Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

atonement

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pojawił się jakiś tańszy odpowiednik tej substancji czy nadal żer na chorych?
 2. Jedyny wartościowy znany mi rap, w zasadzie nie zaliczam tych ciekawszych dla mnie utworów K44 do rapu
 3. Now Foods Daily Vits i Omega 3, Magnesol 150, Trec Complex B, Guaranax, Ashwaganda, GABA, białko w prochu, ANIMAL FLEX na stawy, woda amoniakalna 10% 2 wdechy doraźnie na otrzeźwienie, melatonina. Czuję się jak g***o.
 4. atonement

  OT

  Ale z Ciebie tchórzliwy pajac exodus!, cenzurent wycinając cały post. Też masz osobiste wycieczki, bo się obsrałeś, że ktoś skrytykował Twój ukochany zespół muzyczny. Nic dziwnego, że ten pierdolnik obumarł z Wami u steru.
 5. Świetnie, znowu nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, ucinając jej połowę i łącząc z moim zdaniem a nie faktem, o którym napisałem- kim są ci, którzy się nie angażują w dyskusje religijne i dlaczego.
 6. atonement

  OT

  Ty mnie mało zrozumiałaś. Ja nie o zaniku libido. Czy jest dużo osób to się okaże po ilości postów w tematach łóżkowych. Wydaje mi się, że facet jest niezbędny do odbycia stosunku, w którejś z pozycji z podanych ilustracji (chociaż oczywiście nie bronię nikomu użyć manekina z doklejonym dildo).
 7. Ateiści z definicji swojej nazwy się angażują? Nie angażują to się ci co dojrzali/znudziło im się brać udział w tak absurdalnej bezcelowej dyskusji, są poza tematem religii wszelakiej. Nie wiem nawet jak się teraz taka postawa nazywa fachowo.
 8. Tak mam w uszach (głowie). A w bebechach nawet bardziej :D https://miscarriageband.bandcamp.com/album/imminent-horror
 9. atonement

  OT

  Proponuję temat tantry bardziej, tu większość facetów na lekach. Samoistni niespodziewani mistrzowie tantry, lol.
 10. Pacjent jest zawsze bardziej zaburzony niż się wydawało na początku. Zresztą jest na tyle zaburzony, na ile powie o sobie.
 11. rzygam drugi dzień, kolejny opuszczony w pracy w krótkim czasie, świetnie
 12. Ty beznadziejniak się uspokój, bo masz pindola w normie. Tak gdzieś 12-15 to norma, a więcej to większy, a ponad 18 to je olbrzym :F A, że się w piczach i dupach porozwiercało sztuczniakami z allegro to mężczyznę powinno gówno obchodzić. Kobieta odczuwa najwięcej przyjemności do 10 cm w głąb czy nawet mniej, nawet po rozciągnięciu pochwy od podniecenia, i chodzi o to żebyś umiał sprawić jej przyjemność w tym zakresie umiejętną penetracją. A jak trafisz na taką co lubi jedynie ból od uderzania fallusem w ściankę macicy itp. zabawy to jej kup takiego kutacha i walnij nim przez łeb na odchodne. Nie marszcz do porno nałogowo żeby rozładować napięcia nerwicowe, to jest niezdrowe, rozładowanie seksualnego raz na jakiś czas w ten sposób to rzecz normalna.
 13. Raz ją widziałem, więcej nie będę, znajoma znajomych w większym gronie. Coś tam wypiła, ale z taką masą to myślę, że i tak o wiele za mało żeby bajdurzyć Ja prawie nic, ale prawie rzygłem po jej dumnej historii. Pewność siebie pewnością siebie, ale jak się wizualnie dba o siebie jak krowa o czystość swojego zadu, a przy tym ma się wściekliznę piczy i leci w ciula z ludźmi, którzy może jakieś uczucia do ciebie mają i plany, to jest się dla mnie komiczną jednostką do odstrzału, tym szybciej i mocniej im więcej tej nieuzasadnionej pewności siebie się uzewnętrznia.
 14. Jakiś czas temu natknąłem się na rozmowę z potworem co ma nie tylko 3 amatorów, w tym jeden narzeczony, ale jeszcze nałogowo sex randkuje z kolejnymi ile się da. Kurła, powiem Wam, że współczesny nawet przystojny mężczyzna nie może nie mieć depresji gdy porówna wówczas swoje życie seksualne . Chyba, że będzie zachowywał się jak jakiś niewyżyty chójołak i w dodatku emanował kasą, to ma pewne szanse dorównać takiej potworzycy.
×