Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ALEKS*OLO 05 mar 2008, 14:23
Przekonalam sie dzisiaj ze jedni ludzie sa naprawde ludzmi a inni to zwierzeta.Miałam dzisiaj lekcje ,nauczycielka byla przemila pytała sie jak sie dzisiaj czuje i wogole rozmawiałam z nia jak z psychologiem :D poprostu super ,zreszta zawsze tak jest jak mam z lekcje :D ,za to jak mam z moja wychowawczynia to poprostu jest masakra na zywo :evil: ostatnio sie darla ze jestem nieukiem ze nie pojmuje nic wstala bez słowa i poprostu wyszla nie dokanczajac lekcji i jeszcze sie wydarła w progu do mojej matki ze to strata czasu :evil: gdyby nie konsekwencje to bym ja UDUSILA :evil: nie dosc ze dostaje kase za to to jeszce innym nerwy psuje :evil: :evil: :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez IceMan 05 mar 2008, 15:24
xCarmen napisał(a):a u mniee sąsiedzi wstawiaja głowy z domów, wychodza wszystkie tajemnice i kwitna plotki Mr. Green

Kocham zycie na wsi! wiosna sie zaczeła,wszyscy sa przy płotach ! Twisted Evil

masakra :lol:
Przyjaciel forum

przez offtopic 05 mar 2008, 17:52
Dzisiaj po kolejnej dawce gadania że marnuję sobie życie, że najlepsze lata swojego życia przesiaduje w domu etc. ojciec nagle wyskoczył z tekstem: może trzeba by iść na jakaś terapię :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Zatkało mnie całkowicie jak to usłyszałem, bo do tej pory byłem święcie przekonany że nikt nic nawet nie podejrzewa o moich problemach. Rodzice w ogóle mieli blade żeby nie powiedzieć żadne pojęcie na ten temat, a tu nagle wyskakują z terapią ...
Więc od razu zacząłem myśleć, czy wiedzą, a jeśli nie czy się domyślają?
Od jakiegoś czasu krążą mi po głowie coraz częściej myśli żeby zagrać w otwarte karty i powiedzieć o wszystkim w domu. Wiem że tak było by najlepiej i najłatwiej dla wszystkich, ale póki co jeszcze nie mogę się zdecydować.

Tak w ogóle podczas myślenie w kolejną bezsenną noc, nagle przypomniałem sobie sytuację sprzed 7 lat dosłownie z wszystkimi szczegółami, i dotarło do mnie że już wtedy miałem silne objawy :shock:
Jakoś mnie to strasznie przybiło, myśl o zmarnowanych tylu latach życia.... Ale jednocześnie dostałem powera motywacji że czas skończyć z takim życiem, czas skończyć z chorobą...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 05 mar 2008, 21:22
offtopic napisał(a):Od jakiegoś czasu krążą mi po głowie coraz częściej myśli żeby zagrać w otwarte karty i powiedzieć o wszystkim w domu. Wiem że tak było by najlepiej i najłatwiej dla wszystkich, ale póki co jeszcze nie mogę się zdecydować.

Chyba lepiej bedzie jak powiesz ,wytłumaczysz rodzicom,oni napewno martwia sie i nie wiedza jak ci pomoc,a napewno chcieliby.
Zdobadz sie na odwage i wyrzuc to z siebie ,ulzy tobie i twoim rodzicom bo beda wiedzieli co jest grane :D (przynajmiej tak mysle) :D
Ze mna bylo podobnie nikt w moim otoczeniu nic nie wiedzial jakies domysły, spekulacje ,głupie teksty typu(czy tobie juz kompletnie odwala), a kiedy im powiedzialam podeszli do tego inaczej,chociarz i tak do tej pory moj własny ojciec mi nie wierzy twierzdi ze udaje ,ale to juz jego sprawa :roll: Jest mi lzej ze wiedza,i wspieraja mnie :D (oprocz ojca :cry: )
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez stephanus 05 mar 2008, 21:51
offtopic napisał(a):Tak w ogóle podczas myślenie w kolejną bezsenną noc, nagle przypomniałem sobie sytuację sprzed 7 lat dosłownie z wszystkimi szczegółami, i dotarło do mnie że już wtedy miałem silne objawy :shock:
Jakoś mnie to strasznie przybiło, myśl o zmarnowanych tylu latach życia.... Ale jednocześnie dostałem powera motywacji że czas skończyć z takim życiem, czas skończyć z chorobą...

Ja uświadomiłem sobie to samo rok temu. Zacząłem walczyć ze sobą, coś zmieniać w życiu, ale z czasem chęć działania się rozpłynęła i wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Chciałem zrobić zbyt wiele rzeczy na raz i zbyt szybko. Na początku stycznia jeszcze raz to do mnie dotarło. Próbuję jeszcze raz. Tym razem wiem lepiej jak działać.

