Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Może Tyś jest Kapitan wódka: Pół-człowiek, pół-litra

:pirate::pirate:

 

 

anemon, kia_ sportage, Dzięki :*, nie jestem twardzielem, boję się pająków, węży i kury nie potrafię zabić siekierą. To pewnie dlatego, że umierałem od ukąszenia pająka czy węża setki razy. Te małe mendy są z nami od setek tysięcy lat. Większych zwierząt się nie boję. A osobników tego samego gatunku - samce - nie boje się wcale, unikam zadym.

Piękne osobniki płci żeńskiej - lekki strach, dużo mniejszy niż w przypadku pająków :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich 2 stron wątku. Będę szczery, nie obraźcie się. Nie chcę Wam sprawić przykrości. Oceniam po prostu w taki sposób jak postrzega mój mózg.

 

Lusesita Dolores - jak demon

carlosbueno - jak rolnik

tosia_j - jak nauczycielka

Reghum - jak narkoman

Arvena - jak piosenkarka

kia_sportage - jak modelka

magic wolf - jak lump

Purpurowy - jak bezdomny

Heledore - jak sprzedawczyni w sklepie spożywczym

Liber8 - jak gangster

Kanashi - jak artystyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak krytycznie oceniasz mężczyzn, a podlizujesz się do kobiet ? ;)

To co napisałem to pierwsze wrażenie, sposób w jaki ocenił to automatycznie mój mózg. Mężczyźni wyrządzili mi w przeszłości bardzo dużo przykrości, może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :P

wypisać Ci kilka recept na kodeine ? ;)

&

dodajmy lekarz psychiatra ,z drugim fakultetem farmakologia stosowana klinicznie w geriatrii ;)

Nie jak lekarz psychiatra, tylko jak lekarz ortopeda lub może jakiś fizjoterapeuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, thx :uklon:

 

Liber8 - jak gangster

:D:D

 

wkuuporr, wolałem rolnika, uważam, że rolnik to nie jest nic obraźliwego, podśmiechują się z rolników, że niby ze wsi, że głupki, że gnój przerzucają, ostatnio nawet w durnych programach - rolnik szuka żony, rolnik skacze do wody, rolnik tańczy na lodzie itd. Nie wiem ile tego jest i nie oglądam, ale wiem, że to straszne gó*wno.

Gdyby nie rolnicy to byśmy wyzdychali, nie było papu w markecie. Ktoś musi odje*ać brudna robotę więc mi się tu proszę z rolników nie śmiać 8) Pociąga mnie rolnictwo, uprawy, ale nie na dużą skalę, tak by mnie państwo nie okradało i płaciło po śmieciowych cenach, a w markecie 800% przebitki, bo pośrednicy, bo dostawcy, bo grube ku*wy z wyższych sfer chcą jeść porządne żarcie, Polski rolnik nie da rady wyhodować np. ośmiorniczek.

 

dr. Psycho Trepens, wyglądasz trochę jak Marek Citko :D Pamiętam go jako dobrego piłkarza pod koniec lat 90' https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Citko

Kanashi, już usunęła zdjęcie, a szkoda, młodziutka i ładna jestes, elo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychciu, thx :D

Zgaduję że ten samochód to.... Seat Ibiza? :)

Pudło ;) Samochód to ponad 20 letni Volkswagen Passat -> http://www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2015/12/vw-passat-b5-02.jpg (zdj. poglądowe, z google)

Klasyk :D Jest stary, ale ch*j z tym, nowe modele są naszpikowane elektroniką, drogie w eksploatacji i szybko się sypią, generalnie lipa. Wolę motocykl, mniejsze opłaty, mniej pali, jak się dorobię, to sobie kupię coś porządnego, a obecną chińszczyznę wyślę dzieciom do Afryki.

 

Co do wyglądu, to jak przeglądam zdjęcia z tego tematu, po większości nie widać, że coś jest nie tak. Niby F 20.0 to straszne gó*no ale jakoś funkcjonuję bez żadnego świrowania, mam tylko problem ze znalezieniem pracy, we wiejskich warunkach tu ludzie zarabiają 1500, a 2000 to już jest postrzegane jako dużo.

Nie potrafię się dostosować do obecnego tempa życia, rynku pracy itd. Powinienem sam wysłać się do Afryki i tam zostać szamanem wioskowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudło ;) Samochód to ponad 20 letni Volkswagen Passat -> http://www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2015/12/vw-passat-b5-02.jpg (zdj. poglądowe, z google)

Klasyk :D Jest stary, ale ch*j z tym, nowe modele są naszpikowane elektroniką, drogie w eksploatacji i szybko się sypią, generalnie lipa. Wolę motocykl, mniejsze opłaty, mniej pali, jak się dorobię, to sobie kupię coś porządnego, a obecną chińszczyznę wyślę dzieciom do Afryki.

 

Ach faktycznie, ten model znam, nie do zaj...nia ;) sąsiad niedawno sprzedał takiego po przebiegu pół miliona km i dalej chodził bez większych problemów... Ale kurde fakt, o ile elektronika w samochodach ssie, to akurat w motocyklach to jedna z najlepszych rzeczy (absy, wtryskiwacze, wyświetlacze poz. paliwa, temperatury itp... jak sobie przypomnę kraniki i gaźniki to mnie trafia...)

 

Co do wyglądu, to jak przeglądam zdjęcia z tego tematu, po większości nie widać, że coś jest nie tak. Niby F 20.0 to straszne gó*no ale jakoś funkcjonuję bez żadnego świrowania, mam tylko problem ze znalezieniem pracy, we wiejskich warunkach tu ludzie zarabiają 1500, a 2000 to już jest postrzegane jako dużo.

Nie potrafię się dostosować do obecnego tempa życia, rynku pracy itd. Powinienem sam wysłać się do Afryki i tam zostać szamanem wioskowym.

 

Schizofrenia? :shock: w życiu bym się po stylu pisania postów nie domyślił... No ale pozytywem jest przynajmniej to że tabletki na to wynaleźli.

 

Zagadaj z moim kumplem albo najlepiej wybij mu to z głowy bo sobie chłopak wymyślił wycieczkę do Indii i osiedlenie się tam początkowo jako rezydent, bo zmęczony jest polskimi realiami. Albo i ostatecznie możesz z nim wyjechać, może się jakoś tam uzupełnicie ;) (on ma cechy osobowości histrionicznej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×