Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SarkastyczneSerce

Użytkownik
 • Zawartość

  1220
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Wstałem stosunkowo łatwo, tylko pół godziny po budziku
 2. Nie sądzę bym miał. Gdybym umarł teraz to trochę by mi było szkoda. Ale nie za bardzo
 3. Powiedziałbym, że to taki wiek, moja prababcia zmarła w wieku bodajże 90+ i "umierała" dobre 20 lat, odkąd tylko pamiętam już umierała. Była pogodzona. U dziadków też widzę taką różnicę, dziadek będzie mieć 79 urodziny w Boże Narodzenie, babcia kilka lat mniej, no chorują, taki wiek ale coraz częściej oboje wspominają o śmierci. Myślę, że dożywając sędziwego wieku wszyscy będziemy pogodzeni ze zbliżającą się śmiercią. Tak. Mi się chcę. W domu bym się mógł męczyć myślami, a tak się upiję, odstawię coś, może uda się nie obudzić na komendzie. Wolałbym spędzić go z dziewczyną ale takowej obecnie nie mam. Wyjechać z nią gdzieś i mieć wszystko również gdzieś Zmuś się do wyjścia, wskocz do wanny, umaluj, ubierz wygodne buty i w drogę Nie będziesz tego żałować wchodząc w nowy rok
 4. Też kogoś zaproś, nie musisz być z nimi sama
 5. SarkastyczneSerce

  NOWE Czy masz?

  Chyba już nie. Masz krem do rąk?
 6. SarkastyczneSerce

  Państwa - Miasta

  Trinidad i Tobago, jakoś tak Alkohol na A.
 7. SarkastyczneSerce

  zadajesz pytanie

  Przez pewien czas byłem szczęśliwie zakochany z wzajemnością. A Twój?
 8. Teraz już nie. A Twoim zdaniem?
 9. SarkastyczneSerce

  Czy masz?

  Nie. Masz sumienie?
 10. No wiesz, normalność dla każdego jest inna, większość raczej powie, że niepotrzebnie się przesadnie martwisz takimi rzeczami. Każdy kto jeździ zalicza w życiu kilka stłuczek czy kasuje jakiś samochód albo dwa, tak już jest, dlatego ubezpieczenia są przymusowe Z mojej perspektywy nic złego nie zrobiłaś, nauczyłaś się przynajmniej na następny raz co robić, żeby nie było strat. Nie rozumiem jednej rzeczy, tego: Od kogo zarządałaś?
 11. SarkastyczneSerce

  Trzy pytania

  Raczej nie jestem nieśmiały. Bałwan, bałwan lepszy! Młodszym siostrom budowałem igloo kilka razy, dwa dni roboty na mrozie ale warto, nawet dach miało choć nie było to najbezpieczniejsze igloo na świecie Nie znam quizów z gazeta.pl 1. Tańczyłeś kiedyś na stole? 2. Chodziłeś zimą po pękającym lodzie na jeziorze? 3. Znasz dźwięk piętrzącego się lodu?
×