Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Regina Sofia

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 1. Napiszę pokrótce historię, może mi ulży i też mi dacie jakieś rady. Kiedyś żyłam radośnie, bezproblemowo. Następnie wiadomo życie si zmienia, byłam w przemocowym związku, gdzie związek zakończył się poprzez wniesienie sprawy karnej. Rok dochodziałam psychicznie do siebie oraz fizycznie (rehabilitacja, ból). Większość czasu byłam sama. Po tym czasie dostałam nową pracę, nowe znajomości. No i jestem sama, mam spokój - ale czuję, że czas mi się wymyka, ucieka- a ja nie potrafię poszukać by coś sprawiło mi radość, zajęła się czymś. Nie chodzi też o kwestie jakieś super finansowe, bo bogatą też nie jestem. I to jest jeden problem. Drugi mam z mężczyznami, nie wiem czy na siłę szukam by z kimś być, by z kimś przebywać, ale niestety wszystko kończy się na ogół na łóżku -bo większość spotkań się tam kończy, nie wiem czy to dlatego, że bliskości mi brakuje, odrzucenia (że teraz sama).
 2. Jak ja wpadnę w jakiś lęk to mam nerwobóle w klatce piersiowej, które są naprawdę nieprzyjemne i bolące. Sporo razy wylądowałam nawet na SOR. Również bóle głowy:( Ze względu, że mam spokojniejsze życie, już na szczęście tego nie mam. Tylko czasem ogarnia mnie wieczorem taki lęk, wszechobecny, trudno mi to opisać, ale panicznie zaczynam się wszystkiego bać:(
 3. Też żałuję wielu lat, bo moje życie na pewno potoczyło by się zupełnie inaczej. Ale jak mówią, każde doświadczenie niby uczy.
 4. Ja mam jakieś wrażenie, że na mnie 50 mg już nie działa na noc
 5. Czy zwiększenie wenlafaksyna spowoduje, że nastrój się polepszy i będzie się miało więcej energii? Biorę Effectin 75 mg prawie rok.
 6. Ja się właśnie boję by nie wróciła depresja i lęki, o póki co jest dobrze. Ale wkurza mnie po części to, że nie mogę osiągnąć orgazmu -chyba, że można temu jakoś zaradzić.
 7. Jak powoli schodzić z tego leku? By organizm to dobrze przyjął. Jeżeli przyjmuję tylko 75mg?
 8. Hej, a może ktoś zainteresowany na imprezę w latynoskim klimacie jutro?
 9. A czy taki lek można długo przyjmować? Bo ja go biorę codziennie, a nie doraźnie.
 10. Mnie Pramolan świetnie działał na lęki, a pytanie czy jak kiedyś go odstawię to lęki wrócą?
×