Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez julie 08 mar 2008, 11:00
xCarmen napisał(a): ale przyznasz ze wiele zalezy od otoczenia, ja niestety nie jestem tak wprawiona zeby umsiechac sie kiedy ktos z jednej strony mnie bije i nazywa dziwka z drugiej pizda i kaze ruszyc dupe...

->ale, ale może Twój brat ma ADHD i to jego powinni zacząć leczyć>?<
Can as well die if cannot fly

przez IceMan 08 mar 2008, 11:11
julie ja biorę pod uwagę jeszcze jedną ewentualność - może brat xCarmen jest teraz w tym wieku (a pamiętam że sporo moich rówieśników cierpiało na to w różnych latach podstawówki a niektórym zostało jeszcze w gimnazjum), w którym zdobycie poważania i respektu u koleżków polega na robieniu wszystkiego co zakazane, niemądre i co nie wypada... Potem może gdzieś na podwórku jeden przez drugiego się popisuje jak swoje rodzeństwo zwyzywał. Ehhh... kiedyś chorowałem na rodzeństwo ale zaczynam widzieć że jednak dobra rzecz być jedynakiem :roll:
Przyjaciel forum

przez xCarmen 08 mar 2008, 15:42
zimbabwe napisał(a):xCarmen faceci w pewnym wieku są gorsi niż małe dzieci. Choć jestem jedynaczką, potrafię sobie wyobrazić co czujesz, bo ja też mam czasem wrażenie że chyba musiał mnie przynieść bocian bo nawet wyglądem różnię się od rodziny

chcialabym byc jedynaczka... nie, chcailabym sie w ogole nie urodzic.;/

julie napisał(a):->ale, ale może Twój brat ma ADHD i to jego powinni zacząć leczyć>?<

Moze, mowilam juz mamie zeby poszla z nim do doktora i wyjasnila sprawe bo jest nadpobudliwy i niewychowany , na co matka mi odpowiedziala " to co bedziemy sie wszyscy w tym domu leczyc na glowe?" poczulam sie troche jak nienormalna ;/

ja juz nie wiem co mam zrobic .. zabije kogos :/
beznadziejny dzien
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 08 mar 2008, 16:44
xCarmen wyjdź sobie na spacer, zapomnij o tym wszystkim, chociaż na chwilę odetchnij, tyle przynajmniej możesz sobie pomóc
Przyjaciel forum

przez julie 08 mar 2008, 16:48
xCarmen napisał(a):
to co bedziemy sie wszyscy w tym domu leczyc na glowe?" poczulam sie troche jak nienormalna ;/

u nas niestety nadal panuje mit, że jeśli ktoś chodzi do psychiatry/psychologa to zaraz ma coś nie tak z głową...na zachodzie praktycznie każdy ma swojego psychoterapeutę...szkoda, tylko, że najbliżsi bywają tacy ciężcy; a to, że twój brat może mieć ADHD to nie znaczy, że mógłby mieć coś nie tak z głową;
ech...............................
Can as well die if cannot fly

przez xCarmen 08 mar 2008, 16:55
IceMan napisał(a):xCarmen wyjdź sobie na spacer, zapomnij o tym wszystkim, chociaż na chwilę odetchnij, tyle przynajmniej możesz sobie pomóc

Jak wyjde to juz nie wroce.. pozatym jest pochmuro , zly dzien na zrobienie sobie krzywdy. :)

julie napisał(a):u nas niestety nadal panuje mit, że jeśli ktoś chodzi do psychiatry/psychologa to zaraz ma coś nie tak z głową...na zachodzie praktycznie każdy ma swojego psychoterapeutę...szkoda, tylko, że najbliżsi bywają tacy ciężcy; a to, że twój brat może mieć ADHD to nie znaczy, że mógłby mieć coś nie tak z głową;
ech...............................

Nie wiem co mam zrobic ewidentnie widac ze nie tylko ja mam w domu problemy "Z glowa " jak to mama nazwala.No aleja nikogo do leczenia przymuszac nie bede, niestety przez zachowanie rodziy sama sie nie wylecze. Widocnie "za malo mnie bili w dziecinstwie i jestem rozpieszczona" :roll:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez raven 08 mar 2008, 18:21
Dzisiaj mam niezbyt dobry dzień... Miałem mały atak, ale na szczęście szybo udło mi sie go opanować. Wogóle od kilku dni nie czuje się dobrze, ciągle mam jakieś zawroty głowy, sam już nie wiem czy to przez to napięcie jakie ostatnio czuje czy może jestem na coś chory... Wszyscy gdzieś poszli a ja jak zwykle siedze sam w domu:( Zaraz wezme sobie piwko z lodówi to przynajmniej troche sie uspokoje...

