Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Ciało liceum dusza muzeum, ja Cię poszukiwałem, (tylko cicho) Twoje posty były jednymi z pierwszych, na jakie tu natrafiłem, (w sumie pierwszymi, na jakie zwróciłem uwagę) obok Bethi i Ahsley :smile: Pewnie ma to związek, że wpierw skierowałem się do "Kroków ku wolności", żeby jakoś sympatycznie wejść 8)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek, na pulpicie mam ciebie ZLOTKO :twisted: , a marianka wydrukuje i wloze do portfela ;)

ty mi lepiej powiedz czemu ja sie musze logowac przy kazdej wizycie, bo przedtem tak niebylo :evil:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:12 am ]

tak robie ale to nic niedaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, refleks mam niesamowity. Teraz przeleciałam cały temacik i co widzę? Nie sądziłam, że ktoś zauważy moją już przestarzałą nieobecność, a tu taka niespodzianka!

maiev, Atkaa, LuC, dziękuję za pamięć i ściskam mocno, muua! I już śpieszę z wytłumaczeniem się. Otóż nie miałam w domu neta, za to miałam megadoła i generalnie było kiepsko, nie chcę pamiętać tego okresu...

Ale to już przeszłość, mam nadzieję

 

A propos - gdzie podziewa się LuC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, odkąd zmieniła pracę słuch zaginął...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:52 pm ]

Ehh.. Gdyby się komuś pomyślało, co też dzieje się z Goplaneczką, informuję wszem i wobec, że ląduje w szpitalu :roll::roll::roll:

Mam nadzieję, że nie na długo. Jak za Wami zatęsknię, to się wypiszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z VAMPIRKIEM?? Shocked Rolling Eyes

a jestem jestem :)

dziekuje za pamiec, hehhhh rzeczywiscie ta nowa praca strasznie zaprzatnela mi glowke!!!!! ale obiecuje sie poprawic i czesciej wpadac!!!!! powiem Wam tylko ze duzoooooooo lepiej sie czuje!!! :D sciskam Was strasznie goraco!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×