Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Ka-chan napisał:

Dokładnie rozumiem cię, zwłaszcza gdy ktoś cię wspiera i chcesz się zreflektować. Mam taka qpelkę znamy sie od LO 🙂 dużo mi pomogła wspierała słowem, poradą. wysłała mi oferte do pracy w której bylam 2 lata (ale jak pisze zrezygnowałam bo firma chyba upada i zmusza ludzi do zwolnień doprowadza ich do rozwałki za dużo obowiązków itd) Może kiedys uda mi się jej odwdzięczyć, bo jest z poza rodziny a miałam od niej duże wsparcie i brak coeny z jej strony. Czasem ma się takiego anioła jednego, któy dba o nas na różne sposoby.

Super 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na krótkim spacerze. 🙂 Dla mnie to duży sukces, gdyż raczej unikam wychodzenia z domu bez potrzeby. (Zawsze obawiam się, że sąsiedzi obserwują mnie zza firanek. I oceniają. ;) "Po co wyszła? Dokąd idzie?" I czuję się wtedy niezręcznie.) Ale dziś się przemogłam i postanowiłam "na przekór sąsiadom" pocieszyć się piękną pogodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ka-chan napisał:

Liczy się to twoja duma, pociechy pną się do góry w nauce zdolne chłopiska, gratulacje dla nich i dla ciebie za bycie super mama to sukces.

Nie jestem ich mama! :D natomiast przygotowywałam ich do tych egzaminów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×