Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

atonement

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. atonement

  Filmy!

  Dzieło na miarę kawału jego reżysera kiedy był aktorem. Chociaż nie, kawał był dużo lepszy.
 2. atonement

  METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

  Bo sam sobie jesteś winien, tego się nie ćpa, to jest lek i jak nie wyciąga człowieka z deficytu uwagi już w dawce 10 mg to znaczy, że nie ma tu ADHD i nie należy tego brać. Większe dawki powodują właśnie bóle głowy, wysokie ciśnienie, jeszcze wyższe palpitacje serca, nie rozumiem jak można to w ogóle ćpać, to jest sroga patola i przez takich szajbusów później chorzy mają problem z uzyskaniem leczenia metylofenidatem, każdy jest od razu potencjalnym ćpunem i koniec kropka.
 3. Przełknij to i zapomnij, jak naprawdę Ci na niej zależy to przyjmij, że jej jest lepiej bez znajomości z Tobą, nie możesz zrobić z drugiego człowieka kubła na swoje problemy. W większości tylko Ci się wydaje, że teraz byłbyś zupełnie inny, zresztą to czcze gdybanie, bo bez wstrząsu nie byłoby w ogóle impulsu do zmiany. Oraz nie zadręczaj się, bo i tak by Wam nie wyszło, jak sobie nie radzisz sam ze sobą to tym bardziej w związku czy tam bliższej relacji z drugim człowiekiem.
 4. atonement

  Czy można się nie nadawać do terapii?

  Tak, przy czym IQ z samoświadomością idą w parze. Nie, na starcie musisz posiadać pewną niemałą samoświadomość swoich problemów, a nie tylko 'dzień dobry, proszę mi pomóc, bardzo tego chcę'. W trakcie terapii oczywiście posiąść jeszcze większą żeby progresować.
 5. To nie jest wina zwiększenia dawki tylko tego, że ona po prostu jeszcze nie zaczęła w pełni działać. Sertralina za wiele nie daje już powyżej 100 mg, a jeśli już to właśnie zwiększenie dawki działa tylko jak taki krótki kop energetyczny przez 2 lub 3 dni.
 6. atonement

  Koniecznie zróbcie sobie badania w kierunku boreliozy!

  Nie da się jednoznacznie zdiagnozować boreliozy. Tylko kurwy kręcą ogromne pieniądze na chorych ludziach na absurdalnie drogich 'nowszych' 'lepszych' testach, następni na super ziołach, kolejni na biorezonansie i masażach medalionikiem matki boskiej paździochowskiej. Problem przewlekłej boreliozy jest trochę rozdmuchany, ponieważ te 10 lat temu nie było tyle kleszczy co dziś, i mniejszy ich % było nosicielami. Na razie póki medycyna nie rozwikła zagadek w diagnozie i skutecznym leczeniu niedoleczonej w przeszłości boreliozy pozostaje tylko profilaktyka- prawidłowe wyciąganie kleszcza w ciągu doby i zawsze 2-3 tyg. antybiotykoterapii bez względu na wystąpienie rumienia. Niestety, ale te grupy wsparcia, grupy na fb itd. ludzi z boreliozą przypominają już niemal ruch antyszczepionkowy i płaskiej Ziemi, mało faktów medycznych dużo domysłów bajdurzeń i teorii spiskowych. Jak ktoś się decyduje na kilkumiesięczną terapię z powodu rzekomej boreliozy to powodzenia, będzie potrzebował żeby po drodze nie wykitować na setki innych dolegliwości przy tak zniszczonym organizmie.
 7. atonement

  Seksafera w archidiecezji wrocławskiej i nie tylko

  Polecę klasykiem. I polecam wsparcie polskiej walki z kościelną pedofilią. Nie patronite, ale na fb Sekielskiego jest nr konta do jednorazowych wpłat. https://patronite.pl/sekielski
 8. atonement

  Czy można się nie nadawać do terapii?

  Można się nie nadawać do terapii na wiele sposobów. Można być za głupim, za mało samoświadomym, wstydzić się całej prawdy o sobie, nie wierzyć w powodzenie terapii,...
 9. atonement

  Czy to DDD?

  Ciesz się. Połowa -border to ja, druga już nie, bo popadłem w jakąś absurdalnie chorą lękową rezygnację lata temu, z której próbuję się wygrzebać teraz w ostatniej już chwili kiedy jeszcze chyba mogę.
 10. atonement

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  pierdolone młodzieńcze nerwice i depresja znowu
 11. atonement

  Ilość byłych partnerów mojej dziewczyny

  Przeczytałem tytuł tematu - ilość byłych partnerów w mojej dziewczynie sorka
 12. atonement

  czego aktualnie słuchasz?

  dla wszystkich samotnych luel [videoyoutube=5gEzQ4dj-dk][/videoyoutube]
 13. Nic Ci nie pomoże na anhedonię, czy to spowodowaną lekami czy depresją.
 14. atonement

  Seksafera w archidiecezji wrocławskiej i nie tylko

  Ciekawe ile razy Miedlara przeruchali czarni, i co bardziej dupe czy mozg.
 15. atonement

  Wampiry energetyczne

  dupe se czosnkiem wysmarowac i po klopocie
×