Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, anemon napisał:
Cytat

no i szafa naprawiona 

Jestem pod wrażeniem, ha ha

I to jest porządny komplement :D:D:D 

 

 

2 godziny temu, anemon napisał:

@Liber8, czyżby komplementy były zbędne?

Komplementy zawsze mile widziane, ale dla poprawy nastroju i podniesienia samooceny, sam sobie napisałem komplement :pirate: :classic_laugh: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lunaa napisał:

jak tak Was obserwuje to coraz młodsi jesteście

Thx :classic_smile:

 W imieniu anemonki również thx, podziękowanie pod kolor torebuni :classic_smile: 

 

Jeśli chodzi o odmładzanie, to ekspertką w tej dziedzinie jest Céline Dion :classic_smile:

Co ta Potęga MIŁOŚĆ robi z ludźmi to się w głowie nie mieści :classic_smile: Chirurdzy plastyczni też niby coś tam potrafią, ale jak już raz coś spieprzą to potem nie da się tego odkręcić.

 

 Jakości HD  

 

 

jakości FHD

 

 

ładna sukienka :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, anemon napisał:

nie mam różowej torebuni :classic_rolleyes:

 

A to najwidoczniej coś pomyliłem :classic_blink: ostatnio mi się mylą kolory i nie znam się na elementach żeńskiej garderoby :classic_smile:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8 Nie wiem jak możesz korzystać z domyślnego motywu ubuntu - nawet jak postawiłem ten OS na vm'ce to odrazu dałem sobie flat-like theme (co innego w pracy, ale wiadomo że w pracy nawet tapety nie ustawisz, no raz się trafił u nas koleś na outsourcingu z 15 naklejkami na macbooku xD).

DOBRA JA JUŻ JESTEM SERIO ZYEBANY, TEMAT O ZDJĘCIACH A JA ZWRACAM UWAGĘ NA MOTYW SYSTEMOWY XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reghum bardzo dobrze że zwróciłeś uwagę na ten szczegół :classic_smile: Jak zainstaluję linuxa, to nie chce mi się dalej z nim nic robić, podoba mi się kolor pulpitu :classic_smile: Więc zostawiam tak jak jest. 

Diabeu tkwi w szczegółach 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 13:27, anemon napisał:

bywam fotogeniczna, w realu wyglądam na zmęczoną życiem

Przesadzasz 😍 

Ja jestem średnio fotogeniczny, a w realu średnio wyglądam :pirate: nie umiem ocenić jak wyglądam w oczach kobiet :classic_sad: Badania przeprowadzane portalach randkowych uważam za niemiarodajne. 

 

@Heledore na pierwszym zdjęciu podszedłbym do Ciebie, zapytałbym czy mogę się dosiąść, jak smakuje kawa i czy chwilę porozmawiamy? 😍

Co byś odpowiedziała?  (założenie jest takie, że znamy się z forum, czasem zamienimy dwa słowa, ale nie widzieliśmy się nigdy na żywo)

- spieprzaj dziadu.

- miejsce jest zajęte, za chwile przyjdzie kolega.

- siadaj, za chwilę przyjdzie kolega, ale do tego czasu możemy chwilę pogadać. 

- siadaj, możemy pogadać, potem wylatuję do Europy.

- siadaj, pogadamy.

- coś innego (co?)

:pirate:

Lepiej wyglądasz w naturalnych barwach na pierwszym zdjęciu 😍, niż w ostrym kolorze szminki :classic_smile: Dobór koloru szminki pod kolor koszuli doceniam, ale mimo wszystko zdj nr 1 lepsze :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2018 o 08:02, tosia_j napisał:

mam słaby refleks i nie nadazam ogladac waszych zdjec 😕 za szybko kasujecie

Zgadzam się, za szybko niektórzy usuwają, choć na chwilę obecną samodzielne usuwanie nie jest możliwe :classic_smile:

W dniu 9.09.2018 o 09:42, Heledore napisał:
W dniu 8.09.2018 o 20:30, Liber8 napisał:

siadaj, możemy pogadać, potem wylatuję do Europy.

To byłoby chyba najbardziej na miejscu ;)

Ja bym kontynuował rozmowę i pocisnął Ci kłamstwo, że mam posiadłość pod Peace River, jest tam zielono, uprawiany jest ogródek, hodowane są kury, owce, olbrzymie krowy kanadyjskie i zapraszam do siebie na tydzień :D W celu obejrzenia tych wszystkich cudów natury :classic_smile: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Liber8 napisał:

zawilcu gajowy :classic_biggrin:

Od góry

- najładniejsze 😍

- nigdy czegoś takiego z włosami nie zrób, please :D 

- trochę taki hmmm.. diabelski ten uśmiech  :D 😇 

 

 

Dziękuję. Mnie przypadło do gustu drugie, jestem incognito 🙂 włosów nie pokręcę, bez obaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carica Milica, księżno Europy Wschodniej :classic_smile: słowiańskie ziemie kiedyś przejdą pod Twoje panowanie :classic_smile:

Nie wiem jaki komplement napisać, ładna jak zawsze :classic_smile: A zaczekaj do 30, wiadomo, że młodniejesz z wiekiem, po trzydziestce będzie ogień 😎

@Reghum, kurła, wyglądasz zajebiście, wygoliłbym na Twoim miejscu skronie i zrobił się na marines 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×