Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Po baaaaaaaaaaaaardzo długim czasie poszłam do swojego dawnego miejsca pracy, zabrałam resztkę swoich rzeczy, oddałam to, co do mnie nie należało i zrobiłam porządek. Tak, to już definitywnie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Priscilla_126 napisał(a):

Pomimo podłamania - sama sobie z tym podłamaniem poradziłam 👍😊 I do tego poćwiczyłam i poczytałam mądrą książkę, by iść do przodu. Jestem dziś z siebie dumna! 🙂

U mnie podobnie. Poza przeczytaniem mądrej książki. Harry Potter się nie liczy?:) hehe

To bardzo duży sukces. Walka z samym sobą. 

Życzę ci miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mogę napisać że moim sukcesem jest to, że w końcu wychodzę sama na spacery. Tzn nie sama ale z dziećmi, mimo to jest to bardzo duży krok do przodu 😁

Godzinę temu, Illi napisał(a):

można zaliczyć to do mądrych książek 🙂

Ostatnio umarł jakiś aktor który tam grał🤔 gdzieś mi mignęło takie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Illi napisał(a):

ej, tam na prawdę są fajne rzeczy, które mają zastosowanie w życiu :D myślę, że można zaliczyć to do mądrych książek 🙂

Wymień:⁠-⁠) Jestem przy czwartym tomie:⁠-⁠)

2 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

O właśnie, on. Chociaż mi najbardziej żal było tego pierwszego🙆 

 

Lubiłem tego z filmu Lorenc z Arabii.

 

Zostałem w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo pomogłam mamie w różnych decyzjach i ustaleniach domowych, dotyczących nas 🙂 Biorąc pod uwagę to, że sama dziś trochę osłabiona się czuję, bo spałam 3 godziny, plus trochę poddenerwowanie i spięcie - mogę uznać, że umiem poniekąd podejmować takie decyzje przy nieudogodnieniach - więc sukces 👍😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Illi napisał(a):

Podam jedno, resztę proponuję poszukać samemu 🙂
Część trzecia, walka z boginem. Pokazuje mechanizm radzenia sobie ze swoimi lękami poprzez ośmieszanie ich. 

To było dobre.

Ktoś w podobny sposób zbierał w sobie odwagę aby nawiązać kontakt z ludźmi tj. wyobrazić sobie ich śmiesznie ubranych lub bez ubrania:⁠-⁠)

9 godzin temu, Priscilla_126 napisał(a):

Dużo pomogłam mamie w różnych decyzjach i ustaleniach domowych, dotyczących nas 🙂 Biorąc pod uwagę to, że sama dziś trochę osłabiona się czuję, bo spałam 3 godziny, plus trochę poddenerwowanie i spięcie - mogę uznać, że umiem poniekąd podejmować takie decyzje przy nieudogodnieniach - więc sukces 👍😊

Świetnie opisane.

 

Ćwiczenia dziś rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Harding napisał(a):

@cynthia, święta racja. Ja mam cały dzień tak zorganizowany, żebym się nie nudził i żebym był cały czas czymś zajęty.

Szczególnie, że ja do pracy nie chodzę, ani nic. Ciągle w domu siedzę i jak tak dalej pójdzie to całkowicie zwariuję. Takie coś jest dla mnie bodźcem. Szczególnie teraz jak źle się czuję to uczepiłam się tej myśli jak brzytwy.

Ja w ogóle nie jestem zorganizowana. Kupiłam kiedyś sobie planner i chciałam jakoś ułożyć sobie dzień, ale leży i się kurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Harding napisał(a):

Ja mam cały dzień tak zorganizowany, żebym się nie nudził i żebym był cały czas czymś zajęty.

Ja np. mam zakaz od terapeutki chodzenia na zwolnienia lekarskie w przypadku pogorszenia samopoczucia 😂 wiadomo, nie dotyczy to choroby w stylu infekcji itp. ale praca i codzienne obowiązki jednak trzymają człowieka w pionie. U mnie zwolnienie lekarskie to jest bankowa równia pochyła w dół. Owszem, lekarz mi wypisze jak już będę ryć nosem po ziemi, to nawet będzie nalegać, ale tak z powodu "pierdół" to mogę zapomnieć, bo lekarz się zgadza z moją terapeutką. Ja nie mogę mieć za dużo wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×