Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

atonement

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Przełknij to i zapomnij, jak naprawdę Ci na niej zależy to przyjmij, że jej jest lepiej bez znajomości z Tobą, nie możesz zrobić z drugiego człowieka kubła na swoje problemy. W większości tylko Ci się wydaje, że teraz byłbyś zupełnie inny, zresztą to czcze gdybanie, bo bez wstrząsu nie byłoby w ogóle impulsu do zmiany. Oraz nie zadręczaj się, bo i tak by Wam nie wyszło, jak sobie nie radzisz sam ze sobą to tym bardziej w związku czy tam bliższej relacji z drugim człowiekiem.
 2. atonement

  Czy można się nie nadawać do terapii?

  Tak, przy czym IQ z samoświadomością idą w parze. Nie, na starcie musisz posiadać pewną niemałą samoświadomość swoich problemów, a nie tylko 'dzień dobry, proszę mi pomóc, bardzo tego chcę'. W trakcie terapii oczywiście posiąść jeszcze większą żeby progresować.
 3. To nie jest wina zwiększenia dawki tylko tego, że ona po prostu jeszcze nie zaczęła w pełni działać. Sertralina za wiele nie daje już powyżej 100 mg, a jeśli już to właśnie zwiększenie dawki działa tylko jak taki krótki kop energetyczny przez 2 lub 3 dni.
 4. atonement

  Koniecznie zróbcie sobie badania w kierunku boreliozy!

  Nie da się jednoznacznie zdiagnozować boreliozy. Tylko kurwy kręcą ogromne pieniądze na chorych ludziach na absurdalnie drogich 'nowszych' 'lepszych' testach, następni na super ziołach, kolejni na biorezonansie i masażach medalionikiem matki boskiej paździochowskiej. Problem przewlekłej boreliozy jest trochę rozdmuchany, ponieważ te 10 lat temu nie było tyle kleszczy co dziś, i mniejszy ich % było nosicielami. Na razie póki medycyna nie rozwikła zagadek w diagnozie i skutecznym leczeniu niedoleczonej w przeszłości boreliozy pozostaje tylko profilaktyka- prawidłowe wyciąganie kleszcza w ciągu doby i zawsze 2-3 tyg. antybiotykoterapii bez względu na wystąpienie rumienia. Niestety, ale te grupy wsparcia, grupy na fb itd. ludzi z boreliozą przypominają już niemal ruch antyszczepionkowy i płaskiej Ziemi, mało faktów medycznych dużo domysłów bajdurzeń i teorii spiskowych. Jak ktoś się decyduje na kilkumiesięczną terapię z powodu rzekomej boreliozy to powodzenia, będzie potrzebował żeby po drodze nie wykitować na setki innych dolegliwości przy tak zniszczonym organizmie.
 5. atonement

  Seksafera w archidiecezji wrocławskiej i nie tylko

  Polecę klasykiem. I polecam wsparcie polskiej walki z kościelną pedofilią. Nie patronite, ale na fb Sekielskiego jest nr konta do jednorazowych wpłat. https://patronite.pl/sekielski
 6. atonement

  Czy można się nie nadawać do terapii?

  Można się nie nadawać do terapii na wiele sposobów. Można być za głupim, za mało samoświadomym, wstydzić się całej prawdy o sobie, nie wierzyć w powodzenie terapii,...
 7. atonement

  Czy to DDD?

  Ciesz się. Połowa -border to ja, druga już nie, bo popadłem w jakąś absurdalnie chorą lękową rezygnację lata temu, z której próbuję się wygrzebać teraz w ostatniej już chwili kiedy jeszcze chyba mogę.
 8. atonement

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  pierdolone młodzieńcze nerwice i depresja znowu
 9. atonement

  Ilość byłych partnerów mojej dziewczyny

  Przeczytałem tytuł tematu - ilość byłych partnerów w mojej dziewczynie sorka
 10. atonement

  czego aktualnie słuchasz?

  dla wszystkich samotnych luel [videoyoutube=5gEzQ4dj-dk][/videoyoutube]
 11. atonement

  ANHEDONIA - jakieś suplementy?

  Nic Ci nie pomoże na anhedonię, czy to spowodowaną lekami czy depresją.
 12. atonement

  Seksafera w archidiecezji wrocławskiej i nie tylko

  Ciekawe ile razy Miedlara przeruchali czarni, i co bardziej dupe czy mozg.
 13. atonement

  Wampiry energetyczne

  dupe se czosnkiem wysmarowac i po klopocie
 14. atonement

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  chcę do groba, to już nie jest mój świat
 15. atonement

  [KONKURS] Kasting na moją kochankę!

  Hans Ty nigdy nie zaruchasz, pisz wiersze bolesne.
×