Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Nihil

Użytkownik
 • Zawartość

  506
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nihil

  Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

  @exodus!, powtórzę się (teraz na ile czasu dasz mi bana, he ? ) : "Tobie kury szczać prowadzić, a nie moderować forumem (a już tym bardziej Nerwicą)." @PaniPiotrkowa,
 2. Nihil

  Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

  Musi, śpi przeTroll we jakiej jaskini ... "W Neurozolandii, rozległej, górzystej krainie, rządzonej przez władczą królowę Lilith, w małej, góralskiej wiosce u podnóża Wielkiej Góry, żył sobie odklej-młodzian imieniem Liberejt. Pewnego dnia, odwiedziwszy domostwo Sędziwego Odkleja - znanego wszystkim z inspirujących opowieści - dowiedział się, że według jednego z podań, w jaskini pod Wielką Górą ukryty jest skarb. Zaintrygowany wiadomością, nazajutrz Liberejt postanowił wybrać się pod Wielką Górę, w poszukiwaniu owej jaskini. Szukał długo i wytrwale. Gdy zmęczony wędrówką przysiadł na obelisku, usłyszał głośne chrapanie. Zdumiony, rozejrzał się dookoła. Po chwili stwierdził jednak, że dźwięki dochodzą spod ów skały, na której jeszcze przed chwilą siedział. Z wielkim wysiłkiem odsunął głaz i jego oczom ukazała się szczelina. Bez wahania zsunął się na dół. Podążając tunelem, trafił do rozległej groty, pośrodku której płonęło ognisko. Pod jej ścianą stały zaś liczne włócznie, a obok nich spał troll. Przestraszył się Liberejt. Chcąc uciekać, potknął się o jeden z wystających kamieni i przewrócił. Hałas obudził trolla: – "Czy nadszedł już czas ?!" - zapytał troll. – "Nie trollu, jeszcze nie ..." - odparł wystraszony Liberejt. – "Dobrze. To bardzo dobrze" - powiedział troll i wskazał młodzianowi sąsiednią grotę. – "Popatrz chłopcze - jam jest przeTroll, a tam śpią trolle jego przetrollskiej mości. Gdy nadejdzie czas, wstaniemy, by przed tyranią Razwiedczyków bronić Neurozolandii - odklejów odklejskich swobód. Ale teraz jeszcze nie budź moich braci. Gdy będzie trzeba, powstaną sami." Po powrocie do wioski Liberejt opowiedział o swojej przygodzie odklejom, którzy również zapragnęli zobaczyć trolli. Przy kolejnej wyprawie nie znalazł jednak wejścia do jaskini, nigdzie nie było też słychać donośnego chrapania. – "Jeszcze nie nadszedł właściwy czas." - rzekł do odklejów, a ci mu uwierzyli. Stary Odklej zwrócił się natomiast do młodziana słowami: – "Nie sądziłem, że uda ci się odnaleźć skarb, o którym ci opowiadałem. Czy wiesz co jest tym skarbem?" Liberejt pokręcił głową. – "To wolność, chłopcze" - uśmiechnął się Stary Odklej. – "Ona jest największym skarbem. Nie tylko tutaj, w górzystej Neurozolandii, ale też i na całym świecie. I to właśnie jej będą zawsze strzegli Śpiący Trolle spod Wielkiej Góry.""
 3. Nihil

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  na_leśnik,
 4. Nihil

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  distorted_level68, widmo śmierci głodowej Acz zombie i tak nieumarły
 5. Nihil

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  distorted_level68, Nihil-zombie z kolei mózgi Odklejek ...
 6. Nihil

  Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

  "Psychopat" distorted_level68 aka Kuba Rozpruwacz ?
 7. Nihil

  USUWANIE KONT

  "Kult wygarów" i tak by się szerzył ! W głowach czytających ! "Jaki pasożyt jest najbardziej żywotny? Bakteria? Wirus? Glista? – Idea! Gdy idea zagnieździ się w umyśle, nie da się jej już usunąć. Idea, w pełni uformowana i zrozumiana, zostaje na zawsze." - Cobb, "Incepcja" Kosmicznym Robalem! No! Macie szczęście! Tym razem Razwiedczykom się upiecze!
 8. Nihil

  USUWANIE KONT

  "Nihil Wygryw !!!"
 9. Nihil

  USUWANIE KONT

  Hmmm, odezwę się ... jak zmężnieję
 10. Nihil

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=gvDKuRP8vRE][/videoyoutube] [videoyoutube=FB3KilSI6tQ][/videoyoutube]
 11. Nihil

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=T5u-mH3Z3Cw][/videoyoutube]
 12. Nihil

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=CsUS-jRB6Cc][/videoyoutube]
 13. Nihil

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=v_cfI6qQ52E][/videoyoutube]
 14. Nihil

  USUWANIE KONT

  anemon, e tam Wyrafinowany - wytrawnie odklejony
 15. Nihil

  USUWANIE KONT

  anemon, mózgi Odklejek tym przysmakiem ?
×