Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

atonement

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. atonement

  DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

  Właśnie mam to samo. Potliwość i ból głowy w płacie czołowym, który pojawia się zwykle popołudniu od około 15 lub 16 i trwa czasem do nocy aż wezmę 2 Apapy 😕
 2. atonement

  DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

  Dziewczyno, co ten Twój lekarz...Mi przepisał najpierw Nexpram 10 później 20 mg a potem dołożył do tego Duloksetynę 30 mg, choć Nexpram polecił zmniejszyć do 10. A obecnie biorę 60 duloksetyny rano i 10 Nexpram popołudniu. (...)
 3. atonement

  pożegnanie z forum.

  A prywatna daje wsparcie? Na czas wizyty, a w trakcie i tak po lekarzu spływa to, że męczysz się bo nie wiesz jak masz mu to powiedzieć, że czujesz się już tak źle, że praktycznie nie widzisz siebie na tym padole. Że może tylko jakieś totalna psychotropowa inwazja na mózg może cię już z tego w tej chwili wyciągnąć. Powiesz mu to z trudem ze wstydem, pokiwa głową, a potem przepisuje ci jakiś typowy lek, który nawet już kiedyś brałeś, i to w dawce jak dla chomika. Bo przecież najważniejsze chronić siebie, i lepiej żeby pacjent ze sobą skończył niż padł jakiś cień ryzyka zespołu serotoninowego czy dochodzeń, że lekarz nie zastosował się do pokurwionych minimalistycznych procedur leczenia i może to te leki w istocie przyczyniły się do tragedii. Idziesz po ostatnią deskę ratunku a trafiasz na żałosny absurd.
 4. atonement

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Po blisko 15 latach...po wielu tu...po załamującym przegiętym w huu roku, wreszcie pierwszy raz powiedziałem psychiatrze wszystko, pierwszy gość na planecie z wiedzą tajemną. Jego mina i długa cisza absolutnie bezcenne. Powinni mieć w szufladce rewolwer i podawać pacjentom kiedy od razu wiadomo, że to całe farmakologiczne pierdololo na nic się zda. No, ale gość się rozpisał na reckach, mógłbym teraz zćpać całe osiedle. //This is Reiben, last surviver of the Nostromo, signing off.
 5. atonement

  Filmy!

  Dzieło na miarę kawału jego reżysera kiedy był aktorem. Chociaż nie, kawał był dużo lepszy.
 6. atonement

  METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

  Bo sam sobie jesteś winien, tego się nie ćpa, to jest lek i jak nie wyciąga człowieka z deficytu uwagi już w dawce 10 mg to znaczy, że nie ma tu ADHD i nie należy tego brać. Większe dawki powodują właśnie bóle głowy, wysokie ciśnienie, jeszcze wyższe palpitacje serca, nie rozumiem jak można to w ogóle ćpać, to jest sroga patola i przez takich szajbusów później chorzy mają problem z uzyskaniem leczenia metylofenidatem, każdy jest od razu potencjalnym ćpunem i koniec kropka.
 7. Przełknij to i zapomnij, jak naprawdę Ci na niej zależy to przyjmij, że jej jest lepiej bez znajomości z Tobą, nie możesz zrobić z drugiego człowieka kubła na swoje problemy. W większości tylko Ci się wydaje, że teraz byłbyś zupełnie inny, zresztą to czcze gdybanie, bo bez wstrząsu nie byłoby w ogóle impulsu do zmiany. Oraz nie zadręczaj się, bo i tak by Wam nie wyszło, jak sobie nie radzisz sam ze sobą to tym bardziej w związku czy tam bliższej relacji z drugim człowiekiem.
 8. atonement

  Czy można się nie nadawać do terapii?

  Tak, przy czym IQ z samoświadomością idą w parze. Nie, na starcie musisz posiadać pewną niemałą samoświadomość swoich problemów, a nie tylko 'dzień dobry, proszę mi pomóc, bardzo tego chcę'. W trakcie terapii oczywiście posiąść jeszcze większą żeby progresować.
 9. To nie jest wina zwiększenia dawki tylko tego, że ona po prostu jeszcze nie zaczęła w pełni działać. Sertralina za wiele nie daje już powyżej 100 mg, a jeśli już to właśnie zwiększenie dawki działa tylko jak taki krótki kop energetyczny przez 2 lub 3 dni.
 10. atonement

  Koniecznie zróbcie sobie badania w kierunku boreliozy!

  Nie da się jednoznacznie zdiagnozować boreliozy. Tylko kurwy kręcą ogromne pieniądze na chorych ludziach na absurdalnie drogich 'nowszych' 'lepszych' testach, następni na super ziołach, kolejni na biorezonansie i masażach medalionikiem matki boskiej paździochowskiej. Problem przewlekłej boreliozy jest trochę rozdmuchany, ponieważ te 10 lat temu nie było tyle kleszczy co dziś, i mniejszy ich % było nosicielami. Na razie póki medycyna nie rozwikła zagadek w diagnozie i skutecznym leczeniu niedoleczonej w przeszłości boreliozy pozostaje tylko profilaktyka- prawidłowe wyciąganie kleszcza w ciągu doby i zawsze 2-3 tyg. antybiotykoterapii bez względu na wystąpienie rumienia. Niestety, ale te grupy wsparcia, grupy na fb itd. ludzi z boreliozą przypominają już niemal ruch antyszczepionkowy i płaskiej Ziemi, mało faktów medycznych dużo domysłów bajdurzeń i teorii spiskowych. Jak ktoś się decyduje na kilkumiesięczną terapię z powodu rzekomej boreliozy to powodzenia, będzie potrzebował żeby po drodze nie wykitować na setki innych dolegliwości przy tak zniszczonym organizmie.
 11. Polecę klasykiem. I polecam wsparcie polskiej walki z kościelną pedofilią. Nie patronite, ale na fb Sekielskiego jest nr konta do jednorazowych wpłat. https://patronite.pl/sekielski
 12. atonement

  Czy można się nie nadawać do terapii?

  Można się nie nadawać do terapii na wiele sposobów. Można być za głupim, za mało samoświadomym, wstydzić się całej prawdy o sobie, nie wierzyć w powodzenie terapii,...
 13. atonement

  Czy to DDD?

  Ciesz się. Połowa -border to ja, druga już nie, bo popadłem w jakąś absurdalnie chorą lękową rezygnację lata temu, z której próbuję się wygrzebać teraz w ostatniej już chwili kiedy jeszcze chyba mogę.
 14. atonement

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  pierdolone młodzieńcze nerwice i depresja znowu
 15. atonement

  Ilość byłych partnerów mojej dziewczyny

  Przeczytałem tytuł tematu - ilość byłych partnerów w mojej dziewczynie sorka
×