Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

No ładne masz ząbki Lusesita :great::great:

choć osobiście przedkładam czystość i zdrowie w jamie ustnej, dopiero potem wybielanie.

Ja mam laserowo zaklejone ubytki (w sensie laserem traktują dziurę, potem kulka do wypełnienia i dalsze naświetlanie) wiertła przeszły do lamusa, chodzę też na zdejmowanie kamienia 8)

 

..ileś tam milionów Polaków w ogóle nie myje zębów, nie wiem czy to z lenistwa czy skrajna bieda nie pozwala im kupić szczoteczki i pasty w biedrze za 5 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, fajny kapelusz :D pierwsze skojarzenie to vivi z Final Fantasy IX, kapelusz w zupełnie innym stylu, ale vivi jest zajebistym magiem.

 

[attachment=1]vivi.jpg[/attachment]

[attachment=0]4582-Final_Fantasy-Final_Fantasy_IX-Vivi.jpg[/attachment]

 

Bardzo lubiłem viviego,

Na filmie widać, jak inny mag atakuje statek, a vivi odpiera atak i poniekąd przyjmuje cios na siebie :great::great: pozytywna postać :great::great:

 

A jeśli idzie o postać kobiecą z gier to byłabyś ksieżniczką Ashe z Final Fantasy XII

Księżniczka Dalmaski to prawdziwa główna bohaterka gry. Nie miała łatwego życia. Jej ojciec, król Raminas, oraz jej mąż, Rasler z Nabradii, zginęli podczas wojny. Ją samą ogłoszono martwą. Po “śmierci” przyłączyła się do ruchu oporu, szukając sposobu na odzyskanie niepodległosći i zemstę na Imperium. Dla niepoznaki używa imienia Amalia i ubiera się w strój zdecydowanie nie przypominający ubrań księżniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zgodnie z tradycją od razu sam sobie skomentuję zwoje zdj.

 

1. świadczy o tym, że nie potrafię się uśmiechać :(:( Jak mam się usmiechać skoro życie chu*owe jest? ://

2. chwalę się garniturem typu slim i słabymi umiejętnościami wycinania tła w gimpie, jest to kadr z filmu w którym patrze w kierunku białej poszetki, zazwyczaj noszę czerwoną, bo pasuje lepiej do czarnego.

3. Stare zdjęcie, wisiało kiedyś na fb, motocykl jeszcze się nie rozsypał :mrgreen:

4. Rasowy psycho? :hide:

 

A z postaci to utożsamiam się ze Squallem

3:42 ostro mi się polała krew :/ (zawsze dostaję wpier*ol od tego blondyna, nie lubię go :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, nie mnie dotyczył ten Twój ciężki komentarz( nawet nie próbuj ) , ale osobiście jestem mocno nim zniesmaczony .

Nie bawią mnie ani troche żarty z podtekstem homoseksualnym ( bo tak to odebrałem ) .

W kiciu może sa inne zasady , ale w kiciu nie jesteśmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×