Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Tomek 10 paź 2007, 15:42
Polina napisał(a):A komu popsułeś humor?

Miałem na myśli, że drażnię wszystkich. Ech.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Zmorek 10 paź 2007, 15:46
Polina napisał(a):właśnie spadła mi z ręki branzoletka bo mam już za chudą łapkę cieszyć się, czy płakać?

Sugerowałbym, jeśli już z tych dwóch wybierać, to cieszyć się. Ja z kolei tyję, nic nie robię, siedzę w domu i się opycham, oglądając filmy, okropne. Tracąc na wadze nie trzeba wymieniać garderoby :smile: Nie jedna para spodni już mi nie posłuży, chwilowo przynajmniej :roll:

.Tomek, jeśli te "narkotyki" to tylko marihuana w małych ilościach i nie za często to nie ma co panikować. Mi czasami nawet pomaga, nawet na kilka dni czuję się lepiej i żadna to chwała, bo jak już Jaśkowa słusznie zauważyła:
Jaśkowa napisał(a):co Ci dają prócz oszukiwania się prócz złudnego chwilowego stanu bycia Panem nieba i ziemi to tylko złudzenie oszukujesz sam siebie!!!!

Popalam jednak od lat i nigdy nie odczułem negatywnych skutków ubocznych. Zaś nerwicy pomogłem sprytnie "speedem" właśnie i to była największa głupota w moim życiu, NAJWIĘKSZA!! :oops:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Jaśkowa 10 paź 2007, 15:48
Zmorek napisał(a):Zaś nerwicy pomogłem sprytnie "speedem" właśnie i to była największa głupota w moim życiu, NAJWIĘKSZA!! Embarassed

podajmy sobie ręce :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 10 paź 2007, 15:54
CUT, co by ludzi nie denerwować.
Ostatnio edytowano 10 paź 2007, 19:11 przez .Tomek, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez Jaśkowa 10 paź 2007, 16:09
.Tomek napisał(a):hmmm...a jak zacznę tego haszu trochę więcej i częściej jarać i jeszcze popijać alkoholem?

to potem będziesz dzień zaczynał od porannej fai i będzie Ci robiło coraz mniejszą różnice czy to marycha, skun, haszysz czy inne zielsko, po jakimś czasie zarzucisz speeda i stwierdzisz no teraz to jest zajefajnie, potem weźmiesz kokainę, może kwasika lub Lsd i tak będziesz sobie eksperymentował, na zejściu np ze speeda będziesz wył do księżyca i płakał jak dziecko nad całym tym gównem które Cię otacza i aby nie czuć znowu tej wszechogarniającej pustki i poczuć się fajnie weźmiesz znowu i tak nakręcisz to błędne koło, po czym któregoś dnia złapiesz się na tym, że zapasik się skończył a Ty już niczego w domu nie masz w panice z rozdygotanymi rączkami i odruchem wymiotnym popędzisz coś zakupić i tak już będzie aż któregoś dnia wyrzygasz własną wątrobę, dostaniesz zapaści, zawału, ataku trzustki, wylewu no coś w każdym bądź razie z takich fajnych rzeczy Cię w końcu dopadnie... piękna perspektywa acha zapomniałam dodać, że zaczniesz śmierdzieć Twój pot będzie nie do wytrzymania nawet dla Ciebie samego o innych nie wspominając nie będzie Ci stawał nawet na widok mega laski nago :roll: posypią Ci się zęby, włosy przerzedzą i będą się nagminnie przetłuszczać, dostaniesz mega syfów na całym ciele, paznokcie kruche i łamliwe przybiorą kolor żółtawy jednym słowem CZYSTA REWELACJA !!!!
Przyjaciel forum

przez Pstryk 10 paź 2007, 16:16
Chciałam coś napisać o sobie, ale już mi się nie chce, za to mam ochotę popłakać nad Tobą .Tomek :?
Pstryk

przez Zmorek 10 paź 2007, 16:32
Jaśkowa, powinnaś w Monarze pracować, naprawdę pięknie to ujęłaś :smile: Może być i tak, że .Tomek skończyłby na samym "speedzie", ale to w zupełności wystarczy. Tzw. "zwała" to przecież zupełnie jak nerwica, tyle, że jednodniowa zwykle.
.Tomek, nie przeginaj z haszem czy innymi cudeńkami, nic nie jest dobre w nadmiarze, nic.
No to teraz sobie pomoralizowałem :twisted:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Mooni 10 paź 2007, 16:32
.Tomek napisał(a):Miałem na myśli, że drażnię wszystkich

eee tam. Nie drażnisz. Ja tylko chciałam ci powiedzieć, żebyś nie robił głupstw. Sama reaguję na różne "porady" alergicznie i sie wkurzam, więc cię rozumiem pod tym względem.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez depresyjny86 10 paź 2007, 16:33
ja też poplacze nad tobą Tomek :cry:
Co Ty robisz człowieku... :cry: .
:)

przez Pstryk 10 paź 2007, 16:34
Nasze zainteresowanie Twoją osobą świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteś wartościowym człowiekiem. Jeśli Ty tego nie dostrzegasz, My Ci to pokarzemy ;)
Pstryk

przez .Tomek 10 paź 2007, 16:35
CUT, co by ludzi nie denerwować.
Ostatnio edytowano 10 paź 2007, 19:11 przez .Tomek, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez Jaśkowa 10 paź 2007, 16:36
Zmorek napisał(a):Może być i tak, że .Tomek skończyłby na samym "speedzie", ale to w zupełności wystarczy.

wątpię bardzo :? nerwicowcy są nadwrażliwi to idealna pożywka dla narkotyków lepiej się nie przekonywać na prawdę doskonale wiem o czym piszę :twisted:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 10 paź 2007, 16:37
To z sympatii Cię osaczamy :P Stęskniliśmy się za Tobą :P
Pstryk

przez Jaśkowa 10 paź 2007, 16:38
.Tomek napisał(a):czuję się osaczony
tak na prawdę popatrz straszne! tylu ludzi chce abyś był zdrowy i szczęśliwy abyś nie stoczył się na dno :roll: życzę Ci abyś zawsze w takim razie czuł się osaczony tylko z takiego powodu bo jak tak dalej pójdzie Twoje osaczenie będzie miało zupełnie inne podłoże :twisted:
Przyjaciel forum

Sortuj wg