przez Gosiulka 08 mar 2008, 19:29
Mój dzisiejszy dzień do du..... Cały czas jestem sama dzieci na dworzu małżon gdzieś tam lata a ja jak zwykle przy laptopku bo nudy jak nic. Dobrze że mam tą działkę to przynajmniej byłam nakarmić króliczki ;)
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 08 mar 2008, 19:51
xCarmen napisał(a): chcialabym byc jedynaczka... nie, chcailabym sie w ogole nie urodzic.;/
na co matka mi odpowiedziala " to co bedziemy sie wszyscy w tym domu leczyc na glowe?" poczulam sie troche jak nienormalna ;/

ja juz nie wiem co mam zrobic .. zabije kogos :/
beznadziejny dzien

xCarmen, nie myśl tak! Wiem że jest ci ciężko, ale jeszcze zobaczysz, że i dla ciebie są uroki świata! A co do gadania mamy - tak naprawdę każdy ma coś nie tak "z głową", przynajmniej w pewnym okresie życia. A poza tym to żaden wstyd! Wstyd by był, gdybyś celowo narzygała im na stół podczas uroczystej kolacji, a choroby to nie wstyd, równie dobrze można by się wstydzić zapalenia zatok albo cukrzycy (odezwała się zimbabwe która podczas ataku astmy ostatnio powiedziała koleżance z klasy że nic się nie dzieje, ale dobra).
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez ulala 08 mar 2008, 20:30
:arrow: znowu te okropne dusznosci , nie jestem w stanie uwierzyc ze to nerwica juz mysle o sepsie o ptasie grypie bo koo bloku siedział gołab chory jakis , cholera nic tylko zejsc z tego swiata. Ile sie mozna tak meczyc :cry: chce normalnie oddychac
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez xCarmen 08 mar 2008, 21:08
zimbabwe no ja mysle ze obydwie te uroki zobaczymy :)

narazie mam wrazenie ze stoje w miejscu i czas mi przecieka przez palce, bo tka w rzeczywistosci jest .. dobija mnie to nicnierobienie.

Mam ochote sie obżerac słodyczami przed tv i ogladac Briget Jones po raz ktorys ... i tak pewnie zrobie ...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez depresyjny86 08 mar 2008, 23:12
A ja znowu dostalęm kopa od ludzi,znowu zostałęm poniżony wyśmiany,znowu ZNOWU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam tego dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!jestem nikim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jjestem marną podróbką mężczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!owszyscy ludzie sieze mnie śmieją...........ja juznie moge nie chce tak chce3 żyć noirmalnie jak inni ludzie ale nie moge bo z jakiegośpowodu ludzie mnie poniżają nienawidzą niszczą mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Już mam tegho dosycćććććććć ja chce być inny..........]
:)

przez ulala 08 mar 2008, 23:46
człowiek nerwica napisał(a):A ja znowu dostalęm kopa od ludzi,znowu zostałęm poniżony wyśmiany,znowu ZNOWU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam tego dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!jestem nikim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jjestem marną podróbką mężczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!owszyscy ludzie sieze mnie śmieją...........ja juznie moge nie chce tak chce3 żyć noirmalnie jak inni ludzie ale nie moge bo z jakiegośpowodu ludzie mnie poniżają nienawidzą niszczą mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Już mam tegho dosycćććććććć ja chce być inny..........]

co sie stało? co ci powiedzieli?
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez depresyjny86 09 mar 2008, 01:07
słyszałem jak jedna osoba powiedziałą o mnie "ten ciul mnie wkur.ia",potem śmiali sięze mnie jak szłem na uczelnie,potem przed wejściem do ktoejś z sal teżbyłem obgadywany w najgorszy możliwy sposób<wszystko uslyszałem a potem jak się osoby zorientowały to po prostu tak glupio na mnie spojrzały i sobie poszly>....potem standardowe litowanie sie niektórych ludzi nade mną......następnie przez innych ludzi znowu bylem traktowany jak zwykły nie potrzebny nikomu debil :cry: ja po prostu mam tego dosyć chce być traktowany jak normalny człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kurcze........Jak jużwcześniej pisałęm Ci ludzie któzy mnie obrażają opowiadają na ćwiczeniach o zrozumieniu wobec innych ludzi........tylko oni kurde tego zrozumienia sami nie mają :cry:
Ja chce być traktowany normalnie......błagam.........ja tego nie wytrzymam...........chce być tyylko traktowany jak wszyscy......
:)

Sortuj wg