Jeżeli nie chcesz się wypalić od razu to przede wszystkim nie rób nic za szybko, nie spodziewaj się też efektów od razu. Jeżeli chcesz coś osiągnąć to przygotuj się na długie zmagania ze sobą. Staraj się działać zdecydowanie i nie iść na kompromisy ze swoimi lękami.
stephanus

przez Pstryk 05 mar 2008, 22:54
Wiosna :?: Już :?: Gdzie :?: U mnie śnieg za oknem :roll: A te krokusy to pewnie Emma wyrwała zanim wyrosły :lol:
Pstryk

przez IceMan 05 mar 2008, 23:18
Zdążyły wyrosnąć... ale po Emmie już nie widziałem :-|
Przyjaciel forum

przez Pstryk 05 mar 2008, 23:22
No u mnie nie zdążyły :? Ale spox - kwiatek na szafie mi zakwitł :lol: i jakoś tak w serduszku wiosna u mnie już od jakiś dwóch tg ;)
Pstryk

przez xCarmen 05 mar 2008, 23:23
Jestem zła na siebie i życie , szykuje sie mała burza :evil:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 05 mar 2008, 23:43
no tak na wiosnę to i burze się zdarzają :P PS. xCarmen nie ma co, złość piękności szkodzi ;)
Przyjaciel forum

przez offtopic 05 mar 2008, 23:47
Chyba lepiej bedzie jak powiesz ,wytłumaczysz rodzicom,oni napewno martwia sie i nie wiedza jak ci pomoc,a napewno chcieliby.
Zdobadz sie na odwage i wyrzuc to z siebie ,ulzy tobie i twoim rodzicom bo beda wiedzieli co jest grane Very Happy (przynajmiej tak mysle) Very Happy
Ze mna bylo podobnie nikt w moim otoczeniu nic nie wiedzial jakies domysły, spekulacje ,głupie teksty typu(czy tobie juz kompletnie odwala), a kiedy im powiedzialam podeszli do tego inaczej,chociarz i tak do tej pory moj własny ojciec mi nie wierzy twierzdi ze udaje ,ale to juz jego sprawa Rolling Eyes Jest mi lzej ze wiedza,i wspieraja mnie Very Happy (oprocz ojca Crying or Very sad )

Racja, gdybym powiedział od razu to zaoszczędziłbym sobie i im wieleee kłopotów i uniknąłbym wielu kłótni. No ale cóż tchórzem byłem i dopiero teraz powoli staram się go przezwyciężyć. Ehh, gdyby wiedzieli od początku co jest grane ...
Z otoczeniem jest tak samo, chodziły już o mnie pogłoski że jestem ,,dziwny" co mnie za każdym razem bardzo dotykało. Naszczęście jest jeszcze kilku znajomych którzy starali się to sprostować.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez ALEKS*OLO 06 mar 2008, 00:20
offtopic napisał(a):No ale cóż tchórzem byłem i dopiero teraz powoli staram się go przezwyciężyć. Ehh, gdyby wiedzieli od początku co jest grane ...

Nie ma co gdybac i sie zastanawiac co by było gdyby :D i nie jestes tchorzem poprostu robimy to co nam serce podpowiada.Odwaz sie i powiedz kiedy bedzie wg ciebie własciwy moment napewno to zrozumia :D
offtopic napisał(a):Z otoczeniem jest tak samo, chodziły już o mnie pogłoski że jestem ,,dziwny" co mnie za każdym razem bardzo dotykało. Naszczęście jest jeszcze kilku znajomych którzy starali się to sprostować

Ja tez uchodze za dziwaczke (witam w klubie :D ) plotki o tym ze jestem wariatka itp. tez sie bardzo przejmowalam a teraz mam to gleboko w d... :D a niech gadaja jak im to sprawia przyjemnosc w koncu znajda inny temat do obgadywania :D
Pozdrawiam :mrgreen:

ExModerator

przez yeti 06 mar 2008, 00:24
bethi napisał(a):Wiosna Question Już Question Gdzie Question U mnie śnieg za oknem Rolling Eyes

no właśnie co za wiosna? gdzie Wy mieszkacie :lol: u mnie tez śnieg i do tego jak dziś byłam na powietrzu to omal mi z zimna uszy nie odpadły:P

bethi napisał(a):Ale spox - kwiatek na szafie mi zakwitł Laughing

Bethi co to za kwiatek, że w szafie rośnie? bez światła?

przez ALEKS*OLO 06 mar 2008, 00:30
To nie snieg :mrgreen: to anioly robia porzadki wiosenne :mrgreen: :mrgreen:

ExModerator

Sortuj wg