uzależniła.
 13. Karalajna

  Samotność

  10 lat temu w Radio Parada leciał ,,kącik samotnych serc", słuchałam tego czasami w samochodzie. Facet prowadzący zawsze krytykował szukających i ich ogłoszenia matrymonialne. Mówił, że trzeba obniżyć swoje oczekiwania, nie wolno szukać ideałów i generalnie każdy samotny sam sobie jest winien, bo ma za duże oczekiwania. I kiedyś zadzwoniła pewna pani, która oznajmiła na antenie, że zna prowadzącego osobiście i on jest samotny od wielu lat 🙂 I w eterze zapanowała cisza......
 14. Karalajna

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Oj tak, wszyscy wiemy, jakie Sarkastyczne Serce jest zimne i trudne do zdobycia, ciągle to podkreślasz 🙂 Być może umknęło to Twojej uwadze, że na tym forum pełnym nieszczęśliwych ludzi 🙂 z każdym swoim postem coraz więcej mówisz o sobie i po coś to robisz i być może zaczął Cię trochę obchodzić los tych ludzi, którzy siedzą po drugiej stronie monitora? Bo np. taki @carlosbuenonikogo nie udaje, nie robi z siebie nie wiadomo kogo, otwarcie pisze o swoich wadach i cholera trudno go nie lubić za to.
 15. Potrzebuję rady od forumowiczów, którzy zwalczają nerwicę natręctw psychoterapią. Byłam dzisiaj na pierwszej sesji i była bardzo rozczarowująca. Tzn. po przedstawieniu mojego problemu Pani psycholog przez 15 minut powtarzała :aa, to taki problem. Opowiedziała mi również bajkę o czarnej mrówce i pokazała jak zamykać oczy. Była naprawdę bardzo miła, ale miałam wrażenie, że to ja prowadzę sesję. Nie wiedziała jak interpretować to, że w snach czuje wielki smutek, ale nie czuję go na jawie. Wróciłam do domu razem z natręctwami 🙂 Mam pytanie, czy sobie w ogóle darować, czy szukać psychoterapeuty, który się zajmuje stricte nurtem behawioralno-poznawczym? Czy komuś to w ogóle pomogło? W Internecie widzę, że terapią behawioralno-poznawczą zajmują się bardzo młodzi psychoterapeuci. Czy brak doświadczenia nie jest przeszkodą?
×