Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Nihil

Użytkownik
 • Zawartość

  506
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @exodus!, powtórzę się (teraz na ile czasu dasz mi bana, he ? ) : "Tobie kury szczać prowadzić, a nie moderować forumem (a już tym bardziej Nerwicą)." @PaniPiotrkowa,
 2. Musi, śpi przeTroll we jakiej jaskini ... "W Neurozolandii, rozległej, górzystej krainie, rządzonej przez władczą królowę Lilith, w małej, góralskiej wiosce u podnóża Wielkiej Góry, żył sobie odklej-młodzian imieniem Liberejt. Pewnego dnia, odwiedziwszy domostwo Sędziwego Odkleja - znanego wszystkim z inspirujących opowieści - dowiedział się, że według jednego z podań, w jaskini pod Wielką Górą ukryty jest skarb. Zaintrygowany wiadomością, nazajutrz Liberejt postanowił wybrać się pod Wielką Górę, w poszukiwaniu owej jaskini. Szukał długo i wytrwale. Gdy zmęczony wędrówką przysiadł na obelisku, usłyszał głośne chrapanie. Zdumiony, rozejrzał się dookoła. Po chwili stwierdził jednak, że dźwięki dochodzą spod ów skały, na której jeszcze przed chwilą siedział. Z wielkim wysiłkiem odsunął głaz i jego oczom ukazała się szczelina. Bez wahania zsunął się na dół. Podążając tunelem, trafił do rozległej groty, pośrodku której płonęło ognisko. Pod jej ścianą stały zaś liczne włócznie, a obok nich spał troll. Przestraszył się Liberejt. Chcąc uciekać, potknął się o jeden z wystających kamieni i przewrócił. Hałas obudził trolla: – "Czy nadszedł już czas ?!" - zapytał troll. – "Nie trollu, jeszcze nie ..." - odparł wystraszony Liberejt. – "Dobrze. To bardzo dobrze" - powiedział troll i wskazał młodzianowi sąsiednią grotę. – "Popatrz chłopcze - jam jest przeTroll, a tam śpią trolle jego przetrollskiej mości. Gdy nadejdzie czas, wstaniemy, by przed tyranią Razwiedczyków bronić Neurozolandii - odklejów odklejskich swobód. Ale teraz jeszcze nie budź moich braci. Gdy będzie trzeba, powstaną sami." Po powrocie do wioski Liberejt opowiedział o swojej przygodzie odklejom, którzy również zapragnęli zobaczyć trolli. Przy kolejnej wyprawie nie znalazł jednak wejścia do jaskini, nigdzie nie było też słychać donośnego chrapania. – "Jeszcze nie nadszedł właściwy czas." - rzekł do odklejów, a ci mu uwierzyli. Stary Odklej zwrócił się natomiast do młodziana słowami: – "Nie sądziłem, że uda ci się odnaleźć skarb, o którym ci opowiadałem. Czy wiesz co jest tym skarbem?" Liberejt pokręcił głową. – "To wolność, chłopcze" - uśmiechnął się Stary Odklej. – "Ona jest największym skarbem. Nie tylko tutaj, w górzystej Neurozolandii, ale też i na całym świecie. I to właśnie jej będą zawsze strzegli Śpiący Trolle spod Wielkiej Góry.""
 3. distorted_level68, widmo śmierci głodowej Acz zombie i tak nieumarły
 4. distorted_level68, Nihil-zombie z kolei mózgi Odklejek ...
 5. "Psychopat" distorted_level68 aka Kuba Rozpruwacz ?
 6. Nihil

  USUWANIE KONT

  "Kult wygarów" i tak by się szerzył ! W głowach czytających ! "Jaki pasożyt jest najbardziej żywotny? Bakteria? Wirus? Glista? – Idea! Gdy idea zagnieździ się w umyśle, nie da się jej już usunąć. Idea, w pełni uformowana i zrozumiana, zostaje na zawsze." - Cobb, "Incepcja" Kosmicznym Robalem! No! Macie szczęście! Tym razem Razwiedczykom się upiecze!
 7. Nihil

  USUWANIE KONT

  "Nihil Wygryw !!!"
 8. Nihil

  USUWANIE KONT

  Hmmm, odezwę się ... jak zmężnieję
 9. [videoyoutube=gvDKuRP8vRE][/videoyoutube] [videoyoutube=FB3KilSI6tQ][/videoyoutube]
 10. [videoyoutube=T5u-mH3Z3Cw][/videoyoutube]
 11. [videoyoutube=CsUS-jRB6Cc][/videoyoutube]
 12. [videoyoutube=v_cfI6qQ52E][/videoyoutube]
 13. Nihil

  USUWANIE KONT

  anemon, e tam Wyrafinowany - wytrawnie odklejony
 14. Nihil

  USUWANIE KONT

  anemon, mózgi Odklejek tym przysmakiem ?
×