Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 02 sty 2014, 00:14
Bardzo sympatycznie zaczal mi sie ten rok :D Na sylwestra bylam trzezwa wiec nie mam zadnych rewolucji, bylam na spacerze i nawet to ze zlal mnie deszcz nie popsulo mi humoru, a teraz spedzam fajny wieczor ze znajomymi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez kolba 02 sty 2014, 16:35
Mój dzisiejszy dzień jest bardzo udany, powiem nawet normalny :D nie mam poczucia lęku, czasem mnie nerwica chwyci np. za nogę lub wewnątrz buzi, ale dzisiaj jest naprawdę fajny dzień.
Dodam, że leczenie polega na doraźnym stosowaniu hydroxyzyny, choć dzisiaj jestem "czysta". Jutro mam po raz pierwszy spotkanie z psychoterapeutą, nie wiem co myśleć :roll:

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 06 sty 2014, 02:51
JUZ z górki połowe nocki w pracy zleciało ,byle do 7;00 i do domku :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 06 sty 2014, 04:20
Candy14 napisał(a):Nogi mi w dupe weszly..przez najbl;izsze dni pozwole sie juz tylko wozic 8)

ja to mam szczęście :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 06 sty 2014, 04:22
No raczej :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez xTosia 06 sty 2014, 14:00
Mój dzisiejszy dzień mógłby się skończyć jeszcze nim się zaczął :( Wstałam z okropnym bólem brzucha ... od razu zaczęłam myśleć o tym, że jutro do pracy, której tak bardzo nienawidzę i jak ja to przetrwam :why: Potem zaczęłam planować co muszę dziś zrobić i znów panika czy wszystko zdążę, czy mi ktoś pomoże, czy będę zdana na siebie. Nie potrafiłam wyjść z łóżka. Dzień piękny za oknem, zaplanowany na dziś wyjazd do znajomej, a ja nie umiem się tym cieszyć :( Weszłam do kuchni i od razu ból brzucha, bo sama tam siedzieć muszę jak palec ... mąż zawołany przyszedł i stwierdził, że musi do WC i tyle go widzieli ... wchodzę do pokoju, a on przed kompem siedzi. I nie ma we mnie złości jako takiej, ale od razu ściska mnie w brzuchu, od razu boli i strach taki dziwny, niezrozumiały :(
Zastanawiam się czy nie założyć takiego "motywacyjnego zeszytu" i w takich sytuacjach pisać samej sobie jakieś pozytywy ... rozkładać sytuacje stresowe na czynniki pierwsze i jakoś sobie tłumaczyć i patrzeć czy na prawdę to warte takiego stresu. Co myślicie?
Co za dzień, pewnie będzie padać...-Kłapouchy

Nie ma czegoś takiego jak porażka, jest tylko informacja zwrotna. Jeśli coś źle zrobiłeś to znaczy, że odkryłeś kolejny sposób, który nie działa i jesteś o krok bliżej od znalezienia tego, dzięki któremu osiągniesz swój cel-Michael Jordan

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 06 sty 2014, 16:33
a ja od tygodnia odstawiam SSRI... czuje sie jakby ktos nalozyl mi sloik na leb, okrecil 100 razy i kazal isc do przodu. Okropne uczucie! Mam wrazenie, ze nigdy sie to nie skonczy... chyba zwariuje :shock: odstawial ktos z Was SSRI? musze dodac ,ze bralam je w ch.. dlugo (4 lata).
Poprosze o jakies mile slowo na pocieche bo potrzebuje dzis takiego ''poklepania po plecach'' :(

xTosia, nie wiem czy juz mialas taka ksiazke w rekach: ''10 prostych sposobów radzenia sobie z paniką''? Pomimo banalnej nazwy kasiazka jest niezla i musze przyznac, ze bardzo pomocna. Dodatkowo podczas jej czytania musisz zalozyc sobie taki ''dzienniczek'' i spisywac swoje doznania i uczucia. Warto sprobowac.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Mój dzisiejszy dzień

przez julusia 06 sty 2014, 17:17
another_memory, a jaki lek odstawiasz ?
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 06 sty 2014, 17:50
setaloft. Miało nie być hardcore'owo a urywa łeb. Pije melise bo nie chce wpadać z SRRI w benzo (ktore na bank by mnie uspokoilo i zawsze mam je przy sobie ale zaciskam zeby poki co :roll: )
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Mój dzisiejszy dzień

przez julusia 06 sty 2014, 17:54
To mnie przestraszyłaś, bo ja biorę Asertin a to jest to samo.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 06 sty 2014, 18:24
A ile czasu przyjmujesz asertin? Poza tym nie ma co sie bac- kazdy organizm reaguje inaczej, wiec nei nastawiaj sie na najgorsze. Wiekszosc osob nie odczuwa znacznych dolegliwosci odstawiennych ale ja ogolnie zle sie czulam jak zaczelam stosowac setaloft i przy odstawieniu jest podobnie. Poza tym bardzo dlugo go przyjmowalam... tylko ciezko mi przez to przebrnac po prostu... :(

Mój dzisiejszy dzień

przez xTosia 06 sty 2014, 22:24
another_memory napisał(a):xTosia, nie wiem czy juz mialas taka ksiazke w rekach: ''10 prostych sposobów radzenia sobie z paniką''? Pomimo banalnej nazwy kasiazka jest niezla i musze przyznac, ze bardzo pomocna. Dodatkowo podczas jej czytania musisz zalozyc sobie taki ''dzienniczek'' i spisywac swoje doznania i uczucia. Warto sprobowac.

Nie, tej książki nie czytałam ... przerobiłam "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" i też mogę każdemu polecić ... chociaż wymaga ona czytania jej raz w m-cu w celu "utrwalenia" tego czego się człowiek nauczy. Z polecanej przez Ciebie książki na pewno też skorzystam :*

Co do odstawianego leku to niestety nie pomogę. Mogę jedynie napisać, dasz radę i nie myśl inaczej!!!
Co za dzień, pewnie będzie padać...-Kłapouchy

Nie ma czegoś takiego jak porażka, jest tylko informacja zwrotna. Jeśli coś źle zrobiłeś to znaczy, że odkryłeś kolejny sposób, który nie działa i jesteś o krok bliżej od znalezienia tego, dzięki któremu osiągniesz swój cel-Michael Jordan

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 06 sty 2014, 22:41
xTosia,

Z polecanej przez Ciebie książki na pewno też skorzystam :*

cieszy mnie to :)

Co do odstawianego leku to niestety nie pomogę. Mogę jedynie napisać, dasz radę i nie myśl inaczej!!!

dziekuje :* musze przyznac, ze dzis najgorsze juz za mna, juz mi lepiej :-)

Mój dzisiejszy dzień

przez Marcosm 07 sty 2014, 02:53
Według tego obrazka mam SM, ale już to przerabiałem :mrgreen:

Obrazek

Tak, tak widzę rzeczy imitujące światło, znaki w nocy, światła aut, zegary cyfrowe + śnieg optyczny.

Zajebiście, nie? Powiem Wam tak, ja już zapomniałem jak się widzi normalnie.
Marcosm

Sortuj wg