Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SarkastyczneSerce

Użytkownik
 • Zawartość

  540
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

1 obserwujący

 1. SarkastyczneSerce

  Spamowa wyspa

  Korzystaj z wolnego Kawa dla wszystkich 🙂
 2. SarkastyczneSerce

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  @wkuuporr ile jesteś winien?
 3. SarkastyczneSerce

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Gdybym miał opisać nastawienie za pomocą aktywność na FB byłoby to "gotowy do działania / w obliczu wyzwania" i dorzucona emotka w ciemnych okularach. Za pół godziny zaczynam ten dzień, teraz muzyka na słuchawkach, wciąż śpię, muszę się obudzić. 4 godziny snu to jednak zbyt mało, pod tym względem okropnie zacząłem tydzień. Generalnie będę mieć dziś 14 godzin na skreślenie 26 punktów z listy. Sporo telefonów, sporo jeżdżenia, kilka godzin pracy fizycznej, do zaplanowania jutrzejszy wyjazd i umówienie spotkań. Po 4 godzinach snu i jak sądzę podobnej lub mniejszej ilości jutro (bo planuję zacząć dzień o 3-4 nad ranem) przejechanie na dwa strzały wstępnie 1100 kilometrów nie wydaje się najlepszym pomysłem 😁 Ale czego to się nie robi dla ludzi, których kochamy? Ehh, no dobra, dla pieniędzy i świadomości, że jestem dobry w tym co robię 😂 Mam takie nastawienie, że przejdę przez ten dzień odnosząc sukces za sukcesem.
 4. SarkastyczneSerce

  A może ucieczka?

  Do powrotu?
 5. SarkastyczneSerce

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Mało pocieszające.
 6. SarkastyczneSerce

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  I co teraz? Pomogło?
 7. SarkastyczneSerce

  A może ucieczka?

  Witaj w klubie. Też tak mam. To wina organizmu, mózg z całego ciała potrzebuje najwięcej energii Jeżeli niedawno nie zdarzyła Ci się jakaś poważna tragedia to nie polecam. Sam wiele razy tak robiłem, to dobra droga by zostać samemu i stracić tych co się ma.
 8. SarkastyczneSerce

  Samotność

  Po dekadzie samotności można mieć inne zdanie. Ale ogólnie masz rację, myślę tak samo.
 9. SarkastyczneSerce

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  To nie jest czysta motywacja. Gdy postanowiłem dać życiu szansę życiem listę wielu rzeczy, które mam robić. To jedna z nich. Nie chce mi się tego robić za specjalnie, robię to bo tak sobie postanowiłem. No i będę mieć z tego trochę pieniędzy. Płacą mi 50zł za godzinę szkolenia. Już wystawiłem kilka rachunków po kilka tysięcy ale teraz będę wystawiać 1/3, może 1/4 czasu na tym spędzonego. Tak będzie uczciwie w zamian za pewne rzeczy. I to nie jest tak, że ja idę ciągle na przekór, że nic nie czuję, ja po prostu tak żyję. Dziwnie bo dziwnie ale to mój sposób by wciąż żyć. Do 6 stycznia mam zaplanowany każdy jeden dzień. Wmawiam sobie, że takie życie ma logiczny powód, że jest szansa, że znowu przyjdzie moment gdy będę chcieć żyć. No i jestem facetem, mężczyźni są często zadaniowi, robimy to co potrzeba, po prostu robimy.
 10. SarkastyczneSerce

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  Jeszcze nie, nie mam z kim iść. Warto pójść w takie miejsce samemu?
 11. SarkastyczneSerce

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  Wiem, że nie jestem, inaczej bym lał na forum i myślał tylko o pieniądzach No i raczej nie przeszkadzałoby mi to jaki jestem. No i emocje to nie to samo co uczucia, emocje są impulsywne, uczucia długotrwałe. Tylko jak teraz nazwać, że nie potrafię się zdenerwować czy zestresować? Dystymia (rodzaj depresji przewlekłej o podłożu nerwicowym) stanowi jedną z chorób psychicznych, w której przebiegu pacjenci doświadczają obniżenia nastroju. Dystymia jest problemem przewlekłym, który nierzadko utrudnia pacjentom życie nawet przez wiele lat. Zdarza się, że istnienie dystymii jest bagatelizowane i niezauważane zarówno przez samego chorego, jak i jego otoczenie. Problemem warto się jednak zainteresować, ponieważ istnieją metody pozwalające skutecznie leczyć dystymię, dzięki którym codzienne funkcjonowanie chorych może ulec znaczącej poprawie. Hmm, podłoże nerwicowe odpada, raczej bym wiedział. Fajne zachowanie. Wyobraź sobie, że Cię wspieram. Na poważnie. Bo nie wiem jak mógłbym to realnie zrobić, a ktoś na forum powiedział, że liczą się intencje.
 12. SarkastyczneSerce

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Hu hu, robię się zmęczony od siedzenia przed ekranem cały dzień. Ale wziąłem się nieco za siebie, podbudowałem motywację i wróciłem do szkoleń. Zaliczyłem test z 2 z 5 tygodni kursu na 100%, dziś zapewne uda się osiągnąć kolejną setkę w teście z materiału za przyszły tydzień. Co oznacza zdecydowanie za mało snu Musiałem poprawiać, zdałem na 80% co było zaliczone ale wszystko poniżej 100% to za mało dla mnie. Raz zdarzyło się poprawiać 96% na setkę... Prysznic, spacer, energetyk i do roboty, umiejętności nie pojawią się same, trzeba je zdobyć.
 13. SarkastyczneSerce

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Całkiem dobra forma fizyczna, prawie odespałem ostatnie tygodnie.
 14. SarkastyczneSerce

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  @Lilith To miejsce tak, wszyscy tu jesteśmy wadliwi. I tutaj nam to nie przeszkadza, nikt niczego nie oczekuje. Lepiej tu zostań, żeby Ci nic głupiego do głowy kiedyś nie przyszło @Abigail_1Sm25 Hmm, nie zauważyłem przepychanki, już nie pierwszy raz, to, że sam nie czuję złości ani nawet stresu przeszkadza mi w widzeniu złości u innych. Jeżeli odebrałaś którąś wiadomość jako atak to wybacz. Tak swoją drogą to się robi upierdliwe, coraz częściej mi się takie sytuacje zdarzają. Albo to jakaś zmiana w gorszą stronę albo po prostu mnie nie lubicie. Oby to ta druga opcja.
 15. SarkastyczneSerce

  Toksyczne relacje z partnerką.

  Dopiero odkryłaś, że my ludzie, właśnie tacy jesteśmy? Jego sytuacji nie da się naprawić, jedyne co może zrobić to płacić alimenty, odwiedzać dzieciaki i myśleć o ich przyszłości. Najlepiej byłoby zyskać prawo do opieki i uciąć część problemów.
×